Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Miłość to przypadek czy przeznaczenie?

Rekomendowane odpowiedzi

Miłość to coś dziwnego co sobie w kodujemy do głowy typu 'tak, to ona. kocham ja..' albo ''ja mógłbym pokochać' i jakoś samo już dalej idzie xD Czyli przypadek (wykreowany przez nas xD ) jeśli miałbym wybierać pomiędzy tym a przeznaczeniem xD Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przypadek ;-) ;-)

choc z drugiej strony moze porzeznaczenie... :-P
albo uklad :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wierze w przeznaczenie, wiec zostaje przypadek. Chociaz z tym tez do konca sie nie zgodze, bo zeby powstala milosc w moim wypadku musi byc tez zainteresowanie dana osoba. Najpierw ten okres fascynacji, poznawania siebie. Dopiero pozniej mozna mowic o milosci. Wiec az taki przypadek to nie jest, bo to ja wybieram obiekt moich zainteresowan.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Miłość to coś dziwnego co sobie w kodujemy do głowy typu 'tak, to ona. kocham ja..' albo ''ja mógłbym pokochać' i jakoś samo już dalej idzie xD Czyli przypadek[/quote] raczej przypadek.....
chociaż fajnie byłoby żeby to było przeznaczenie... hmmm ciekawie możnaby było zgonić swoje błędy na przeznaczenie, ze tak miało być..

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To sprawka eksplozji feromonów :-)

Co do tematu: ani to, ani to :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przeznaczenie nie sądze bo go sie raczej nie da zmienić a w przypadku miłości bardzo łatwo...A czy przypadek? tez niesądze:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeznaczenie nie istnieje, tylko nasz wybory w zyciu :-) Wiec milosc to ani przyadek ani przeznaczenie. To nasza decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie miłość to przeznaczenie...
nie potrafimy kontrolowac uczuc ani decydowac o tym w kom sie zakochamy..
to przychodzi nagle i tak juz zostaje :D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Przeznaczenie nie istnieje, tylko nasz wybory w zyciu [/quote] jakby nie istaniało to i śmierc tez nie wkoncu jest przeznaczona dla kazdego człowieka.. nie wybieramy zbytnio jak kiedy i gdzie.. to poprsotu przeznaczenie.. (no chyba ze ktoś chciałby sie zabić;/..)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"] jakby nie istaniało to i śmierc tez nie wkoncu jest przeznaczona dla kazdego człowieka.. nie wybieramy zbytnio jak kiedy i gdzie.. to poprsotu przeznaczenie.. (no chyba ze ktoś chciałby sie zabić;/..)[/quote]
zgadzam sie z Toba... całe zycie praktycznie sklada sie z przeznaczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]jakby nie istaniało to i śmierc tez nie wkoncu jest przeznaczona dla kazdego człowieka..[/quote] śmierć sprawa natury lub zbiegu okoliczności, przypadku
miłość nasza..... na kogo się nakręcimy... zabajerujemy... to tak nas trzyma...
to wkońcu nie zwykłe uczucie tylko stały stan w człowieku...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]śmierć sprawa natury lub zbiegu okoliczności, przypadku [/quote] przypadki chodzą po ludziach ale nie po wszystkich tak jak śmierc... zbieg okolicznosci hmm? połączenie czegos z czyms zazwyczaj lub spotkanie sie jakichs dwóch rzeczy... w tym wypadku smierci i człowieka ... bez wyjątku kazdego to czeka kazdemu jest to przeznaczone...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"][quote="Freq"]Przeznaczenie nie istnieje, tylko nasz wybory w zyciu [/quote] jakby nie istaniało to i śmierc tez nie wkoncu jest przeznaczona dla kazdego człowieka.. nie wybieramy zbytnio jak kiedy i gdzie.. to poprsotu przeznaczenie.. (no chyba ze ktoś chciałby sie zabić;/..)[/quote] Wszystko w zyciu opiera sie na wyborach czlowieka. Dzieki nim zblizamy sie lub oddalamy od jakiegos tam celu, niewazne czy jest nam znany czy nie. Smierc jest raczej rzecza naturalna.
Zeby sie zakochac tez jakis wybor najpierw trzeba podjac, nawet jezeli mowimy o takim czyms prozaicznym jak "milosc od pierwszego wejrzenia". dajmy na to podejmujesz decyzje, wybor ze idziesz na miasto, tam spotykasz ciekawa osobe, podejmujesz wybor, decyzje czy z nia porozmawiac itp. Najpierw sa wybory, nawet nieswiadome, one ksztaltuja wszystko.
Zwalanie wszystkiego na przeznaczenie jest chyba lekko naciagane i dziecinne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a miłosc nie jest dla wszystkich.. to przeznaczenie decyduje czy czy bedziesz zakochana czy nie... zauwazcie ze jest wiele osob ktore nie moga znalezc drugiej polowki.. dlaczego? czyzby jej w ogole nie było??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]a miłosc nie jest dla wszystkich.. to przeznaczenie decyduje czy czy bedziesz zakochana czy nie... zauwazcie ze jest wiele osob ktore nie moga znalezc drugiej polowki.. dlaczego? czyzby jej w ogole nie było??[/quote] Trudne pytanie. Moze jeszcze jej nie odnalezli, moze nie dopuszczaja nikogo do siebie, moze boja sie uczuc, moze sa na sluzbie kaplanskiej, moze mowia ze nie i juz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a moze po prostu jej nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]miłosc nie jest dla wszystkich[/quote] No to nieźle to wszystko podsumowałąś, teraz trzeba tę notkę rozesłać do wszystkich nieszczęśliwie zakochanych ;-)

Miłość to nie tylko ta mężczyzny i kobiety. Miłość pzrejawia się w wielu aspektach życia.

Singiel wybrał samotność, bo to ją prawdziwie kocha. Związek traktuje jako atak na swoją wolność i niezależność. To, że nie chce się wiązać z kimś, zależy od jego woli.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Singiel wybrał samotność, bo to ją prawdziwie kocha. Związek traktuje jako atak na swoją wolność i niezależność. To, że nie chce się wiązać z kimś, zależy od jego woli.[/quote] Ale sa tez single nie z wyboru. Po prostu nie szczesci im sie w milosci, moze nie spotkali osoby spelniajacej ich wymagania. Sa tez osoby, ktore zwyczajnie maja problemy z kontaktami miedzyludzkimi i ciezko im zbudowac jakikolwiek zwiazek. Ba, ciezko nawet nawiazac jakas znajomosc.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Ale sa tez single nie z wyboru. Po prostu nie szczesci im sie w milosci, moze nie spotkali osoby spelniajacej ich wymagania. Sa tez osoby, ktore zwyczajnie maja problemy z kontaktami miedzyludzkimi i ciezko im zbudowac jakikolwiek zwiazek. Ba, ciezko nawet nawiazac jakas znajomosc.[/quote] Właśnie dowiodłaś, że nie masz pojęcia, kim jest singiel.

Jeśli ktoś ma pecha w miłości i ogłasza się singlem, kłamie. To tak, jakby każde rozrabiające dziecko usprawiedliwiać ADHD czy skandaliczne sadzenie błędów - dysortografią czy tam dysleksją.

Ludzie, nie mówcie, że jesteście singlami, bo uzurpujecie sobie coś, co do was w żaden sposób nie określa. Czy tak trudno powiedzieć - jestem sam/a, bo nikt mnie nie chce? Bo mam złe wspomnienia i nie mogę się przemóc do kolejnego związku? Bo nie znalazłam/em jeszcze nikogo odpowiedniego? Bo na razie nie chcę się angażować - wolę najpierw się wyszumieć?

Singiel jako partnera obiera sobie samotoność i nie jest to związane z jakimiś jego brakami w kontaktach interpersonalnych. Często jest tak, że ktoś zabawny, kontaktowy, inteligentny jest sam. I co więcej - jemu ten stan rzeczy odpowiada.

Acha - i nie jest się singlem tymczasowo, np. teraz jestem singlem, ale marze o tym, aby w przyszłości założyć rodzinę. Singiel to stan stały i na pewno zjawisko "singlowania" dojrzewa w człowieku - uważam, że młody człowiek np w moim wieku nie powinien mówić o sobie singiel.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Właśnie dowiodłaś, że nie masz pojęcia, kim jest singiel.[/quote] Singiel z angielskiego "single" oznacza pojedynczy, samotny, bezzenny, niezonaty, niezamezna, wolny(ze slownika jezyka angielskiego). Wiec moze sie tez tyczyc do osoby, ktora jest sama nie z wyboru. Nie koniecznie trzeba do tego slowa dorabiac jakas ideologie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie może się tyczyć.

A jeśli chodzi o doprawianie ideologii - dysleksję można określić jako zwyczajne nieuctwo, a tak się tym dużo ludzi zasłania.

Singiel to styl życia.
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Miłość to nie tylko ta mężczyzny i kobiety. Miłość pzrejawia się w wielu aspektach życia.[quote]

no to wiem ale akurat teraz mowimy o miłosci miedzy mezczyzna a kobieta.
przeciez sa przypadku osob ktore sa samotne a bardzo chciałyby miec kogos obok siebie.. maja 30 lat i jest im zle ze nie maja komu powiedziec "kocham Cię" "Myślę o Tobie" czy nawet "kiedy wrocisz do domu bo juz tesknie".. czasem strasznie tego brakuje a po prostu nie ma takiej osoby... to przeznaczenie.. nie kazdemu dana jest miłosć partnerska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]nie kazdemu dana jest miłosć partnerska[/quote] Nie że nie jest dana, tylko oni sami nie chcą jej sobie dać. Jeśli się czegoś pragnie, to się to prędzej czy później osiągnie. Frtuna sprzyja śmiałym.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Singiel to styl życia.[/quote] Ale moze tez sie tyczyc tego co zacytowalam. Samo znaczenie slowa singiel oznacza pojedynczy czy samotny. Wiec mozna go uzywac w okresleniu do osoby, ktora jest sama.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Nie że nie jest dana, tylko oni sami nie chcą jej sobie dać. Jeśli się czegoś pragnie, to się to prędzej czy później osiągnie. Frtuna sprzyja śmiałym.[/quote]
nie zgodze sie z tym nigdy!! sa ludzie ktorzy pragna milosci ale nie moga jej znalezc!! tak jakby jej wogole nie bylo... albo jest ale trafi im sie dopiero jak beda mieli 30-40 lat.. sa takie przypadki!! miłosc to przeznaczenie a nie przypadek.. jesli jest Ci dane ze zakochasz sie za 2 lata to tak bedzie... bo wtedy spotkasz ta osobe, ktora Cie oczaruje, za ktora bedziesz wszedzie chodzic, ktorej nigdy nie bedziesz chciał/chciała zostawic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi