Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lukam

Podkład

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam do Was pytanie o podkład, dla młodej cery, w miarę dobrze kryjący, ale nie dający efektu typowej maski, coś na co dzień, aby nie rzucało się w oczy, ale w miarę dobrze zakrywało niedoskonałości, macie jakieś swoje typy?:)

Życie jest zmianą. Jeśli przes­ta­niesz się zmieniać, przes­ta­niesz żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze temat podkładów jest dla mnie troszkę jak rozmowa o silnikach samochodowych bo nigdy ich nie stosowałam... ale z tego co się orientuje moja kuzynka ma teraz 15 lat i bez makijażu nie wychodzi do szkoły :) także mogę ją podpytać co stosuje , jak to wygląda i wrócić do ciebie z odpowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio szukałam czegoś dla mojej 16-letniej siostrzenicy, chciała zacząć swoje pierwsze kroki z makijazem, ale nie było to łatwe :-( bo siostra nie jest szczęśliwa z tego powodu. Moze dlatego że sama się w ogóle nie maluje, tylko od czasu do czasu jakiś krem i nic wiecej:-(
Więc musiałbyć taki co ją zadowoli no ale przede wszystkim siostrzenicę. Trochę się nachodziłyśmy koło tego nie powiem:-) bo w sklepach jest taki duży wybór że nie wiadomo od czego zacząć. Ale udało się, znalazłyśmy Maybelline Affinitone taki gdzie nie ma po nałożeniu efektu maski. Podkład utrzymuje się ok.7-godzin bez poprawek doszkoły świetny i jednocześnie nawilża skórę. Zawiera witaminę E i perełki, które zapewniają uczucie świeżości. I wyobraż sobie cena ok. 20 zł. Jeszcze ekspedientka pomogła dobrać nam odcień i nałożyła go małej na buzie...to już była pełnia szczęscia u niej i u mnie:D Nawet nie musiałam pytać czy go kupujemy :-) dawno nie widziałam jej takiej szczęśliwej....Taka drobnostka a jakie szczęście ......Było warto :-)

[img]http://i67.tinypic.com/bg1yir.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a nie szkoda buźki, aby faszerować ją już podkładami? :mrgreen:
jeśli miałabym Ci polecać, to spróbuj może tego:

[img]http://pi.ce-tescoassets.com/assets/PL/819/5900717502819/ShotType1_328x328.jpg[/img]

na mnie działa superowo, ale wiadomo, ze najlepiej wypróbowac jest wszystko na własnej skórze.
szczerze mówiąc do tej pory lubię wracać do tego kremu :)

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi