Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do ludków z Wielkopolski, a najlepiej z Poznania. Byłam ostatnio na parę dni i gdzie nie spojrzeć macie plakaty "A Ty jesteś IN?" czy coś w tym stylu. Ja wiem, że to głupie, ale strasznie mi zapadło w pamięć. Ktoś może powiedzieć o co z tym chodzi? Kumpela z Pozz nie wie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też je widziałam. przyciągają uwagę, zwłaszcza swoim hasłem. W sumie teraz każdy powinien być choć trochę zorientowany w nowościach multimedialnych. Ja jestem In ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Niby racja, ale nie zawsze udaje sie tak naprawde
wszystko ogarnac.
A juz z pewnoscia ten caly natlok multimedialny.
Ja tam sie nie dziwie, ze czegos sie czasami nie wie, bo to chyba jest naturalne. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że naturalne. Rozwiązania co chwilę nowe pojawiają się i aż ciężko za tym czasem nadążyć. O, chodziło mi o coś takiego dokładniej...

[img]http://naforum.zapodaj.net/images/bea506d4fe9f.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mają rewelacyjne oferty https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja-internet-telefon dla całej rodziny, niezależnie od wieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To by wyjaśniało "wielopokoleniowość" na plakatach. Ciekawe czy będą działać na całą Polskę. Wiecie coś? Z tego co sprawdziłam to mają ciekawą ofertę i niezłe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wędrowniczka3"]dla całej rodziny, niezależnie od wieku.[/quote] Nie rozumiem, a inne firmy mają ofertę dobraną do jakiejś konkretnej grupy wiekowej? Np.takie UPC czy Netia?
[quote="Wędrowniczka3"]W sumie teraz każdy powinien być choć trochę zorientowany w nowościach multimedialnych. Ja jestem In ;)[/quote] Tak, każdy powinien znać każdą nową firmę telekomunikacyjną i każde głupie hasło reklamowe, bo jak nie zna, to nie jest zorientowany w nowościach multimedialnych. Co za absurd. Płacą Ci za reklamę? Bo tego typu wypowiedzi + wklejanie linków brzmią tak sztucznie, że na kilometr trąci próbą promowania firmy.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poszperałem na googlach, to inea jest, o nią tutaj chodzi. https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja-internet-telefon - z tego cały szum. Nie jest złe to co mają u siebie w ofercie, moi rodzice płacą więcej niż u ich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grunt to dobra reklama, która wzbudzi zainteresowanie

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmm... to musiałby wypowiedzieć się ktoś, kto ma z nimi umowę podpisaną i kto może zerknąć w warunki. Zakładam, że jak wszędzie - jakiś COK, standardowe terminy reakcji i procedury reklamacyjne. Ale zakładam też, że skoro kreują wizerunek multimedialny, to mocno pilnują standardów obsługi, żeby sobie tak ciekawego startu nie popsuć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi