Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Chciałabym Was zapytać, czy często miewacie biegunki ? Bo mi się wydaje, że ja dość często jak na normalnego, zdrowego człowieka.

A jak już złapie Was biegunka to stosujecie coś, Smectę i tym podobne czy raczej czekacie aż samo minie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Nie lapie biegunek , ale jesli juz to stosowalabym tylko
stary poczciwy wegiel ktory znakomicie powstrzymuje biegunke i usuwa toksyny z organizmu.
Trzeba jednorazowa polknac z 5 szt, bo wtedy jest efekt murowany. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem wierna smekcie od dzieciństwa i ona mi zawsze najlepiej pomaga. Nigdy nie czekam aż samo przejdzie, biegunka to dla mnie najgorsza choroba z możliwych!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) No wiesz,jak lapia Cie biegunki to w koncu
sama wyprobowalas to co Ci skutecznie pomaga.
Ale to fakt , ze biegunka to upierdliwe paskudztwo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak się ma częste biegunki to proponowałabym udać się do lekarza. Bo po części to nie jest normalne. Ale węgiel dobrze się sprawdzi. Zresztą teraz w aptece znajdzimey mnóstwo rzeczy na biegunkę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnóstwo rzeczy na biegunkę stosowałem i jedynie pomaga mi węgiel albo smecta. Staram się zdrowo odżywiać a i tak nic z tego nie wychodzi.. niedługo to chyba pampersy sobie kupie, czasami gdzieś dluzej jade samchodem i mnie wezmie.. masakra, dobrze ze na stacjach są toalety ale to i tak różnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="brozyk"]Mnóstwo rzeczy na biegunkę stosowałem i jedynie pomaga mi węgiel albo smecta. Staram się zdrowo odżywiać a i tak nic z tego nie wychodzi.. niedługo to chyba pampersy sobie kupie, czasami gdzieś dluzej jade samchodem i mnie wezmie.. masakra, dobrze ze na stacjach są toalety ale to i tak różnie...[/quote] ;-) To chyba pozostaje Ci udanie sie do medyka , bo zdrowy czlowiek nie powinien lapac tak czesto biegunek. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Troche mi się uspokoiło.
Zastanawiam się czy to nie jakies zmiany wewnetrzne.
Prywaciarze zdzieraja pieniazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Calkiem mozliwe, ale obserwuj swoj organizm i moze
cos zauwazysz. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi