Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Zagadka - niech moc będzie z Wami! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do rozwiązania pewnej zagadki. Mi się nie udało za pierwszym razem, ale potem już jest łatwiej. Trzeba znaleźć 3 elementy, którymi różnią się oba obrazki.
[center][url=http://members.home.nl/saen/Special/zoeken.html]LINK*LINK*LINK[/url][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
..... Jak możesz.... Oczywiście jak ten ostatni frajer wydarłam ryja na cały dom. :-(

Już nigdy nie otworzę linków od ciebie :lol:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kuryiaki[/b], uprzedzaj o takim czymś bo nasi użytkownicy będą zawału dostawac

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie bylo smieszne!! :P a zawsze uwazam, zeby wiecej sie na cos takiego nie zlapac... wrr

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zwykła głupota , ani śmieszne , ani fajne , a i straszne przestaje być, można się tego spodziewać . Gierski gdzie proszą "skup swoją uwagę" "Przypatrz się dokładnie" itp, itp
z góry są podejrzane , widziałem już filmik z samochodem jadącym przez leśną polanę ze spokojną muzyczkę, gierkę gdzie trzeba bardzo dokładnie jeździć myszą po ekranie itp, itp,

Dużo jest tego w sieci i powoli staje się niegustowne . W dodatku nie zdrowe dla psychiki młodego widza, a musimy mieć na uwadze to oni też mogą być wśród nas .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiedziałam że mi to wyskoczy
ale i tak się wystraszyłam
a teraz padam ze śmiechu

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ooOOOoooo ja!!! ale się przestraszyłam... no co to za maszkara mi wyskoczyła!!!!!! kto to wymyślił...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]To zwykła głupota , ani śmieszne , ani fajne , a i straszne przestaje być, można się tego spodziewać . Gierski gdzie proszą "skup swoją uwagę" "Przypatrz się dokładnie" itp, itp[/quote] Kwestia gustu Fox... Ja się przy takim czymś śmieję, bo to potrafi mnie zaskoczyć. Nic do tego nie mam a i czasem kogoś da się tym nastraszyć :evil: :evil: Evil Kuryiaki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Dużo jest tego w sieci i powoli staje się niegustowne . W dodatku nie zdrowe dla psychiki młodego widza, a musimy mieć na uwadze to oni też mogą być wśród nas .[/quote] zgadzam się z tobą już robi się to nudne
ja oglądając to wiedziałam że coś wyskoczy to i tak się wystraszyłam
te oczy czerwone OMG aż mi się wymiotować zachciała

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eeee znam to odrazu jak zobaczyłam te dwa do siebie obrazki podobne to zamknęłam okienko... stare to już jest :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Etam , to nic strasznego :-P

:bojesie:

[b]kuriaki[/b], zawału prawie dostałam .Teraz będę domagała się odszkodowania od Ciebie :amasz:

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niezły dowcip, tak się przestraszyłam, że aż przeklnęłam. Brr. :bojesie: Przeżyłam niezły: :szok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja za to tak przekląłem, że aż się przestraszyłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi