Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
madrav

Krang - the end.

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tutaj, bo tutaj chciał Krang abym to napisał.

Otóż ten cholernie aktywny użytkownik ma poważne problemy zdrowotne i nie będzie już prawdopodobnie mógł pisać czegokolwiek na forum - nigdy.

Nie znałem go jakoś bardzo dobrze, ale nie jedną butelkę razem opróżniliśmy i od niejednej dziewczyny dostaliśmy z liścia (to bardziej on, a nie ja). Poprosił mnie, że gdy zaniemoże, abym w tym właśnie dziale w jego imieniu się pożegnał. Jakby ktoś chciał psocić dalej w jego imieniu: to hasło do jego konta jest takie same jak login.

Mam nadzieję, że czekają na niego jakieś dziewice po drugiej stronie oraz dużo wódki z red bullem, bo to jest jego ulubiony napój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:eek: Nie znalam Kranga, ale bardzo okrutne i straszliwie smutne jest to co
napisales.
Czy wobec tej informacji/pozegnania trzeba rozumiec , ze Krang jest ciezko chory
lub odzedl na zawsze?
Powiem Ci , ze zawsze paskudnie sie czuje gdy czytam takie informacje, bo wlasnie
ich wydzwiek przypomina o delikatnosci i kruchosci ludzkiego istnienia, a przecietny
czlowiek zazwyczaj stroni od takich ,,mocnych,, psychicznie ,,wrazen,,.
Ale tak to nasze ludzkie istnienie jest ulozone i co gorsza nikt nie pyta NAS
o zgode, tylko pozbawia wszystkiego wysylajac w niebyt. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy jest chory, czy co mu tam jest. Dał mi znać, że musi usunąć się z życia internetowego, bo mu to szkodzi zdrowiu, a nie może się emocjonować, bo to dla niego niebezpieczne.

Lepiej potraktować to jako odejście użytkownika z forum i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi