Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ketlon

Ogarnięcie się w Warszawie

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie oferują niczego do kupienia, ale być może ktoś będzie mógł pomóc.
Szukam w Warszawie lub okolicach mieszkania do kupienia. Zależy mi na tym, żeby nie było w jakiejś głośnej dzielnicy miasta, szukam raczej spokoju. Cena też nie powinna szaleć, gdyż i tak ten kredyt pewnie będę musiał spłacać przez kilkanaście lub więcej lat :P

Czy ktoś słyszał może o czymś ciekawym? :)

"i nie wiem czy nie byłoby dobrze zamknąć się

w szafie i wyobrażać sobie że jest się zamkniętym w raju

że jest się szczęśliwszym od śliwek i że ma się wszechświat

w dupie na samym dnie dupy w dupie pancernej za siedmioma dupami"

J. Podsiadło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ceny na obrzeżach Warszawy i w miejscowościach przyległych są mniej więcej takie same. Jak chcesz najtaniej to szukaj inwestycji kończących się. Znaczy jak budowa się kończy, bo wtedy można kupić niezłe mieszkania w mega fajnych cenach. Albo na rynku wturnym do remontu. Nie wiem na co konkretnie stawiasz i jakie rejony Warszawy czy okolic.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A nie jest tak, ze najtańsze są jak dopiero zaczynają budowę? Teraz na przykład widzialam w ząbkach nowe osiedle powstaje - to w sumie jak warszawa i ceny są jakoś od 3 300.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ketlon"]Co prawda nie oferują niczego do kupienia, ale być może ktoś będzie mógł pomóc.
Szukam w Warszawie lub okolicach mieszkania do kupienia. Zależy mi na tym, żeby nie było w jakiejś głośnej dzielnicy miasta, szukam raczej spokoju. Cena też nie powinna szaleć, gdyż i tak ten kredyt pewnie będę musiał spłacać przez kilkanaście lub więcej lat :P

Czy ktoś słyszał może o czymś ciekawym? :)[/quote]
musisz się chyba mniej więcej określić czy jednak Warszawa czy nie ;) z tego co jestem zorientowana to jednak taniej znajdziesz w okolicach, a jeśli nie taniej to na pewno wieksza powierzchnia w tej samej cenie. Znajomi sie przeniesli do Góraszki i bedac tam, po prostu zakochałam sie w tym miejscu! Jednak jest róznica, spokojnie, blisko las, ale tez i sklepy. Jak pracujesz gdzieś w Wawrze albo Wesołęj to masz rzut beretem. Wiem, że tam sa cały czas jakies inwestycje poczyniane bo to swietna lokalizacja, wiec sie rozejrzyj może Ci bedzie odpowiadać, moge podpytać znajomych co i jak i u kogo załatwiali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="marchewkowepole"][quote="Ketlon"]Co prawda nie oferują niczego do kupienia, ale być może ktoś będzie mógł pomóc.

Czy ktoś słyszał może o czymś ciekawym? :)[/quote]
musisz się chyba mniej więcej określić czy jednak Warszawa czy nie ;) z tego co jestem zorientowana to jednak taniej znajdziesz w okolicach, a jeśli nie taniej to na pewno wieksza powierzchnia w tej samej cenie. Znajomi sie przeniesli do Góraszki i bedac tam, po prostu zakochałam sie w tym miejscu! Jednak jest róznica, spokojnie, blisko las, ale tez i sklepy. Jak pracujesz gdzieś w Wawrze albo Wesołęj to masz rzut beretem. Wiem, że tam sa cały czas jakies inwestycje poczyniane bo to swietna lokalizacja, wiec sie rozejrzyj może Ci bedzie odpowiadać, moge podpytać znajomych co i jak i u kogo załatwiali.[/quote]

Interesują mnie obrzeża miasta, mam już dosyć mieszkania w centrum, wśród betonowych klepisk. Potrzebuje trochę przestrzeni, wolności i przede wszystkim zieleni. Znajomi, którzy kupili mieszkania zdała od centrum narzekają, na komunikacje i dojazd do pracy, ale przecież z tego co wiem, to teraz nawet na obrzeżach stolicy nie ma większych problemów z komunikacja miejską. Drugim argument, który przemawia za tym, zeby uciec z centrum jest cena. Zapewne mieszkania na peryferiach nie są dużo tańsze od tych w centrum, ale czasami można wychaczyc jakąś fajną propozycję. Tylko pytanie, gdzie sa najlepsze ceny i jak szukać, żeby nie wejść na jakąś minę....

"i nie wiem czy nie byłoby dobrze zamknąć się

w szafie i wyobrażać sobie że jest się zamkniętym w raju

że jest się szczęśliwszym od śliwek i że ma się wszechświat

w dupie na samym dnie dupy w dupie pancernej za siedmioma dupami"

J. Podsiadło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wcale Ci się nie dziwie, ja też bym chętnie się przeniosła gdzieś po Warszawę, ale na razie mogę pomarzyć :) jeśli chodzi o komunikację to chyba teraz to jest już zupełnie nieźle z tym, mówię tu o transporcie publicznym, bo samochodem zawsze się dojedzie;) poza tym masz spokój, masz kawałek zieleni, a nie betonowe klepiska i w dodatku w niższej cenie. Logiczny wybór, szkoda, że jakieś 8 lat temu sie nie zdecydowałam:) A jeśli chodzi o to, gdzie szukać to popatrz sobie w Dozbudzie, wiem, że oni mają sporo inwestycji w różnych podwarszawskich miejscowosciach, m.in. w Góraszcze, tam gdzie ci moi znajomi sie przeprowadzili, ale chyba też i w Ząbkach i jeszcze kilku miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marchewkowepole - może mi się kiedyś przyda. :) Ale widzisz, jest tak jak Coolka pisze- ceny są niższe pod Warszawą, albo trochę dalej od centrum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Francel, toż własnie o tym mówie :) w tej cenie co w centrum Warszawy masz wiekszy metraż i czesto ogródek, swobode, w ogóle dla mnie bez porównania :) zreszta jak sie tam pojedzie to człowiek od razu zaczyna mysleć co zrobić aby sie przeprowadzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marchewkowepole - sprawdzałem ich ceny...boże. W Warszawie nigdy nie znajdziesz 100 metrowego domu za 300 tys. Mieszkania też nie. Wątpię, czy 50 metrowe w tej cenie się znajdzie. Myślimy, czy właśnie się nie przenieść gdzieś do takiej miejscowości jak Serock. W stolicy jest jednak drogo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Francel"]marchewkowepole - sprawdzałem ich ceny...boże. W Warszawie nigdy nie znajdziesz 100 metrowego domu za 300 tys. Mieszkania też nie. Wątpię, czy 50 metrowe w tej cenie się znajdzie. Myślimy, czy właśnie się nie przenieść gdzieś do takiej miejscowości jak Serock. W stolicy jest jednak drogo.[/quote] Francel, a czy to przymus mieszkać w stolicy? Jeśli ciut dłuższy dojazd nie jest problemem, to po co się męczyć? Zresztą teraz z pracą jest tak, że nie determinuje ona miejsca zamieszkania, bo w dzisiejszych czasach często się to zmienia. Nie sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma przymusu, ale kwestie dojazdów też trzeba rozważyć. :) Np. mam znajomych z Ząbek, którzy dojeżdzają do pracy na Pradze - mają bliżej niż ja z Wawy do innej części miasta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...