Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Kody do tel

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawił mnie ten temat, bo cały net dzis o tym pisze. Jakieś kody przeciekły i ludzie korzystają ile mogą. Macie Play i ma kto sprawdzic? Jeden kod, który wyłapałam to *188# . Ktos chętny do testowania?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Net, aż sie trzęsie od tego od rana. Widzialam juz na kilku forach i każdy się tym fascynuje. Zainteresowana testowaniem?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A nie pisali czy działa? Bo szczerze mówiąc jak mam testować coś i wpakować się na wirusa... to mi młoda głowę urwie, bo to jej komórka. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie bardzo mam jak przetestować, ale na necie coraz więcej pozytywów. Chyba się pofatyguje po starter. Tylko ciekawe czy we wszystkich rodzajach kart będzie działac.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pojawiło mi się, że chwilowo niedostepne i zebym sprobowala pozniej. Sprawdzalas moze? Zaraz jeszcze spróbuje, ale mam nadzieje ze jeszcze nie wylaczyli tylko to moze jakies przesilenie?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według tego co pisza w necie to ma aktywowac darmowe rozmowy i sms do wszystkich sieci, ale nie wiem dokładnie na ile czasu. Sprawdzałas?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cwaniara :) To moze wprowadzimy obie na trzy cztery ? Znasz jakieś inne kody czy tylko ten *188# ?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: Ja tam ostroznie podchodze do wszelkich kodow, bo
bardzo latwo wpasc czasami w pulapke.
I tyle. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale, ze jaką pułapkę? :D Wszyscy zachwyceni , więc się zastanawiam.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wpisałam ten kod, mam kartę, więc jakoś się nie bałam i wyświetlił się komunikat, że usługa zostanie włączona do 24 godzin, a przed chwilą dostałam smsa, że właśnie zaczęłam korzystać z darmowych rozmów i smsów w Play :P

Tyle że ja mam formułę 4w1, więc darmowe rozmowy i smsy w Play już mam i generalnie taki bonus to żaden bonus, bo można go dostać bez żadnego kodu w ramach doładowania. Gdyby to były rozmowy do innych sieci, to co innego... :marzyciel:
Kazałam też wpisać mamie, ale okazało się, że ma taryfę, która tego nie obsługuje. Jej konto jest ważne przez rok od doładowania i musiałaby to zmienić, żeby móc wykorzystać kod.

Ogólnie nic szczególnego, jeśli o mnie chodzi, ale może komuś się przyda. Ja wpisałam, moja mama wpisała i żadnej bomby atomowej w ten sposób nie detonowałyśmy, więc chyba nie ma się czego obawiać :mrgreen:

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi