Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
milenka88

On ma małego....

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie miesiaca współżyję z mężczyzną. Wszystko między nami się układa ale on ma bardzo małego :( Nie wiem ile to jest ale może z 7 cm.... Kocham go ale seks to jakaś porażka bo zupełnie go nie czuję. On chyba również ma kompleks bo wstydził się przede mną rozebrać.
Co robić? Czy są jakieś pozycje na to aby lepiej odczuwać? Próbowaliśmy już wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W takich przypadkach ujeżdżaj go (najlepsza penetracja) a jak nie to musicie z tym żyć. Nie dajcie się tylko nabierać na magiczne sposoby powiększania penisa. One nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pozostaje tylko znaleźć pozycję w której bedziesz go czuła...ale fajerwerków tutaj bym sie nie spodziewał z taką rozmiarówką.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie pozycja na jeźdźca jest najlepsza. W zasadzie tylko w takiej obecnie to robimy ( jeszcze mam pewne odczucia od tyłu) ale jak sami piszecie fajerwerków zbytnich nie ma. Szczegónie,że on rónwiez widać,że ma duże kompleksy. Podejrzewam,że dużego doświadczenia z kobietami nie miał z uwagi właśnie na to. OBecnie i tak niechętnie się rozbiera. Nie wiem czy próbował jakichś sposóbów na powiększanie penisa. Pigułek i takich tam. Zresztą nie mam pojęcia jakbym mu to zaproponowała. Hej kochanie kupiłam Ci tabletki na powiększanie penisa? Trochę abstrakcyjnie to brzmi :P Nie obraziłby się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie działa.. jedyną skuteczną metodą na powiększenie penisa jest operacja. Niebezpieczna bardzo bolesna oczywiście droga i NFZ tego nie refunduje... żadne tabletki maści i inne nie pomogą. Nawet mu tego nie proponuj.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Na pocieszeni powiem tylko , ze seksuolodzy zgodnym
chorkiem oglaszaja, ze w kwestii wielkosci penisow to duzy
wcale nie jest lepszy od malego.
Mysle, ze czasami ta obsesja na punkcie wielkosci penisa potrafi
facetowi zwichrowac psychike i zakompleksic na amen w pacierzu.
A przeciez przecietna dlugosc penisa to od 6-10 cm.
W zwodzie od 11-17cm.
I uwaza sie , ze te wielkosci w pelni potrafia wystarczyc w zyciu seksualnym.
Ta sobie mysle, ze ta pogon za grubasnym i wielgasnym penisem jako synonimem niebianskich i niewyobrazalnych rozkoszy seksualnych jest wynikiem roznych zakodowanych w dziecinstwie stereotypow , ktorych wynikiem jest ciagle porownywanie swojego penisa do narzuconych i wyksztalconych wlasnie w przeszlosci pogladow.
I jesli facet takie brednie slyszal w dziecinstwie to trudno sie dziwic , ze ma kompleksy na punkcie swojego penisa .
A przeciez nie kazda kobieta swoja budowa anatomiczna jest w stanie przyjac penisa wielkosci kolka w plocie.
Taki penis o duzych rozmiarach potrafi uniemozliwiac wspolzycie i tez stanowi to ogromny problem i kompleks
I tak jak widac jest zle i tak niedobrze.
A myslenie o mastrowaniu operacyjnym by powiekszyc penis jest naprawde jakims nieporozumieniem wraz z ingerencja chirurgiczna ,ktora nie jest z pewnoscia obojetna dla zdrowia i organizmu. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="milenka88"]No właśnie pozycja na jeźdźca jest najlepsza. W zasadzie tylko w takiej obecnie to robimy ( jeszcze mam pewne odczucia od tyłu) ale jak sami piszecie fajerwerków zbytnich nie ma. Szczegónie,że on rónwiez widać,że ma duże kompleksy. Podejrzewam,że dużego doświadczenia z kobietami nie miał z uwagi właśnie na to. OBecnie i tak niechętnie się rozbiera. Nie wiem czy próbował jakichś sposóbów na powiększanie penisa. Pigułek i takich tam. Zresztą nie mam pojęcia jakbym mu to zaproponowała. Hej kochanie kupiłam Ci tabletki na powiększanie penisa? Trochę abstrakcyjnie to brzmi :P Nie obraziłby się?[/quote] Maście i tabletki nie działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Odpowiedz sobie na pytanie czy tylko penetracja daje Ci rozkosz. Jeśli nie, próbujcie zabaw oralnych. Jeśli tak... cóż, życie. Na szczęście pozycja z kobietą na górze jest fajna, więc nie jest źle. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi