Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
justfriend

Nie mam ochoty na seks.

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z moim chłopakiem już 4 lata, wszystko się dobrze układa, planujemy ślub. Jest tylko jeden problem- ostatnio straciłam ochotę na seks. Widzę, że mój chłopak się tym przejmuje i rani go to... Nie wiem co robić....

On też szuka sposobó jakby można to zmienić, kupił nawet taką jakby kamasutrę żeby mnie zachęcić http://allegro.pl/album-pozycje-seksualne-nowa-kamasutra-29x29-212s-i4842865491.html

Jest na tyle kochany, że robi kolacje przy świecach, stara się, kupuję mi prezenty. A ja nic.... Jestem oschła jak cholera i nie czuję w ogóle nawet najmniejszej ochoty na seks. Nie tylko z nim, ale ogólnie nie czuję jakoś potrzeby na seks od pewnego czasu, od około 3 miesięcy.

Czemu mogę tak mieć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Trudno powiedziec co jest tego przyczyna.
Moze wiec cos doradzi medyk seksualny?
Wbrew wszystkiemu to dosc zawily temat i nie zalatwia go z pewnoscia forumowe porady. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama nie mam ostatnio ochoty na seks. I nie wiem czy tutaj pomoże jakaś ksiązka z pozycjami seksualnymi. Po prostu nie chce mi się i tyle. I nie wiem czmu ponieważ kiedys uwielbialiśmy z mężem seks i lubiliśmy testować rózne pozycje seksualne. Zastanawiałam sie nad tabletkami na libido.... Ale czy to może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wanted są różne specyfiki które teoretycznie libido poprawiają, ale przetestowalam je i na mnie nie działały.. najlepsze okazały się tabletki antykoncepcyjne. Kolezanki nagadaly mi ze one obnizaja libido wiec zaczelam szukac badan na ten temat i okazalo sie ze to tylko głupie zabobony. Prawda jest taka ze libido sie poprawia, poczytajcie sobie. Ja zaczełam brac ultralekką vines i moje libido wrocilo do normy bardzo szybko 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla kobiety pobudzenie to nie tylko lizanie, czy dotyk, czy fizyczność. Dla kobiety to też budowanie nastroju, zdjęcia, słowa, głos i wiele innych rzeczy. Myślę, ze to właśnie to działa najbardziej na libido. Chociaż każda z nas jest oczywiście inna. 

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pinky
      Nie widzialam takiego tematu.
      Co sadzicie o tego typu igraszkach?
      Czy jest on lekarstwem na zaspokojenie podczas rozlaki z partnerem?
    • Przez FOX
      [center]<embed src="mms://stream.interia.pl/i/Seks_srodku_miasta_Seks_1882611.wmv" type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/Downloads/Contents/MediaPlayer/ "width="548" height="400" autostart="1" showcontrols="1" showstatusbar="1" showdisplay="0" autorewind="0" enablecontextmenu="0">[/center] [img]http://img.interia.pl/interwencja/nimg/Seks_srodku_miasta_1876212.jpg[/img] [b]To było silniejsze od nich. Młoda kobieta i młody mężczyzna nie zdołali oprzeć się pożądaniu i na samym środku chodnika przy ulicy Radzymińskiej w Warszawie zaczęli uprawiać seks! Pogrążoną w miłosnym uniesieniu parę musieli rozdzielić policjanci. Ponieważ nikt nie wniósł skargi, kochankowie nie zostali zatrzymani.[/b]

W warszawskim centrum monitoringu setki kamer rejestrują to, co dzieje się na warszawskich ulicach. Pracownicy monitoringu dzięki kamerom wykrywają coraz więcej przestępstw. Czasem jednak oko kamery rejestruje naprawdę zaskakujące sytuacje.

- W Warszawie mamy 434 kamery. Dzięki nim policjanci bardzo często ustalają sprawców bójek, pobić i wypadków - mówi Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.

Na jednej z warszawskich ulic pojawiła się para młodych ludzi. Kobieta i mężczyzna rzucili się sobie w ramiona i postanowili na środku chodnika uprawiać seks.

- Wyglądało to bardzo ładnie, para przytulała się do siebie. W pewnym momencie dziewczyna położyła się na chodniku i rozłożyła nogi, z czego ten mężczyzna skorzystał - opowiada Agnieszka Hamelusz z Komendy Rejonowej Policji Praga-Północ.

Uczucie było tak silnie, że młodej parze nie przeszkadzały nawet przejeżdżające samochody i spacerujący przechodnie.

Pogrążoną w miłosnym uniesieniu parę musieli rozdzielić policjanci. Ponieważ nikt nie był zgorszony zachowaniem młodych kochanków, nie zostali oni zatrzymani.

- Tych ludzi powinno się karać. Przekroczyli przepisy porządku publicznego i są na to paragrafy. Nawet gdyby to była najpiękniejsza para na świecie, to dla wielu osób może to być szokujące doznanie, nie mówiąc o dzieciach i młodzieży - mówi Zbigniew Lew Starowicz- seksuolog

Taka intymna sytuacja powinna mieć miejsce w sypialni, a nie na ruchliwej ulicy. Młodych ludzi nie spisano i nie ukarano mandatem. Choć może grozić za to nawet kara pozbawienia wolności bądź kara grzywny do 1500 zł złotych. *
    • Przez Kika666
      ;-)Znawcy tematu twierdza, ze oferowane przez japonska firme lalki , to nic innego jak
      zastepstwo ciala kobiecego.
      Taka lalke mozna juz kupic za ok.5 tys.zlp.
      Lalka do zludzenia przypomina kobiete, ma piekna twarz i skore , a taze ruchome stawy
      dzieki czemu mozna ja w dowolnej pozycji ustawic.
      Oczywiscie oferowane substytuty kobiety sa szczuple i filigranowe, bo waza ok 30 kg.
      Ponoc ma sie wrazenie, ze to naturalna istota.
      Co o tym ,,wynalazku,, myslicie?
      Z tego co wiem , to chetnych facetow na takie kochanki na gwizdniecie jest bardzo duzo. :evil: [attachment=1]761e69ea63c3d9da124d7e807b5105e53ac45c8d.jpg[/attachment][attachment=0]e1a14039e30168f0f8925c92aa42bce4b5fe9c3d.jpg[/attachment]
    • Przez MagicalFire
      Spis tematów w dziale Sex & Erotyka
    • Przez Lone
      [size=75](Oho, już czuję tę falę krytyki i opisy, że jestem chorym poje*em. :>)[/size]

OK, panie i panowie, pora zapytać Was o bardzo konkretną rzecz - czy przespalibyście się z osobą niepełnosprawną fizycznie? Chodzi o konkretne uszkodzenia ciała - brak nóg lub rąk albo ograniczenia w percepcji - osoby niewidome bądź głuchonieme.
      Albo też inaczej - co byście pomyśleli o znajomym, który zwierzyłby się, że uprawiał seks z dziewczyną bez, na przykład, nóg?
  • Dodaj nową pozycję...