Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KarolowaOla

Co na trądzik?

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie na trądzik? Szukam jakiegoś kremu, sprawdzonego. Fajnie jakby matowił skórę dodatkowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sporo osób poleca La Roche Posay Effaclar Duo +. Jest trochę drogi, ale chyba też wydajny. Można trafić na fajne promocje np. w Super Pharm. Z tej samej serii jest też żel do mycia twarzy.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drogi to znaczy? Szukam czegoś bardziej na każdą kieszeń. Nie stać mnie na wydawanie grubej kasy w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No w sumie dla każdego co innego może oznaczać "drogi" ;) W każdym razie chodziło mi o to, że nie jest to krem za 10 - 20zł, który kupisz w pierwszym lepszym markecie.
Jego regularna cena w aptekach to ok. 60zł. W necie bez problemu znajdziesz nawet 20zł taniej. Dodatkowo w Superpharmie bardzo często są dobre okazje (czy to kupony, czy jakieś akcje promocyjne) na kosmetyki z tej serii i raz udało mi się kupić ten krem za jakieś 30zł. Do tego można skusić się na żel do mycia twarzy za ok. 20zł. Taki zestaw wystarcza na parę miesięcy, ciężko powiedzieć, ile dokładnie, ale ze 3 na pewno, a wiem, że niektórzy i przez pół roku używają.
Zarówno żel jak i krem są mocno dość matujące.

Tutaj opinie:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=66216

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ahh ten trądzik, moja zmora od kilku dobrych lat... ale pomysł aby przejść się do takich aptek, gdzie Ci doradzą jest bardzo dobry, powiesz dokładnie o co Ci chodzi, a przedstawią Ci możliwości:)

Życie jest zmianą. Jeśli przes­ta­niesz się zmieniać, przes­ta­niesz żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to zależy od tego jaki trądzik, w jakim wieku, czy jest jakaś przyczyna...

Życie jest zmianą. Jeśli przes­ta­niesz się zmieniać, przes­ta­niesz żyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobre są też kosmetyki z qcery.
teraz kupiłam je dla bratanicy

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O tak, qcera spłyciła blizny dla mojego brata. Ma mniej pryszczy i dzięki temu lepiej twarz wygląda, a to wstydził się wyjść z domu jak był cały w pryszczach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy sam sok tutaj pomoże, kiedyś smarowałam pryszcze sodą rozpuszczoną w wodzie to tez miało pomóc i co...nic dopiero ten krem zadziałał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy szuka dobrego sposobu dla siebie.
Taka jest prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sam przejdzie po okresie rozkwitu.
na cholerę niszczyc twarz jakimis specyfikami.
Jednemu się uda, inny ma inny typ cery i więcej kłopotów będzie z powodu uzywania nieznanych specyfików.
Wszyscy muszą byc gładcy jak po liftingu z PS-a?

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lillou"]ma wie jak to potrafi zmniejszyć samoocenę [/quote] O matko ! alez macie problemy... to pomocny bedzie psycholog a nie dermatolog.

To co Wam mówili wasi rodzice jak dorastaliście skoro brak wam samooceny.....

Zal czytac takie

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="poszept"]sam przejdzie po okresie rozkwitu.
na cholerę niszczyc twarz jakimis specyfikami. [/quote]
Nie kazdemu przechodzi... Niestety...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój brat to nawet brał antybiotyk, ale trądzik powracał no i te blizny niestety ale szepcące były. To chyba lepiej posmarować kremem takim jak qcera na przykład niż chodzić z oszpeconą twarzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja pamiętam, że na swoje dolegliwości trądzikowe używałam mydła siarkowego. niestety zapach nie jest zbyt przyjemny jak sama nazwa wskazuje :mrgreen: jednak idzie się przyzwyczaić.
pamiętam,że z avonu bodajże zamawiałam sobie takie coś w sztyfcie i jak posmarowałam sobie tym, to mi schodziło momentalnie.
oczywiście dodatkowo musiałam ograniczyć spożywanie słodyczy i pikantnych potraw, bo wiedziałam, że kolejnego dnia pojawi się mała dioda na czole czy nosie :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oprócz kosmetyków dobrze by było wprowadzić jakąś dietę. Ograniczyć pikantne potrawy i sól, bo to one przyczyniają się do powstawania pryszczy. I unikać ostrego słońca, ponieważ sprzyja zaognieniu :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Histerektomia jest jedynym, radykalnym,skutecznym sposobem na trądzik u młodej dziewczyny. Moja bardzo bliska znajoma z całkiem innego powodu wyczyściła się całkiem (usunęła macicę i sutki) i efekt niejako "uboczny" zaskoczył wszystkich a szczególnie mnie. Dziewczyna odzyskała cerę jaką miała przed pokwitaniem i ma jak dziesięciolatka. Zrobiła to w Estonii w wieku siedemnastu lat. Bo tam takie zabiegi robi się legalnie nawet nieletnim, bez zgody dorosłych. Urosła jeszcze trochę, wyszczuplała, jest zdrowa, ma spokój z miesiączką i wygląda bosko. Ja też tam się wybieram. http://www.pch24.pl/estonskie-nastolatki-z-prawem-do-aborcji-i-sterylizacji--prezydent-podpisal-ustawe,34060,i.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę dniami i nocami czy nie zrobić tego co zrobiła moja przyjaciółka i pozbyć się macicy. Ona to zrobiła, ma święty spokój z trądzikiem i mnie na to namawia. To jest jedyny, podobno radykalny sposób, przy okazji ma się z głowy miesiączkę i obawę przed rakiem. Ciekawe, czy znalazły by się dziewczyny, które by się na coś takiego odważyły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsze slysze o tak radykalnym sposobie...
Wiesz jak nie planujesz dzieci itp....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8275]Hadassa[/url]"][post]190839[/post] Pierwsze slysze o tak radykalnym sposobie...
Wiesz jak nie planujesz dzieci itp....[/quote]
Naprawdę, zdecydowała byś się? Ja trochę się boję, choć w innych krajach to codzienność. Macierzyństwo mnie wcale nie podnieca, chcę używać życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ile masz lat?
Na razie chcesz pouzywac ale kto wie czy za jakis czas nie bedziesz sobie plula w brode za to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi