Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
meiwaxuace1983

mam dość świąt

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Ciekawe to co mowisz o Swietach.
Ale tak sobie mysle, czy rzeczywiscie nie przepadasz za Swietami , czy tylko wkurza Cie ta cala otoczka i przygotowanie ich.?
Wiesz trudno jest z tradycja polemizowac, ale jesli chcemy ,,swietowac,, to niestety ale musimy cos przygotowac , bo samo nic sie nie zrobi.
A dotyczy to takze dnia codziennego.
To tyle okiem tego ktory lubi swieta i to cale,,nabozenstwo,, swiateczne jak sprzatanie i pichcenie .
To taki mily ,,przerywnik,, swiateczny ktory wytwarza bardzo fajne i wyjatkowe emocje. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maruuuuuudzisz.. jakbym słyszała wczoraj swojego brata, któremu zwróciłam uwagę aby okno umył w swoim pokoju, bo chciałam firanki zawiesić :mrgreen:

święta to coś cudownego!!! wiadomo, że teraz wszędzie widać pośpiech, komercję etc. ale co z tego? ja jakoś się tym nie przejmuje, bo sama świata nie zmienię. mogę jedynie śmiać się po cichu z niektórych osób, a ja po prostu świętuję po swojemu ze swoją rodzinką :) nie dajemy się komercji, wszystko na stół przygotowywujemy sami wspólnie. a ile śmiechu i radości jest przy tym? coś pięknego!

a Tobie jak nie pasuje, to zawsze możesz spakować walizkę i jechać na narty do Austrii ewentualnie gdzieś w ciepłe kraje - proste! ofert na święta jest naprawdę baaaaardzo dużo :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale co ciekawe wg mnie dla wielu osób same świeta już tracą na swoim starym uroku.
dla większości to wydatki i sprzątanie....

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Niestety, tak to juz zaczyna wygladac.
I tak sobie mysle, ze moze to jest jedna z przyczyn , ze
ludziska maja czasami dosc swiat? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Niby tak , ale jeszcze do swiat to chyba trzeba zaliczyc
i Sylwestra i Nowy Roczek. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Świętowanie jest fajne, ale za dużo jedzenia, biesiadowania, prezentów bez sensu na siłę kupowanych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam lubię święta :) sprzatanie i gotowanie dziele pomiędzy siebie i chłopaka wiec szybciutko idzie. A potem nic tylko jeść , siedzieć na sofie i oglądać jakies fajne filmy-bajki świąteczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nienawidzę świąt, sylwestra i obłudy którą ze sobą to niesie. Udawana miłość, dzielenie się opłatkiem i to obżarstwo. Prezenty, śpiewanie kolęd i ta radość niczym absolutnie niczym nie podyktowana.
Dzień jak każdy inny... w zasadzie dni.
Ja w tym roku zamknąłem się w swoim mieszkaniu z moimi kotami, w wigilię zjadłem ogromnego steka z pieczonymi ziemniaczkami z książką i kuflem piwa w łapie. Bez tego wszystkiego cudownego jupiii... w końcu miałem święty spokój.
Żadnych życzeń, opłatków i "rodzinnych świąt".
Polecam wszystkim niezadowolonym z tradycyjnych udawanych pseudo świąt.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red zazdroszczę, mi się w tym roku tak nie udało, ale za rok :D

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Had , ale co roku tak i podobnie mowimy .
A i tak jest ciagle wlasciwie tak samo. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi