Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Vichy wprowadziło nowy balsam w żelu na noc idealia skin sleep. Czy któraś z was już go próbowała, jakie są wasze spostrzeżenia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubie Vichy i odpowiada mojej skórze, więc jak się pojawił to kupiłam. Ogólnie przyznam, że skóra czuje się po nim świetnie. Regeneruje i odzywia, ale tego nie widać. Za to widać jak wyglądam rano na mniej zmeczoną i poprawia się elestyczność skóry. Plus za to że nie podrażnia i nie uczula.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja przyznam się, ze widziałam jedynie reklamę w telewizji. Ale będę musiała przejść się do apteki po próbki. Bo ja uwielbiam nowości. A wchłania się szybko? Nie zostawia jakiejś warstwy na twarzy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja go dostałam od lubego w prezencie. Bardzo fajny balsam, szybko się wchłania i ślicznie pachnie. O tak wygląda w środku:

[img]http://i62.tinypic.com/142vj2f.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam suchą skórę wiec u mnie wszystko się ładnie wchłania, wiec nie jestem wyznacznikiem, ale faktycznie pieknie pachnie i nie zostawia uczucia tłustej warstwy na skórze. Rano skóra jest wypoczęta a to dla mnie ogrom.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja generalnie wiem czego spodziewać się po vichy, bo stosuję nie od dziś. Ale powiem szczerze, że ten balsam to mnie pozytywnie zaskoczył. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziewczyny to znaczy, że jest dla mnie. :D ostatnio się nie wysypiam przez pracę, rano wstaje i masakra jakaś. Dodatkowo w nocy najbardziej regeneruje się skóra, prawda? Dzisiaj wzięłam próbki, będę testować!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KarolowaOla, wydaje się że może on być skrojony na Twoje potrzeby. Noc to najważniejszy czas w dobie dla naszego organizmu i dla skóry. Czas odpoczynku, regeneracji i odnowy komórek. Warto zadbać o wzmocnienie kosmetykami tego czasu dla skóry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się z wami dziewczyny, vichy ma w bardzo dobre produkty, a ten balsam to kolejny kosmetyk w mojej kosmetyczce, z którego jestem naprawdę zadowolona. Czy zauważyłyście już pozytywne efekty jego stosowania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja stosowałam na razie trzy dni, fajną ma formę. Super się wchłania, twarz wygląda o niebo lepiej :D na pewno kupię pełnowymiarowy produkt. I ten zapach, jaśmin z zieloną herbatą. Na pewno twarz jest tez lepiej nawilzona. Ale myślę że lepsze efekty zauważę po dłuższym stosowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może masz bardzo problematyczną skórę, bo ja u siebie zauważyłam efekty już po pierwszym użyciu. Już po nałożeniu jak balsam się wchłonie to czuć przyjemne nawilżenie, a rano skórę bardziej elastyczną. To skin sleep od razu działa więc myśle, ze nie dlugo przyjdzie Ci poczekac na efekty także u Ciebie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja stosuję go codziennie, moja twarz w końcu wygląda rewelacyjnie, nie muszę już jej maskować. Vichy daje mi poczucie komfortu i zadowolenia co rano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tak zachwalalyscie ten balsam w zelu , ze tez sie skusilam .
Wszystko fajnie tylko troche drogi jest.
Ale moze efekt mnie zaskoczy i jest wart ten ceny.
Zobacze czy tak bedzie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że będziesz zadowolona. Kika666, to w końcu wysokiej klasy apteczny krem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) Tak zachwalalyscie ten balsam w zelu , ze tez sie skusilam .
Zobacze czy tak bedzie. :)[/quote]
Kika witaj w klubie :-P Myślę, że nie ma opcji żebyś nie była zadowolona. Używałaś go już na pewno, więc jak na razie wrażenia?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A jakie balsamy stosujecie jak jest tak gorąco? Co się szybko wchłania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"][quote="Kika666"]:) Tak zachwalalyscie ten balsam w zelu , ze tez sie skusilam .
Kika witaj w klubie :-P Myślę, że nie ma opcji żebyś nie była zadowolona. Używałaś go już na pewno, więc jak na razie wrażenia?[/quote]
:) No nie powiem , swietnie sie wchlania i jest bardzo rozluzniajace uczucie na skorze.
Super wybor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cena odpowiednia do jakości. Wolę dać więcej pieniędzy za coś co naprawdę działa niż kupić mnóstwo kremów po których swędzi skóra i mam wypryski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) To prawda, ale wysoka cena pomimo znakomitych wlasciwosci danego
kremu tez czasami szokuje.
Ale ponoc jest zawsze cos za cos . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wędrowniczka3"]Cena odpowiednia do jakości. Wolę dać więcej pieniędzy za coś co naprawdę działa niż kupić mnóstwo kremów po których swędzi skóra i mam wypryski.[/quote] Wychodzę z tego samego założenia, zresztą balsam Vichy jest bardzo wydajny ;) zatem taki wydatek raz na kilka miesięcy nie jest jakoś obciążający.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wydajny i do tego doskonale dba o skórę, nie zamienię go na nic innego!. Kupiłam go też siostrze w prezencie i jest również zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie często się pojawiają jakieś plamki lub wypryski przy różnych kosmetykach, ale przy tym balsamie vichy jakoś nie miałam z tym problemu. używam go już jakiś dłuższy czas i jest wydajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) Tak zachwalalyscie ten balsam w zelu , ze tez sie skusilam .
I jak wrażenia ze stosowania? Cenę ma... jak to Vichy. I jak Vichy ma wydajność, bo tej mu odmówić nie można. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie za taką wydajność i takie efekty to cena nie jest wygórowana.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To prawda, cena jak na jakość to mała. Bo i wydajny jest. Mi spokojnie wystarcza na kilka miesięcy ;) A stosowanie go to sama przyjemność, uwielbiam ten wieczorny rytuał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi