Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Dermokonsultacje Vichy

Rekomendowane odpowiedzi

Natknęłam się na rewelacyjną informację, więc sie z wami podzielę.

[img]http://i.ytimg.com/vi/c40NX5LAkK0/hqdefault.jpg[/img]

Vichy organizuje dermokonsultację przez kilka najbliższych weekndów w róznych miastach. W ten weelend jest to Poznań i odbywac się to ma w galerii Malta. Już nie moge się doczekac aż dotrą do Warszawy. Będzie można przetestować produkty i odebrać katalogii z próbkami. Mają pojawić się też katalogii w aptekach.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Nie wiem dlaczego, ale caly czas odnosze wrazenie, ze
te kosmetyki Wichy sa straszliwie przereklamowane .
Zreszta chyba nie tylko oni tak mamia potencjalnych klientow.
Obiecywanki nieziemskie co do efektow , tylko kup i zaplac naprawde krocie.
Znam osoby ktore daly sie nabrac .
A dermokonsultacje ,to jeden ze sposobow na ozywienie podupadajacej sprzedazy tych ,,cudownosci,, kosmetycznych.
Zreszta Coolka , przekonaj sie sama i byc moze dojdziesz do podobnych wnioskow i spostrzezen. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika nie do końca się z Tobą zgodzę.
Mają dobre kosmetyki, tylko jak z wszystkim nie każdemu musi to pasować.
Każda skóra jest inna.
Ja mam kilka kosmetyków od nich, moja mama, siostra tak samo.
Jedno pasuje, co mogę potem polecić, inne nie...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uważam, że warto zapytać specjalistę o stan naszej skóry i poradzić się, co do doboru odpowiednich kosmetyków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macie racje żeby zapytać się specjalisty. Ja właśnie to już kiedyś zrobiłam i doradziła mi między innymi, poszłam nawet do apteki i dostałam katalog a w nim były x4 próbki. Jutro pójdę do innej apteki koło domu i też zapytam :-) Nigdy próbek nie za mało , przydadzą się:-)
Przy okazji dowiedziałam się że w ten weekend 7-8 lutego będzie KRAKÓW Galeria Kazimierz. Może jest tu ktoś z Krakowa pójdzie zobaczy jak było i opisze później dla koleżanek Scypio nek :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hadassa"]Kika nie do końca się z Tobą zgodzę.
Mają dobre kosmetyki, tylko jak z wszystkim nie każdemu musi to pasować.
Każda skóra jest inna.
Ja mam kilka kosmetyków od nich, moja mama, siostra tak samo.
Jedno pasuje, co mogę potem polecić, inne nie...[/quote]
;-) Had , napewno uzywanie kosmetykow nieodpowiednio dobranych moze skutkowac takim dystansem do danej marki jaki mam ja, do Vichy.
Ale masz racje , ze nawet dobry kosmetyk niekoniecznie ,,musi pasowac,, danej skorze i wtedy wystepuje wlasnie ta niechec o ktorej napisalam. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Szkoda, że tylko w tych wybranych miastach.[/quote]
Jest tez cos dla osob ktore nie maja mozliwosci pojawic sie na konsultacji w miescie.
Szukając informacji o ich kremach znalazłam możliwość przeprowadzenia jej w formie internetowej: Diagnostyka Idealnej Skóry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]Zreszta Coolka , przekonaj sie sama i byc moze dojdziesz do podobnych wnioskow i spostrzezen. [/quote] Kika jak wiesz mam bardzo suchą skóre i cięzko mi dobrać kosmetyki, ale u nich kilka mi się naprawdę bardzo dobrze sprawdza. Przede wszystkim ukochałam sobie cała serię Aqualia. Ale wiesz, moze podejdź do apteki i weź sobie ten katalog nowy ich. Mają chyba te same próbki, co będą na tych konsultacjach. [quote="Natalli"]Macie racje żeby zapytać się specjalisty. Ja właśnie to już kiedyś zrobiłam i doradziła mi między innymi, poszłam nawet do apteki i dostałam katalog a w nim były x4 próbki. Jutro pójdę do innej apteki koło domu i też zapytam :-)[/quote] Katalog oczywiście mam :) Jest kilka próbek wiec Kika może i Ty byś skorzystała na tym. A wygląda to tak:
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10390344_973892189304980_9064650370912815982_n.jpg?oh=e187083ea1c843670e36f8738cb80fe9&oe=55645802[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) No nie powiem , brzmi to nawet przekonujaco.
Moze rzeczywiscie , zamiast gledzic i marudzic powinnm pomaszerowac do apteki.
Chyba tak zrobie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ten katalog jest w każdej aptece? Bo chętnie bym się przeszła i zapoznała z tym w oczekiwaniu na Warszawę :D mam nadzieję, że dacie znać jak będzie podany termin :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) W paru aptekach widzialam , ale czy w kazdej tego nie wiem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy całkiem we wszystkich to nie wiem, ale ja dostałam w aptece ktora jest u mnie pod blokiem, więc szukac nie musiałam :D Maja kilka próbek dodanych. Miedzy innymi to co mnie najbardziej zaciekawiło

[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10993442_973892265971639_979788272686484242_n.jpg?oh=36b9696ff27faacab901611dc978297b&oe=55497C9C[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"];-) No nie powiem , brzmi to nawet przekonujaco.
Moze rzeczywiscie , zamiast gledzic i marudzic powinnm pomaszerowac do apteki.
Chyba tak zrobie. :)[/quote]
Poza tym ja jeszcze jestem zdania, że receptury tez się zmieniają.
Kiedyś słyszałam że vichy często uczula i tez byłam uprzedzona.
Ale np mają rewelacyjny natyprespirant który jest dla mnie rewelką.
I tak pomału zaczęłam sięgać po ich inne rzeczy

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i skusiłam się na zrobienie zakupów. Akurat moja mama ma 14 marca urodziny, więc zrobilam jej z tego Neovadiol Magistral prezent ;) W prawdzie to do skóry dojrzałej, ale nie mogłam sobie odmówić spróbowania. Wydajny, fajnie nawilża i łatwo się wchłania. Mam nadzieję, ze mamie też się spodoba. Jak potestuje to dam znac :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vichy - ja mam okazję od dziś a w sumie od wczoraj spróbować takiego oto cuda
[img]http://www.parapharmacie-naocia.com/boutique/images_produits/vichy-liftactiv-supreme-peau-mixte-z.jpg[/img]
jak byłam zaskoczona wczoraj gdy siostra męża odwiedziła nas i wręczyła mi taki oto prezent :eek: - nie wiedziałam co powiedzieć. Okazało się, że szefowa wysłała je na jakieś szkolenie i dostały w gratisie różne kremy do gabinetu. Ja tam się cieszę bo dawno nie miałam porządnego kremu. Tak przynajmniej zachwala siostra męża. Sprawdzę to i dam Wam znać czy to co o nim piszą to faktycznie jest prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajnie wygląda to pudełeczko. Do jakiej to jest skóry? Na jaki wiek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Natalli"]Fajnie wygląda to pudełeczko. Do jakiej to jest skóry? Na jaki wiek?[/quote] Vichy Supreme to jest krem przeciwzmarszczkowy przeznaczony do skóry suchej (ten mój), są też do mieszanej i normalnej
Jeszcze trochę brakuje mi do 40-stki ale postanowiłam spróbować jak już go dostałam. I wiesz co jestem zadowolona -już gdzieś o tym pisałam - krem jest wydajny a i działanie widać. Skóra jest tak jakby bardziej gładka a do tego napięta czy elastyczna - zwał jak zwał - a to uważam za duży plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to jest krem na dzień czy na noc ? Nawiasem jak to vichy można się było spodziewać dobrych efektów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Linia LIFTACTIV Supreme przeznaczona jest do redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry. Zapewnia efekt liftingu i dedykowana jest dla kategorii wiekowej 35+. Dzięki obecności składników aktywnych takich jak Ramnoza, Neohesperdyna i Kompleks Day-Proof dermokosmetyki z tej linii wyraźnie wygładzają, ujednolicają i niwelują oznaki dziennego starzenia skóry już w pierwszych tygodniach stosowania. Zachęcam do skorzystania z próbek dostępnych w aptekach prowadzących sprzedaż, sama pozostając do dyspozycji w przypadku pytań bądź wątpliwości. Z przyjemnością pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,
Ekspert Vichy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi