Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
happyGirl17

Sex np na dyskotece...

Rekomendowane odpowiedzi

yyyy.. nie nigdy mnie cos takiego nie spotkało
z reszta nie potrafiłabym :/
dla mnie to troszke obrzydliwe zwłaszcza ze nie wiadomo gdzie ten koles wczesniej trzymal tego ch** :/

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie dla mnie... nigdy bym aż tak zdesperowana nie była, żeby pójść na imprezę i dać się wypieprzyć pierwszemu lepszemu...

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]koles wczesniej trzymal tego ch** :/[/quote] no to prawda
nie wiadomo może ty byś była jako xxxx tej nocy

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]nie wiadomo może ty byś była jako xxxx tej nocy[/quote] dokładnie z takimi nigdy nic nie wiadomo :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zdarzyło i nie zdarzy.

są hot 16-17, które za drinka już nogi rozszerzają...
nie wiem kogo mi bardziej mi żal.
czy tego, że się nie szanują, czy tych prymitywnych panów, którzy patrzą jedynie, aby się zaspokoić..
ohyda.

i którzy traktują to jako świetna nocna zabawę bez zobowiązań..
ale kazdy ma inne hobby :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z przypadkową osobą tego bym nie zrobił, nie mam pewności czy nie jest nosicielką HIV albo innej choroby...
Prowadzę się dobrze i sex to dla mnie czynność którą się powinno wykonywać z osobą na której nam zależy...
I nigdy bym nie zrobił z inną tego niż z moją bo to dodatkowo wiąże się z zdradą...
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja także nie uprawiam seksu na dyskotece, to nie w moim stylu - najwyżej się przeliżę z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Generalnie uważam, że seks na pierwszej randce to ryzyko. Skoro facet chce to zrobić z nowo poznaną dziewczyną to pewnie robił to już nie raz. A seks z przypadkową osobą zawsze niesie ze sobą ryzyko.
Jeśli chodzi o seks na dyskotece z osobą z którą się jest...no jak dla mnie niesmaczne....współżycie powinno być intymną formą, a toaleta nie jest najlepszym miejscem. Kojarzy mi się to z napalonymi nastolatkami, albo osobami totalnie pijanymi. Szybkie, byle jakie, pozbawione miłości. Niesmaczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rozumiem osobę, która po ciężkie pracy chce odreagować, idzie do klubu, napije się, pobawi i tak akurat się wydarzy - zacznie uprawiać seks na dyskotece. Jeśli taka osoba jest samotna to nikomu nie bronię się bawić, jeśli to pojedynczy wypad 8-)
Jednak chodzące siksy tydzień w tydzień, albo starsze lampucery, które co jakiś czas idą dać d*py, bo mają taki styl życia - nie rozumiem.
Ja to już traktuję jak nałóg, a nałogi niszczą człowieka. Takie traktowanie siebie i innych nie jest zdrowe. Z tego powinno się leczyć.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
happyGirl - Z nieznajomym typem to owszem (no są gumki, ale...), niemniej ze swoim why not?

Reiv - no owszem, ale łatwo połynąć w takie niezobowiązujące byzkanko...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-P Nie pasuje mi taki seks z byle kim i byle jak.
Szczerze mowiac to zle bym sie czula z jakims tam napalonym typitdlem.
Przepadam za seksem w zupelnie innej oprawie i w znanych mi ramionach .
Uwazam , ze dyskoteka to naprawde niefortunne miejsce na uprawianie seksu.
Moze bym sie skusila na seks gdybym byla ze znanym mi partnerem i nie moglabym sie powstrzymac.
To moze wtedy tak , natomiast w innym przypadku zdecydowanie NIE. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No kwestia sexu z naszym partnerem to faktycznie Kika inna sprawa zupełnie. Wtedy to już można niemalże wszedzie i nie widze w tym kompletnie nic złego ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jednak uważam, że miejsca publiczne nie są od uprawiania seksu. A już na pewno nie te w których pojawiają się dzieci. Poza tym brudne toalety w dyskotece...mnie przynajmniej odrzucają, no ale jeśli ktoś musi tu i teraz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie no na dyskotece nie widzialam dzieci ;) A tak powaznie no coż nie tylko w łazience mozna ;P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardziej od miejsca istotne są dla mnie motywy. Z kim, dlaczego, jak często. Po prostu sytuacja jak każda inne.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Jakby na to nie patrzyl ,to wlasnie o to w tym seksowym temacie chodzi. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Nie no na dyskotece nie widzialam dzieci[/quote] a kogo? Jak dla mnie większość to dzieci....14-16 lat.....chyba że mówimy o klubach +21, w których jakoś bardziej przestrzega się granicy wieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jestem na tyle otwarta, spontaniczna ani zdesperowana, by uprawiać seks z obcym facetem na jakiejś imprezie. Nie rozumiem też ludzi, którzy to robią, przecież to jest obrzydliwe! : | Na dyskotece ludzie tańczą, pocą się, przesiąkają smrodem papierosów i alkoholu, załatwiają potrzeby fizjologiczne, czasem obściskują się (i nie tylko) z przypadkowymi osobami... Jak można z kimś takim uprawiać seks czy chociażby zdecydować się na same pieszczoty oralne? To jest strasznie niehigieniczne. Rzygać mi się chce na samą myśl.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi