Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KarolowaOla

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Rekomendowane odpowiedzi

A szukasz czegoś konkretnego kochana, czy tak ogólnie poglądowo? Bo ja to mam całą listę ulubionych, po babsku. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jak zawsze szukam inspiracji :D lato się zbliża, przydałoby się szafę odświeżyć czymś nowym! :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zależy jakie zakupy. Spożywcze to w zależności od tego czego potrzebuję. Ostatnio poszalałam trochę z ubraniami i kupiłam dwie pary butów. Udało mi się trafić na wyprzedaż do -70% w Fashion Hous. Taki fajne outletowe centrum handlowe. Można powiedzieć, że jedno z moich ulubionych zakupowych miejsc.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie outlety są całkiem fajne. Faktycznie można trafić na niezłe promocje. A ja trafiłam ostatnio na [url=http://sprzedajemy.pl/sukienka-mala-czarna-zara-rozm-s-zara,18872287]sprzedajemy.pl[/url], gdzie niektórzy wystawiają całkiem nowe ciuchy sporo taniej. Ja już tak kupiłam kilka markowych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mówicie o tym Warszawskim Fashion House? Widziałam plakaty/bilbordy ale nie wybrałam się tam jeszcze. Dużo tam jest sklepów? Szukam jakiś butów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
120? O mamo :D jest w czym wybierac jednym słowem. Kobiece królestwo :D muszę zorganizować babski wypad na szoping.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dawno się nie widziałyśmy, to możemy nawet forumowy. :) Coolka wchodzisz w to? ;)
Ale obowiązkowo Joop, Simple, ECCO i Wittchen. <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jasne że ja się piszę szczególnie że mam tam na piechotkę 15 min :P Ale zajdziecie ze mną do SALOMON bo musze sobie kupić jakieś spodnie do biegania i fitness. Do ECCO to chyba nie wejde, bo nie wyjdziemy przez parę godzin, bo w ten weekend mają być wyprzedaże -50% u nich. A wiesz jak ja kocham buty <3

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to dziewczyny :D ustalamy termin i śmigamy. Widziałam na stronie, że w kazarze też mają promocje i w PINKO również! Buty to my kochamy wszystkie ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem jak wy ale ja planuję się wybrac w ten weekend. Mają być od 10go do 12go wyprzedaze bo zaczyna się Weeknd Sportowy ;) A że zaczęłam biegać to może coś ciekawego znajdę dla siebie. Do tego rusza Cenomania :P i biżuteria srebrna jest tańsza o 50% a złota o 30%. Biżuterię lubię tak samo bardzo jak buty wiec co , jedziecie ze mna?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze ja tak średnio przepadam za zakupami najczęściej są one już z przymusu :) albo kompletnego braku ubrań najczęściej obkupuję się w lumpku gdzie ciuchy sa firmowe , fajne i przede wszystkim tanie i nie szkoda mi ich często zmieniać jeśli jest taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Przyznaje , ze owe lumpki sa doskonalym miejscem na oblowienie sie
fajnymi i markowymi ciuszkami, za przyslowiowe psie pieniadze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokladnie :) ostatnio kupiłam z 7 koszulek i zapłaciłam 30zl a wszystkie markowe w idealnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No jasne, że tak, ale nie wiem jak wy ale ja lubie mieć też jakieś rzeczy nowe. Kiedy markowe ciuchy nowe są na wyprzedażach to czasem kosztują kilka zl więcej niż w takim chiuchlandzie, więc dla mnie wybór jest prosty. Teraz do niedzieli w Fashion House w JOOP! jest na wybrane rzeczy do -70%, więc może uda mi się coś fajnego sobie wybrać. To przyjemna satysfakcja jak można sobie kupić coś takiej jakości za niższą cenę nie uważacie? :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Monia obserwuj tam promocje, to wybierzemy się do Ciebie w odwiedziny i na zakupy przy okazji. Rok szkolny się zbliża, trzeba ubrać małolatę, a my też chcemy odświeżyć sobie garderobę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aaa.. też muszę się wybrać do fashion house. trzeba upolować jakiś ładny kostium:) jakby któraś w najbliższym czasie tam wpadła to poproszę o cynk:) przydałyby się jeszcze jakieś klapeczki lub sandałki.. czekają mnie ciężkie czasy zakupowe :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziewczyny zobaczcie sobie na ich strone. Jest dużo opcji jakie są akurat promocje i co czeka na nas na kolejne dni :P Dzis po deszczu jak przejeżdzałam to podnad FH była mega wielka tęcza. To był znak , że jutro powinnam pojechac i zobaczyć :P Kostiumów kąpielowych im nie brak, ale róznych marek wiec nie wiem co akurat chcesz upolowac?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe tęcza to zawsze dobry znak, że wydarzy się coś dobrego :p wieczorkiem na spokojnie wejdę sobie na stronę i popatrzę. mam odłożone trochę kaski, żeby poszaleć to pewnie ciuszki i jakaś kawka w przerwie będzie grana :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz jakaś nowa kawiarnia podobno jest otwarta, bo moja koleżanka była. Ja ostatnio jak tam byłam w przerwie skusiłam się na kebab. Jak stoisz przodem do części gastronomicznej to pierwszy punkt po prawej. Fajna opcja bo mają tyle ludzi czekających że dostajesz numerek i Cię wyczytują potem. Ale warto bo smaczny był :) Zakupowo to idzie teraz sie obkupić, bo znów jakaś wyprzedaż większa się szykuje.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To już chyba końcówka wyprzedaży, widziałam w [url=http://domodi.pl/marki_reserved]Reserved kolekcję[/url] jesienną już. Ale letnie ubrania faktycznie są sporo przecenione teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No nie wiem. Pewnie troche tego bedzie. Teraz jest weekend na obcasach :) Czyli festiwal butów. W ECCO dużo przecen 50%. Szkoda nie skorzystac. PINKO też widziałam na stronie ma -40% na wybrane torebki. No bo żal kupowac buty i nie dobrac do nich torebki ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A może widziałaś jakieś fajne ciuchy na jesień? Na ten weekend na obcasach to się już niestety nie załapię. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a mi wyskoczyła reklama "długi tydzień za pół ceny -50%":) też potrzebuję jesiennych ciuszków, więc poszperam na pewno w Simple, Pinko i Joop:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi