Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
oszty

na narty do Polski czy za granicę?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pod koniec stycznia zielone światło od szefa na urlop i wymyśliłam sobie narty, ale to będzie mój pierwszy raz i chcę zapisać się na szkolenie, ale przy okazji też odpocząć.
No i teraz mam dylemat, bo nie wiem, czy lepiej wybrać jakaś miejscówkę w Polsce, czy lepiej za granicą?
Na razie cenowo i terminowo pasują mi takie miejsca:
http://www.ehschool.pl/index.php/wyjazdy/winter-camp-bialy-dunajec-1-7-02-2015.html
albo
http://www.ehschool.pl/index.php/wyjazdy/kitzbuehel/winter-camp-kitzbuhel.html
co lepsze, co wy byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Narty to nie moja pasja sportowa, wiec nic nie doradze ani
poradze.
Jakis narciarz pewno sie znajdzie i powie co jak i gdzie najlepiej frunac na biale szalenstwo. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Szczerze mowiac, to od czasu informacji o wypadku
Schumachera podczas zjezdzania na nartach , zawsze
dostaje gesiej skorki na sama mysl o tej wyjatkowo ryzykownej
przyjemnosci. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się jakoś nie boję :) uwielbiam jeździć na narty w polskie góry. Zwłaszcza zimą :) Najważniejsze, żeby znaleźć [url=http://www.visitzakopane.pl/apartamenty,apid,124,t,apartament-bialy-zakopane-antalowka.html]tani nocleg w Zakopanem[/url] i jechać w świetnym towarzystwie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Najważniejsze, żeby znaleźć tani nocleg w Zakopanem[/quote] Zakopane? A jakie tam są stoki godne polecenia? Szczerze mówiąc byłam parę razy i tylko Białka jako tako daje radę, choć mnóstwo tam ludzi, poza tym stoki dość łagodne i płaskie, nie można rozwinąć fajnej prędkości.
Mogę za to polecić Szczyrk - ludzi mało, trasy długie, różnorodne, ciekawe i dość dobrze przygotowane.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pewnie nieaktualne ale podzielę się doświadczeniem. NIE WARTO jeździć w Polsce (chyba, że się mieszka w górach). Dlaczego?
Ceny zakwaterowania i karnetów w sezonie w Polsce i zagranicą są do siebie bardzo zbliżone, a warunki w naszej ojczyźnie pozostawiają wiele do życzenia. Jedyne godne polecenia w Polsce miejsca to Szczyrk i Szklarska Poręba, ale za tę cenę lepiej się kopsnąć do Niemiec. Jedyna nadwyżka cenowa jaką się płaci za granicą to podróż, ani samolot ani podróż samochodem nie jest specjalnie tanią opcją to fakt, ale warto. Warunki są nieporównywalnie lepsze. Jeździłem we Włoszech, Austrii, Szwajcarii, Niemczech, ale też w Czechach, Słowacji i w końcu w Polsce. I kolejność nie jest przypadkowa. Ogólnie Dolomity i Alpy = cholernie szerokie nartostrady, gigantyczne stoki, wielkie kompleksy narciarskie, snowparki, ratrakowanie stoków wcześnie rano i późnym wieczorem. W Czechach i na Słowacji po 14-15 nie dało się już jeździć ze względu na muldy. W Polsce w ogóle nie dało się jeździć poza FiSowskimi trasami - inne były wyrównywane raz na tydzień albo nawet rzadziej xD
Dobra, moja wypowiedź jest nacechowana bardzo negatywnie w Polskie stoki a w sumie nie miałem takiego zamiaru. Jeżdżę na nartach i snowboardzie od 15 lat i swoje widziałem - zachęcam was do dołożenia niewielu więcej pieniędzy i korzystania z czegoś o wiele bardziej komfortowego niż z tego, co mają do zaoferowania Polskie stoki. Jak chcecie, żebym polecił jakieś konkretne miejsca to piszcie PW :)

[i][color=#FFFFBF]Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.[/color][/i]

Andrzej Sapkowski - [i]Krew elfów[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi