Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dori84

Jaki prezent dla przyszłego męża?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Drodzy forumowicze potrzebuje waszej pomocy , jako że nie było mnie w święta w Polsce i w zasadzie będę dopiero w styczniu 2015r chciałam zrobić Mojem narzeczonemu prezent urodzinowo – świąteczny. On ma urodziny 7 stycznia więc czasu jeszcze trochę jest. Jestem aktualnie za granicą i za bardzo nie ma w Okół mnie jakiś konkretnych sklepów ponieważ do większego miasta mam daleką drogę , chciałabym poprosić was o pomoc co można mu kupić. Ma 32 lata , zainteresowania sport , dobry film , samochody wiadomo..

Będę wdzięczna za okazaną mi pomoc
Dorota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokladnie troszkę zbyt ogólnikowe te zainteresowania ;) i ciężko cokolwiek doradzić nawet jakby się chciało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to bym poszła w zupełnie innym kierunku - po długiej rozłące kupiłabym sobie wystrzałową kieckę i bieliznę i swojego faceta (męża, narzeczonego itp) wyciągnęłabym na jakąś imprezę tak żeby go trochę podręczyć swoim super wyglądem a na koniec w ramach prezentu pozwoliłabym się odpakować :evil:
Zapewniam ucieszy się bardziej niż z czegokolwiek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Róża"]Ja to bym poszła w zupełnie innym kierunku - po długiej rozłące kupiłabym sobie wystrzałową kieckę i bieliznę i swojego faceta (męża, narzeczonego itp) wyciągnęłabym na jakąś imprezę tak żeby go trochę podręczyć swoim super wyglądem a na koniec w ramach prezentu pozwoliłabym się odpakować :evil:
Zapewniam ucieszy się bardziej niż z czegokolwiek[/quote]
:) Masz racje, to rzeczywiscie diabelski i goracy pomysl , ktory bez watpienia wszystkich facetow zachwyca i ekscytuje. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym chyba się wkurzył, że po rozłące impreza i jeszcze bym się zastanawiał, co moja kobieta robiła jak mnie nie było... ;/ nie to dla mnie zdecydowanie nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Masz racje to naprawde fajny prezent dla dwojga zakochanych.
Moze byc i ciekawie i wielce obiecujaco. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="michiz"]ja bym chyba się wkurzył, że po rozłące impreza i jeszcze bym się zastanawiał, co moja kobieta robiła jak mnie nie było... ;/ nie to dla mnie zdecydowanie nie[/quote] oj tam oj tam - zaraz tyle podejrzeń
A co Ty byś zaproponował jako przedstawiciel płci przeciwnej ?????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla przyszłego męża polecam prezent w postaci zegarka, spinek do koszuli, coś eleganckiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze powiedziawszy to nikt lepiej niż narzeczona nie ma prawa wiedzieć co facet lubi. Jeśli coś z samochodami to kup mu voucher na jakiś rajdowy co-drive, sporo jest prezentów w rodzaju "Poprowadź Porsche" itd. Grunt, żeby prezent był wyjątkowy, no ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ja tam twierdze, ze czym ,,prostszy,, i niewydumany prezent jest chyba
wyjatkowo sympatyczny , no i pozadany napewno.
Juz nie raz sie sama przekonalam , ze kombinujac mozna przekombinowac z prezentami i to
niezaleznie od tego ,jakiej okazji dany prezent dotyczyc bedzie. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój chłopak często jeździ z kolegami w góry. W związku z tym na ostatnie urodziny kupiłam mu nóż scyzoryk z http://elektroshop-polska.pl/pl/c/Noze/61 Pomyślałam, że coś takiego zawsze mu się przyda, a przy tym nie wydałam fortuny :p Z prezentu był bardzo zadowolony, więc polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na prezent tradycyjny wybrałbym jedną z modnych [url=http://domodi.pl/odziez/odziez-meska/bluzy-meskie]bluz męskich[/url]. Na rower czy bieganie idealna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm a moze wedka? Zobacz sobie w sklepie http://wedkarz.pro - akurat maja fajne promocje. A facet to doceni - bedzie wiedzial, ze pozwalasz mu na wypady, samotne albo z kumplami...faceci tego potrzebuja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam mojemu to ostatnio na każdą okazję daję karnety na strzelnicę :P Zawsze się cieszy - i zbiera na cały dzień na strzelnicy. Wtedy pojedziemy razem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pasek, zestaw drożyszch perfumów, które partnerka chciałaby, żeby używał. Faceci lubią wypić piwko, więc może jakiś fajny kufel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale do kufla trzeba od razu kupić piwko, pamiętajcie że w dużego kufla 2 piwa całe wejdą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opcji prezentowych jest wiele:

porządny portfel
jakiś elegancki zegarek
multitool

Ewentualnie coś z ubrań. Moj facet bardzo lubi dostawać ciuchy ponieważ sam nie musi potem chodzić po sklepach i szukać ciuszków dla siebie ;P Ma już kupione gotowe.Zerknijcie sobie do Answear. W sklepie maja obecnie spore wyprzedaże tak wiec wiele ubrań można kupić sobie o wiele taniej niż normalnie. https://answear.com/p/missguided-470-b.html/k-4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Portfel to naprawdę dobre wyjście. To chyba jeden z bardziej uniwersalnych prezentów, bo można dać go komuś z powodu wielu różnych okazji. Niedługo będą walentynki, więc jak najbardziej warto rozważyć zakup takiego prezentu bliskiej osobie. Ja chciałabym taki kupić mężowi i póki co najbardziej przekonana jestem najbardziej do kilku modeli marki Money Kepper. Myślę, że to całkiem niezły wybór. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze? Zawsze mam problem z doborem prezentów. Jest to dla mnie męczące, ale niestety nie mam wyboru - nie można tak po prostu wpadać do kogoś bez żadnych prezentów. Ostatnio Mamie kupiłam zegarek, ale okazało się, że nie wiedzieliśmy do końca, jak taki nowoczesny powinno się nosić. Na szczęście na stronie internetowej [url]http://www.tunanoc.pl/jak-nosic-zegarek,a126p[/url]wszystko bardzo szybko się wyjaśniło i teraz już nie mamy żadnych kłopotów, a prezent okazał się strzałem w 10!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że elegancki zegarek będzie idealną opcją na prezent dla męża. Moim zdaniem każdy powinien mieć przynajmniej taki jeden który będzie świetnie pasował do koszuli, czy garnituru. Możesz zerknąć do oferty sklepu https://www.otozegarki.pl/zegarki/police gdzie w przystępnej cenie są zegarki naprawdę wysokiej jakości w różnym stylu, także na pewno znasz gust swojego męża i dobierzesz go najlepiej pod jego wymagania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi