Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście mogli wybrac sobie dowolny zawod jaki istnieje na prawde lub w Waszej wyobraźni(przy zalozeniu, ze musi byc w miare racjonalny - lezenie to, nie zawód) to, co byście robili? Przy zalozeniu, ze nie musicie brac pod uwage zarobkow itd. chodzi o sama satysfakcję.

Jesli wykonujecie inny zawód to, dlaczego?
W przypadku gdy wykonujecie zawód, ktory pragniecie: co sprawia Wam w nim przyjemnosc i jaka była Wasza droga do niego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Od zawsze chcialam byc lekarzem ktory leczy ludzi bez zadnej
finansowej gratyfikacji.
Leczy bo chce pomagac innym i ulzyc ich cierpieniom , spontanicznie i z ogromnym zaangazowaniem.
Lekarzem nie zostalam, ale spelniam sie w bardzo pokrewnym zawodzie ktory jest spelnieniem moich pasji i zainteresowan od dziecka.
Zawsze interesowal mnie czlowiek , jego odruchy, relacje czy
perspektywy widzenia samego siebie i innych.
Moje pasje ,,wydobyly mnie na swiatlo dzienne,, i spowodowaly , ze jestem tym kim zawsze chcialam byc .
Byc moze dlatego ,,wszystko,, rozumiem i wiele jest dla mnie jasne, bo nauczylam sie ,,czytac,, ludzi z lekkoscia i z pasja .
Zreszta kazdy czlowiek powinien sie spelniac w tym co kocha , co lubi i co go interesuje , a nie w tym co musi.
Najczesciej wybieramy ,,glupie,, i bezsensowne zawody ktorych nie cierpimy , ale uwazamy , ze to one zapewnia nam byt.
To chyba wg mnie oczywiscie , sa najglubsze wybory zawodow.
No ale kazdy z nas czyms sie tam zawsze kieruje i trudno oczekiwac , ze wszyscy sie w nich beda realizowac.
Ale gdybysmy nasze wybory opierali na pasjach i wewnetrznych ,,lubieniach ,, to z pewnoscia bylyby to najlepsze wybory.
Ale tak nie jest i napewno nie bedzie , bo kazdy z nas ma swoje plany i ew korzysci z nich wynikajace. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chciałbym być astronautą, ale nie takim co lata na Księżyc czy Marsa, ale po całym Wszechświecie, a przynajmniej po naszej galaktyce. Odkrywałbym nowe planety, cywilizacje, przyglądałbym się ich kulturze, historii, sposobie życia itd. Wiem, że to nierealne, więc najbliżej tego z bardziej przyziemnych, to może archeologia. Lubię po prostu różnego rodzaju ciekawostki, tajemnice, więc mógłbym być jakimś odkrywcą. Szkoda, że Ameryka już odkryta, bo chętnie zabrałbym się z Kolumbem :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Fajnie jest pogdybac i pomarzyc nawet jesli
nie mozna tych swoich pasji i chciejstw urzeczywistnic.
Najwazniejsze moim zdaniem je po prostu miec. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi