Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brozyk

Risotto - z czym ?

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie robiłem ryżu, wiec planuje na przyszły tydzień pokombinować. Mam w domu seler a reszte wiadomo - dokupi sie. Pytanie tylko jaki dobry znaleźć przepis, żeby połączyć risotto z selerem? Tak wiem, moje widzi mi się, chyba że ktoś przekona mnie do swojego tajnego sprawdzonego przepisu to się przełamie i bez selera na dobry początek. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Nie lubie ryzu pod zadna postacia.
Chyba ci co gustuja w ryzu cos Ci podpowiedza. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ryż zazwyczaj jadam na słodko z cynamonem, jabłkami prażonymi i z niewielką ilością cukru brązowego. Czasem zdarza mi się zjeść ryż z kurczakiem w sosie curry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też zbytnio ryżu nigdy nie lubiłam, ale w rodzinie mam osoby które takowy uwielbiają niestety. Więc czasem jestem zmuszona zrobić takie risotto czy ryż z kawałkami kurczaka właśnie. Jako, że gotuje głównie pod dzieciaki to korzystam często z takich typowych przepisów dla dzieci. Więc jeżeli brakuje tobie pomysłów to polecam poszukać przy pomocy przeglądarki strony przepisy.ancymonki, z tego co pamiętam właśnie w przypadku takich dań korzystałam z tamtych przepisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No dzięki, spróbuje na początek zrobić coś z przepisów ancymonki. Nie mam jeszcze telewizora, moze akurat rozgladne sie tez za programami telewizyjnymi.
Muszę w końcu poćwiczyć, bo ostatnio to co jem mi się już przejadło po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już nie raz robiłam risotto i najbardziej mi chyba smakuje z dynią. Jeszcze z borowikami nie jest najgorsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika ryżowe kotlety wegańskie z mięsem sojowym, żółtym serem i kukurydzą <3 Co do risotto to tak jadam ryż jedynie z sosem a la bitki.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ponieważ nie chce mi się przepisywać jak ja przyghotowuję rozotto, postanowiłam wkleić link
który ukaże nam przygotowanie rizotta,ja robię dokładnie takie samo:

http://www.codogara.pl/3478/risotto-z-kurczakiem-i-pieczarkami/
[img]http://img.interia.pl/kobieta/nimg/r/w/Kolorowe_risotto_Kolorowe_3257358.jpg[/img]

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Choc ryz mnie doslownie ,,gryzie,, ale takiego to bym sprobowala , bo zacheca
,,oczami,, do jedzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To prawda,bo czasami to co widać na obrazku,jest bardzo smaczne w rzeczywistości, ja zresztą ryż uwielbiam ze wszystkim, ale z cynamonem już nie bardzo.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio robiłam a la risotto ze szpinakiem i sosem serowym <mniam> :oops:

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi