Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
izelina

Prywatna opieka medyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli macie już dość publicznej służby zdrowia i niekończących się kolejek do lekarzy, to mogę polecić [color=#FF0000][spam][/color] - mają naprawdę atrakcyjną ofertę. Ponad tysiąc placówek w całej Polsce, bezpłatne badania i brak kolejek - myślę, że warto skorzystać. Sama mam wykupiony ten pakiet i bardzo sobie chwalę, to duża oszczędność czasu i pieniędzy.

Czy ktoś z Was korzysta lub korzystał może z Signum Healthcare? Podzielcie się opiniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Osobiście mam kartę, która się nazywa MyLife. Koleżanka mi poleciła, bo za 119zł miesięcznie mam karnet na fitness (pod blokiem mam Calipso i mogę korzystać do woli) i do tego własnie mam w tej samej karcie wykupiony pakiet medyczny w Luxmedzie. Jeszcze nie korzystałam z tego pakietu medycznego, ale bardzo dużo w niego wchodzi. Moim zdaniem w takiej formie ma to ogromny sens :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: Nie korzystam z zadnej na szczescie opieki medycznej.
Na razie jakies chorobstwa mnie jakosc omijaja.
Ale zdecydowanie podpisuje sie pod prywatnym lecznictwem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mam ;) i sobie ją chwalę ;)
Przede wszystkim dlatego że szybko i bez problemu mogę się dostać do lekarza a szczególnie specjalistów

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:mrgreen: Nie korzystam z zadnej na szczescie opieki medycznej.
Na razie jakies chorobstwa mnie jakosc omijaja.
Ale zdecydowanie podpisuje sie pod prywatnym lecznictwem. :)[/quote]
No ja niestety choruje i doceniłam takie pakiety. Czasem kiedy potrzeba dostanie się do specjalistów graniczy z cudem. Jakbym nie chorowała to też taka pewność komfortu jest moim zdaniem dużo warta. A taka karta jak np to MyLife to nie duże pieniądze jak na takie korzyści.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Wiesz Coolka, patrzac z Twojego punktu widzenia z pewnoscia masz wieksze rozeznanie
w temacie i mozesz ocenic, co jest lub bedzie dla Ciebie najkorzystniejsze. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja takiego pakietu nie mam, ale prywatnie chodzę do wszystkich lekarzy, bo na NFZ to nic się nie załatwi. Teraz chcę iść do [url=http://implantmasterspoland.pl/o-nas/kliniki-master/adwent-marek-msc-implantologia-bedzin]specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej[/url] i też pójdę do prywatnego gabinetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się coraz bardziej zastanawiam - musiałam kiedyś usunąć znamiona, bo zaczęły się dziać z nimi dziwne rzeczy - miałam wtedy wykupiony prywatny abonament i wszystko załatwiłam w niecałe 2 tygodnie. Teraz kolejny pieprzyk zaczął zmieniać barwę - zapisałam się do lekarza POZ na 18 kwietnia - po ponad miesiącu czekania będę miała skierowanie, kiedy się dostanę do dermatologa - kto to wie... Coś przerażającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dużo tutaj zalezy od firmy w jakiej chcesz sie ubezpieczyć. Cena prywatnego ubezpieczenia zaczyna sie od 40 zł ale takie ubezpieczenie obejmuje jedynie lekarza poz. Aż po 300 zł ( jest to już wypasione ubezpieczenie z rehabilitacja i częścią usług stomatologicznych, nie wiem jednak czy coś takiego jest przydatne biorac pod uwagę,ze mało kto tak często do lekarza chodzi). https://www.nn.pl/ubezpieczenia
Moim zdaniem lepiej jest ubezpieczyć się od nieprzewidzianych wypadków bo własnie w takich sytuacjach potrzebne są nam pieniądze na prywatne leczenie czy na rehabilitację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o rehabilitacja to polecam skorzystać z rehabilitacja Warszawa Profesjonaliści. Idealnie dobrane zabiegi. Możliwość dojazdu do pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dojazdu do pacjenta? Na Warmię? 😄

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi