Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Natalli

KAWA czy HERBATA...?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna rozrywka.......może być debata...:)
Wpiszesz się na listę pogodnych ludzi,których to forum jeszcze nie nudzi? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wpisuje się, a z dwojga wybieram kawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To kwestia oczywista - kawa. Herbata też jest fajna, jednak ona w dużych ilościach szkodzi sercu bardziej niż kawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie kawa jest lepsza. I nic tak nie wprawia w nastrój jak kawa z kimkolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wolę smakowo kawkę, ale ze względu na właściwości piję herbatę, a właściwie herbaty, zieloną i czerwoną, są dobre na krążenie, pamięć, cerę i sylwetkę.

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie herbata z rana do śniadania musi być ;) ogólnie jako tako kawy nie pije, bo nic mi to nie daje, więc po co się szprycowac czymś co nie potrzebne? :P
Kawę czasami jednak zdarza mi się wypić dla towarzystwa ;) ale jest to bardzo rzadko

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=323]Patrizie[/url]"][post]189929[/post] Zdecydowanie herbata z rana do śniadania musi być[/quote] U mnie też, gorzej, że nigdy czasowo nie wyrabiam, aby ją wypić. Najpierw czekam aż się ochłodzi, potem zapominam, a jak sobie o niej przypomnę to muszę już wychodzić. Dlatego od jakiegoś czasu sprytnie szykuję sobie w wersji przenośnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zdecydowanie kawaaaa <3 A jeszcze odkąd kupiłam ekspres po taniości to jak tylko otworze oczy to ide robić kawy. Nie wyobrażam sobie poranka bez jej smaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Herbaty moge pijać w każdej ilości i niemalże pod każdą postacią, a jeśli chodzi o kawę chodzi to jestem bardziej smakoszem. Ostatnio lubię ją pijać w filiżankach. Kupiłam fajne od Ambition, białe z podstawkami. A wy jeśli pijawie kawę czy herbatę to wszystko jedno w czym czy macie swoje ulubione kubki, filiżanki czy może dzbanki?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I kawa i herbata. Kawa dwa razy dziennie, by postawiła na nogi, a herbata dla smaku, do posiłków, itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8391]robson12[/url]"][post]191889[/post] Kawa dwa razy dziennie, by postawiła na nogi,[/quote] Jedna rano, druga popołudniu?

Odkąd dwa razy w roku dają darmową kawę w macu, polubiłam. Sam rytuał jest fajny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7863]Coolka[/url]"][post]191887[/post] Herbaty moge pijać w każdej ilości i niemalże pod każdą postacią, a jeśli chodzi o kawę chodzi to jestem bardziej smakoszem. Ostatnio lubię ją pijać w filiżankach. Kupiłam fajne od Ambition, białe z podstawkami. A wy jeśli pijawie kawę czy herbatę to wszystko jedno w czym czy macie swoje ulubione kubki, filiżanki czy może dzbanki?[/quote] Ja kawę to też jedynie w filiżankach lubię pic, ale ostatnio mi się stłukła i poluje na jakiś nowy komplet a te co używasz z ambition są mocne? Gdzie kupowałaś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I mi by się przydalo coś eleganckiego do domu i trwałego. Zerknę na firmę Ambition. One są z porcelany? Co do kawy jedynie rano z mlekiem, herbaty mnóstwo zielonej bo uwielbiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7863]Coolka[/url]"][post]191887[/post] Herbaty moge pijać w każdej ilości i niemalże pod każdą postacią, a jeśli chodzi o kawę chodzi to jestem bardziej smakoszem. Ostatnio lubię ją pijać w filiżankach. Kupiłam fajne od Ambition, białe z podstawkami. A wy jeśli pijawie kawę czy herbatę to wszystko jedno w czym czy macie swoje ulubione kubki, filiżanki czy może dzbanki?[/quote] O, pokaż fotę! Czeka mnie zakup i brałam tę markę pod uwagę. Jak się sprawują? Można wrzucać w zmywarkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na jesień najlepsza jest herbata. Szczególnie taka z dodatkiem miodu i syropu malinowego. Można dodać też trochę startego imbiru lub rumu. Dobrze wtedy rozgrzewa. Uwaga - herbata nie może być ekspresowa, powinna być dostępna w postaci suszu. Dlatego też dobrze jest kupować w herbaciarniach np. Szlachetny Smak. Mają tam naprawdę duży wybór herbat i kaw, mają też sklep on-line więc można zamówić sobie do domu. Naprawdę pyszne herbaty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rano kawa, w ciągu dnia 2 herbaty. Latem mrożone w zimie gorące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi