Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
michiz

Problem z pęcherzem (nie trzymanie moczu u mężczyzny)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy spotkaliście się z czymś takim u faceta (chodzi o mojego tatę - ma ponad 65 lat)? Pojawia się to sporadycznie przy kaszlu, nagłym śmiechu, czy podnoszeniu czegoś ciężkiego, powiedział mi o tym, a nie chce iść do lekarza - wstydzi się. Chcę mu pomóc.

Jak sobie z tym poradzić? Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tym wieku to już chyba normalne. Mogą być różne przyczyny. Lekarz najlepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiesz, ale bardzo się wstydzi iść do lekarza... dla niego to bardzo duży problem... ;/ ehhh... chciałbym mu szybko pomóc, żeby przestał się martwić, czytam po innych forach i ludzie wspominają, że można jakimiś wkładkami zaradzić. ktoś, coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no wkładki to dosyć komfortowe rozwiązanie. dobiera je się chłonnością i wcale nie przeszkadzają w życiu codziennym. wydaję mi się, że pod względem higienicznym to nawet bardzo dobre rozwiązanie. rozumiem, że to może być krępujący temat, ale też trzeba pomyśleć o sobie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tena ma takie wkładki na nietrzymanie moczu dla mężczyzn. Moja mama uzywała takich dla kobiet jak miała problemy z pęcherzem. Faktycznie to dosć komfortowe rozwiązanie ale nie warto na tym bazować bez konsultacji z lekarzem. Te wkładki moja mama kupowała w aptece, więc możesz kupić. Tylko zacznij może jednak namawiac tatę na konsultacje z lekarzem.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzięki za info, właśnie poczytałem trochę na ich temat, rozumiem że 3 stopnie, które są na wkładkach Tena Men 1 - 3 odpowiadają za stopień chłonności? :) pogadam z tatą na pewno będzie ciężko, ale może mu to tymczasowo poprawi poziom życia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może najpierw nie rozmawiaj, tylko zamów i sprezentuj tacie.
Na stronie [url]http://www.tena.pl/mezczyzni/produkty/bezplatna-probka/[/url] możesz zamówić darmową próbkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ta darmowa próbka Tena Men to super pomysł, nawet już zamówiłem, podobno wysyłają w dyskretnym opakowaniu także dobrze nikt się nie dowie :) dzięki za pomoc, na pewno napiszę jak przyjdą i tata wypróbuje, mam nadzieję, że trochę mu to pomoże w dniu codziennym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ej zagięło mnie to pytanie o stopnie chłonności ;) Jeśli masz na myśli to oznaczenie "Level 1" i tak dalej to jest to chłonność. Ale jeśli masz na opakowaniu inne cyferki to może jest to rozmiar. Kojarzę raczej tylko wersję Tena Lady

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spokojnie możecie kupować. Moja mam ma z tej serii kilka róznych grubości, w zależności od sytuacji zakłada taką, która jej najbardziej odpowiada. Na wyjścia ma utra mini.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="robson12"]Może najpierw nie rozmawiaj, tylko zamów i sprezentuj tacie.
Na stronie [url]http://www.tena.pl/mezczyzni/produkty/bezplatna-probka/[/url] możesz zamówić darmową próbkę.[/quote]
A czy można zamówić dla kobiet i mężczyzn czy trzeba tylko np. dla kobiet???? A za przesyłke tez sie nie płaci???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nietrzymanie moczu dotyczy także mężczyzn, a jeśli dotyka on bezpośrednio Was lub osób najbliższych, polecam zapoznanie się z ofertą TENA Men. Nasze wkładki posiadają 3 stopnie chłonności, które można dopasować do swoich potrzeb albo stopnia nasilenia inkontynencji. Na naszej stronie można uzyskać bezpłatną próbkę pod podanym adresem: http://www.tena.pl/mezczyzni/produkty/bezplatna-probka/ Wkładki są dyskretne, a do tego dopasowują się do ciała i ubrania, poprawiają one komfort podczas codziennie wykonywanych czynności i pozwalają się czuć pewnie. Przesyłka z darmową próbką nie sugeruje zawartości. Jeśli chcielibyście Panowie dowiedzieć się czegoś więcej to zachęcam do zadawania pytań oraz zapoznania się z naszą stroną znajduje się tam wiele przydatnych informacji: http://www.tena.pl/mezczyzni/produkty Pozdrawiam,
Ekspert TENA Men

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jak cenowo ile takie opakowanie ok kosztuje ???/ Czy dla mężczyzn jest też taka sama cena ???? I gdzie można je kupić????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cena wkładek to kwestia kilku złotych, ale zalezy które kupujesz. Są Tena Ledy mini i one są jak znane nam z okresu wkładki, cienkie i niemalże niewyczuwalne. Ale są też większe i bardziej chłonne. Ze skrzydełkami lub bez skrzydełek. A dla osób starszych nawet z problemami z chodzeniem można znaleźć je w wersji pieluchomajtek.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to prawda, ten ma ogromy wybór wkładek, każdy coś tam dla siebie wybierze w zależności od stopnia schorzenia. Warto jednak zamówić sobie te próbki dla porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czy idzie zamówić jeszcze te darmowe próbki na ich stronie bo próbowałam tam wejść i nie idzie , chyba ze coś naprawiają? ktoś zamawiał ostatnio/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co się dokładnie dzieje ?
Mi się normalnie strona otwiera. Ale ja nie zmawiała
W sumie zawsze można kupić w aptece, koszt parę groszy a masz od ręki.

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie też bez problemu się otwiera. Tu masz bezporednio link do zamawiania [color=#0080FF]http://www.tena.pl/kobiety/produkty/bezplatna-probka/[/color] może tak sie odblokuje u ciebie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a nie lepiej po prostu pójść do lekarza? czego Ci panowie się wstydzą, co by było jakbyśmy my wstydziły się chodzić do ginekologa... trzeba wysłać faceta do dobrego lekarza, mój chodzi do [url]http://www.adammichalski.pl/wstyd-wizyta-u-urologa-poznan-problem/[/url] bardzo sobie chwali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi