Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Róża

fryzury ślubne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym ważnym dniu zwracacie uwagę na to jak będą wyglądały Wasze włosy i idziecie do renomowanego salonu czy ufacie fryzjerce, która Was na co dzień obsługuje - bo w moim towarzystwie opinie są podzielone

[color=#FF0000]/spam Kolejny raz zakończy się banem[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Często korzystam z porad ekspertów pracujących w profesjonalnych salonach. Tym bardziej fryzura ślubna powinna być przemyślanym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz w modzie są warkocze i wszelkie wariacje na ten temat ;) Więc jak ktoś chce to można coś pomyśleć. Ja mam akurat ułatwienie, bo mąż mi kupił, takie sprytne urządzenie z babyliss(twist secret) które samo zaplata warkocz.

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi ostatnio przyjaciółka na wesele zaplotła genialnego warkocza za pomocą volum'24 czy jakoś tak, od rowenty w każdym razie, znalazła na yt film jak to się robi i śmigneła mi szybciutko, efekt na prawdę zadowalający :)

Carpe diem :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem czy my o tym samym produkcie myślimy ale to rowenty o czym mówisz jest do unoszenia włosów. Jak się tym robi warkocz bo ja nie jestem sobie tego jakoś w stanie wyobrazić. Urządzenie jest genialne i na ślubną fryzurę pewnie też by działalo świetnie.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KW3GdcXNqRE[/youtube]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
źle napisałam - może nie dosłownie za pomocą volum'24 zaplotła tego warkocza, ale podniosła mi te włosy, później z pomocą kanału na youtube, to jest dokładnie : https://www.youtube.com/channel/UCef3EMaIYLW4zJig8SpHdrg
zrobiła mi fryzurę, w każdym razie efekt końcowy był genialny ;)

Carpe diem :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aaa rozumiem. No unosząc włosy do góry wiele fajnych fryzur można zrobić. Nawet zwykły kucyk może wyglądac zupełnie inaczej. Do tego spineczki i ślubna fryzura gotowa.

Jak umieścisz link w ramach youtube to będzie lepiej widać bo dałaś link do ogólnego.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5LeIvf7BfcM[/youtube]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o babylissa to mi osobiście curl secret, który sam kręci loki by się przydał. Moja koleżanka sama robi fajne fryzurki nie tylko na wesele. Lokówka sama wkręca pasma włosów po czym wypuszcza pięknie skręcony lok. Może mikołaj w tym roku przyniesie mi takie cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam curl secret, kupiłam niedawno i powiem ze to zarąbisty sprzęt, bardzo łatwo robi się nim loki. Teraz chyba na ten do robienia warkoczy będę odkładać pieniądze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zaufałabym jednak sprawdzonemu salonowi fryzjerskiemu :P tym bardziej, że chce na głowie wianek :D Zatem fryzura powinna mieć przysłowiowe ręce i nogi :) Wianek to najlepiej taki http://amarantkwiaty.pl/myportfolio/mietowy-bukiet-i-wianek-pauli/ :D Robią je przepiękne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przejrzałam ich portfolio i przepieknie wygląda "błekitny ślub Sylwii" <3 Też uważam, że jeśli o taki dzień chodzi to dobrze jest oddac się w ręce profesjonalistów. Teraz żywe kwiaty we włosach sa bardzo modne. Tak samo jak nikt nie wyobraża sobie już oprawy slubnej w sztucznych kwiatach. Wszystko jest piekne i naturalne.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patrząc na zdjęcia i połączenia fryzur z kwiatami to małe dzieła sztuki :) A żadna Panna młoda nie chce wyglądać wtedy sztucznie czy tandetnie.Czy mieć takiego ślubu przez kilka kwiatków. Warto w to zainwestować. I dobrze, że są takie firmy jak Amarant, które również o to dbają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chodzi o wystrój kościoła to rodzajów samych dekoracji jest dużo. Ja na przykład nie chciałam mieć całego kościoła i ławek ozdobionych kwiatami, tylko ołtarz jasno w bieli i kwiatach kremowych ;) Ale tego typu oprawa kwiatowa tez musi pasować do panny mlodej więc kwiaty miałam takie jak w bukiecie, tylko bukiet dla wyrazistości miał dodatkowo kilka niebieskich i pomarańczowych kwiatów :D Ale tu też co młodzi to inaczej patrz http://amarantkwiaty.pl/slubny-wystroj-kosciola/

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na swoim weselu zadbam o to, aby mieć wszytko pod kontrolą. Na pewno nic nie będę robiła sama, bo boję się, że w stresie mi zwyczajnie nie wyjdzie. Ślub biorę w przyszłym roku więc już teraz się rozglądam za fryzurą, ale nie tylko. Na przykład zwracam dużą uwagę na dekoracje sal weselny. Wiem, że na pewno nimi zajmie się Dzika Róża, bo już kilkukrotnie widziałam ślicznie przystrojone sale przez tą pracownie. Jeżeli chodzi o włosy to chciałabym jeszcze zapuścić tak 7-8 centymetrów, wtedy długość będzie idealna. Mam nadzieję tylko, że uda mi się zregenerować je do tego czasu i nie będę musiała już podcinać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
We fryzurach ślubnych dożo się zmieniło.Dawniej modne były koki,przypinki Później dziewczyny czesały się na gładko ,rozpuszczały włosy Obecnie wracają przeróżne ,fantastyczne koczki i warkocze fantastycznie upinane

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi