Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
justfriend

Nie mam ochoty na seks.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z moim chłopakiem już 4 lata, wszystko się dobrze układa, planujemy ślub. Jest tylko jeden problem- ostatnio straciłam ochotę na seks. Widzę, że mój chłopak się tym przejmuje i rani go to... Nie wiem co robić....

On też szuka sposobó jakby można to zmienić, kupił nawet taką jakby kamasutrę żeby mnie zachęcić.

Jest na tyle kochany, że robi kolacje przy świecach, stara się, kupuję mi prezenty. A ja nic.... Jestem oschła jak cholera i nie czuję w ogóle nawet najmniejszej ochoty na seks. Nie tylko z nim, ale ogólnie nie czuję jakoś potrzeby na seks od pewnego czasu, od około 3 miesięcy.

Czemu mogę tak mieć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysle, ze nie da zdiagnozowac Twojej ozieblosci seksualnej
tu na forum.
Jesli jest tak jak opisujesz to wybierz sie po prostu do medyka , ktory
bedac znawca zagadnien z seksuologii bez problemu znajdzie
przyczyne braku ochoty na seks.
Nie ma co czekac, bo sama wiesz , ze seks to bardzo wazny element zwiazku dwojga ludzi.
Czesto bagatelizowany jak przyslowiowy bol zebow, moze doprowadzic nawet do rozwalki zwiazku , wiec tymbardziej warto poznac zrodlo
Twojego problemu. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na libido u kobiet wiele rzeczy ma pływ. Zmęczenie, stres, poziom hormonów, nieodpowiednie podejście partnera itd. Trzeba by to wszystko wiedzieć o Tobie, żeby jakoś pomóc.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) To prawda ale uwazam , ze nie zawsze jestesmy
w stanie sami zlokalizowac przyczyne wystepowania naszych
problemow i to nie tylko w sferze seksualnej.
W ostatecznosci pozostaje nam jak zwykle konsultacja medyka. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę jednak, że możemy coś polecić co podniesie libido w czasie czekania na wizytę. Możesz spróbować afrodyzjaków, może jakiś nowy zakup bieliźniany, może literatura (niekoniecznie Kamasutra, może raczej coś w stylu "S.E.K.R.E.T."-u), może jakiś dobry film erotyczny (albo jakaś podstronka z filmikami dla kobiet). Jeśli on się stara, to może i ty spróbuj, ale nie zamiast lekarza tylko oprócz - lekarz to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To ja zapytam wprost i nie obrażajcie się, ale co właśnie kobiety kręci? Chodzi mi oto, że facet po prostu włącza sobie film xxx i jest podniecony, albo ledwo ruszy wyobraźnią i tak samo. :) A jak jest u was? Czytacie opowiadania erotyczne albo oglądacie filmy ostrzejsze niż "50 twarzy Greya"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lekarz to powinna być ostateczność. Chociaż niektórzy z natury są bierni i wolą zrzucić odpowiedzialność za problemy na kogoś innego i dostać pomoc. Ja czasem też tak czuję. Dobrze jednak wcześniej samemu próbować szukać rozwiązań.
Było dużo sposobów już napisanych przez anesiak. Mi osobiście bardzo podnosi libido adrenalina. Nie będę nikogo namawiać, żeby zrobili sobie piknik na dachu wysokiego budynku z widokiem na panoramę miasta, ale można chociaż przejść się razem do klubu ze striptizem albo zwykłego klubu i odegrać scenkę, jakbyście się co dopiero poznawali? Trochę szaleństwa nikomu nie zaszkodzi, żyć wiecznie nie będziemy. ;)
Naukowo - podnosi nam to testosteron we krwi, który znacznie podnosi poziom zadowolenia i pewności siebie - a co za tym idzie, jesteśmy bardziej skłonni otworzyć się na drugą osobę w każdym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostro, jak pójść do takiego klubu. :D Sam nie byłem. Myślałem właśnie, że kobiet nie kręcą takie rzeczy. A miałaś kiedyś taką randkę jak piszesz - na dachu budynku, albo kiedy udawałaś z chłopakiem, że to wasze "pierwsze" spotkanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałam, włamywaliśmy się na dach, ale jako iż był to dach budynku "publicznego użytku" to nie było mowy o jakiś bardziej romantycznych planach. Chociaż ostatnio przeczytałam taką scenkę, baardzo pikantną na dachu - stąd pomysł. Koleżanka namówiła mnie na aplikacje, która codziennie dostarcza mi różne romantyczne i pikantne inspiracje w postaci listów. Początkowo podchodziłam sceptycznie, ale jakoś mam wrażenie, że mocno to odświeżyło mój związek i zainspirowało do pewnych eksperymentów. Chociaż moja znajoma singielka, mam wrażenie zauroczyła się w autorze listów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ilona551 - czyli czytasz jakieś opowiadania erotyczne, czy masz na myśli jakiś serwis randkowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój mężczyzna by mnie chyba udusił za serwis randkowy :P To jest aplikacja "Twój sekret" i jeśli stoi za tym realny mężczyzna to jest dla mnie anonimowy. Raczej wolałabym, żeby tak zostało. Ta aplikacja ma zaspakajać moje potrzeby literackie a nie miłosne. Chociaż tak jak napisałam, moja koleżanka uznała, że zastępuje jej mężczyznę - bo dostaje to czego potrzebuję, a nie kosztuje jej to żadnego stresu ani obaw o zranienie. Kto co woli. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moja koleżanka też miała problem z chęcią na seks, ale kilka razy sie zmusiła i wrociło. To, że nie masz ochoty nie znaczy, że nie będzie ci to sprawiało przyjemności. NIe poddawaj się i walcz o swoje libido

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze powiedziawszy to zmuszanie się do współżycia, gdy się nie ma na to ochoty dla mnie jest jedną z najgorszych rzeczy, które można zrobić - chyba że mówimy bardziej o kochaniu się mimo zmęczenia niż mimo chęci. Najważniejsze, że komuś to pomogło, ale ja bym się na to nie zdecydowała.
O tej aplikacji nie słyszałam, ale ją właśnie ściągam - zobaczę, jak to mieć swój sekret ;)
Wracając jeszcze do tego, co działa na kobiety - wszystkiego co na mnie działa nie zdradzę, ale ilekroć kupię sobie jakiś fikuśny zestaw bielizny mam ogromną ochotę zobaczyć jak mąż traci dla mnie głowę. Uwielbiam jego spojrzenie w tych momentach (na samą myśl dostałam dreszczy). Lubię też się z nim droczyć, gdy dostaję od niego bieliznę - zawsze musi trochę poczekać, aż mnie w niej zobaczy a ja lubię go zaskakiwać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Warto próbować różnych sposobów na rozgrzanie związku niż zmuszanie się do czegoś, co z zasady ma być budujące związek a nie odwrotnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Anesiak - mi też ten sposób ze zmuszaniem się wydaje się dziwny, ale już go słyszałem w audycji o seksie. Może coś w tym jest.

Ten "Twój sekret" to fajny pomysł. :D Szkoda, że nie ma czegoś takiego dla facetów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fakt, też już słyszałam opinie, że to dyskryminacja męskiej płci, że jest tylko wersja dla kobiet. Chociaż z tych listów, nie jeden mężczyzna mógłby się sporo nauczyć o kobietach. ;) Na pewno rozgrzewają kobiece serca te wiadomości!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/member/justfriend/]justfriend[/url]"][post]184238[/post] Jestem z moim chłopakiem już 4 lata, wszystko się dobrze układa, planujemy ślub. [/quote] Każdy dojrzewa inaczej i po Twoim poście, mogę jedynie wnioskować, że jesteś jeszcze bardzo młoda a skoro przez 2 lata nic nie napisałaś, to chyba Ciebie zaorał. ;/

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/member/skoen/]skoen[/url]"][post]190113[/post] to chyba Ciebie zaorał. ;/[/quote] rozwin mysl :hyhy:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Były sobie dwie mróweczki, jedna weszła na drugą i była na niej tak długo aż jedna zaszła w ciążę. Jak się dziecko mróweczki urodziło... albo cała horda, to potem znów weszła
mrówka na mrówkę i znów były małe mróweczki. To się nazywa zaoranie :mrgreen:

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/member/skoen/]skoen[/url]"][post]190119[/post] Były sobie dwie mróweczki, jedna weszła na drugą i była na niej tak długo aż jedna zaszła w ciążę. Jak się dziecko mróweczki urodziło... albo cała horda, to potem znów weszła
mrówka na mrówkę i znów były małe mróweczki. To się nazywa zaoranie :mrgreen:[/quote]
oki wiem o co chodzi ładnie to opisałaś

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie szukam uznania ale skoro tak uważasz... to już rosnę w piórka :mrgreen:

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seks jest nam potrzebny bo jest bardzo zdrowy dla nas, ostatnio trafiłam na fajny artykuł i to nie jakiś sponsorowany a napisany przez taką samą kobietę jak my która opisuje ile pozytywów płynie z uprawniania seksu link do tego artykułu: [url]http://przepisnamlodosc.pl/moc-seksu-czyli-jak-najprzyjemniej-zachowac-mlodosc/[/url] nie dość, że pozwala nam rozładować napięcie seksualne to i rozładować stres i zachować młodość :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nad korzyściami i wadami seksu najlepiej sie nie zastanawiać, a po prostu sprawdzić w praktyce.

Człowiek nie zawsze ma ochotę na seks. Co innego kiedy człowiek nie czuje sie do tego kroku gotów (nie podjął w ogóle inicjacji), a co innego kiedy inicjacja jest za nim, wszystko wcześniej było ok i nagle człowieka dopada brak chęci. Takie zmiany (zwłaszcza jesli skala różnicy jest duża) nie biorą się z powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi