Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hadassa

Zapalenie pęcherza

Rekomendowane odpowiedzi

Choroba najczęściej dotycząca kobiet.
Jak się przed nią chronić ?
Co jeść, pić, łykac by nas omijała szerokim łukiem ?

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W zeszłym roku w okresie jesienno zimowym miałam 3 razy. Niedawno się wyleczyłam, więc wolała bym tego uniknąć.
Na nasiadówki nie zawsze mam czas. Z czego robić ? Poza tym, jem żurawinę, ale ile można...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Szczerze mowiac, to mnie omijaja takie dolegliwosci.
Zreszta nigdy nie mialam zapalenia pecherza , wiec wlasciwie to nawet nie wiem jak to ,,smakuje,, takie dziadostwo. ;-)
Oby nigdy mnie to nie dopadlo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mnie nie omijało niestety. Przy ostatnim zapaleniu pęcherza lekarz kazał mi pic profilaktycznie coś z żurawiną. Magister w aptece dała mi Plusssz i od tamtej pory biorę sobie codziennie tabletkę. Henialna sprawa, bo nawet teraz mimo ochłodzenia jeszcze nic mi sie nie przytrafiło. A wygląda to tak:

[img]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/p417x417/10686900_906060222754844_5643699483823183419_n.jpg?oh=5208b6b3b21cf1ce6ad25d6b0fe0b822&oe=550C8863&__gda__=1426184253_1d74d0a47b160ce4fc8726a2dd5d789f[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) A moze Twoj organizm jest po prostu podatny na takie stany
zapalne?
O zurwince slyszy sie same ,,dobre ,, rzeczy , wiec napewno jest
przy tego typu dolegliwoscia nieoceniona. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka słyszałam o tym na innym forum, a raczej czytałam same pozytywy. Ale własnie w wersji do picia.
Wczoraj kupiłam i testujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika no właśnie też mi się tak wydaje, że jestem poddatna. Ale to było mega utrapienie. Tego Plusssza Uro warto polecić. Tamte mi się skończyły, więc teraz też kupiłam te musujące.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Problem z polykaniem tabletek moze spowodowac
zadlawienie , a to jest juz dramat.
Ja tam uwazam , ze najlepsze sa jednak formy musujace tabletek
i to stosowane nie tylko w zapaleniu pecherza. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli o tego Plusssza Uro chodzi to dla mnie tabletkowe są o tyle wygodniejsze, że moge je mieć w torebce i nie wymagają posiadania wody i czasu. Po prostu się je łyka :) Ale zdaje sobie sprawę, że tak jak było pisane powyżej to dla niektórych problem. Ale co jak co, akurat Plusssz większość swoich produktów ma w formie musijącej. Ostatnio widzialam fajne tabletki ich na lepszy sen.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przede wszystkim trzeba dużo pić i to zarówno podczas zapalenia jak i profilaktycznie. Nie trzeba też przetrzymywać moczu, bo wtedy bakterie się szybko namnażają. Dobra jest też taka pasta ziołowa do picia. Nie pamiętam jak się nazywa, ale strasznie cuchnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tak, w smaku Plusssz jest bardzo dobry ;) i też go wrzucam do torebki i piję w pracy ;)
Przynajmniej dodatkowo dostarczam organizmowi płynów, bo chwilami mam z tym problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kakala"]Dobra jest też taka pasta ziołowa do picia. Nie pamiętam jak się nazywa, ale strasznie cuchnie.[/quote] Nie ma opcji, żebym zażywała cokolwiek co cuchnie ;/ Skoro są takie rzeczy jak ten Plusssz Uro i są skuteczne to po co się katować jakimiś śmierdzącymi pastami. Jak dla mnie to jestem na NIE.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) A wiesz Coolka , ze jak bylabys na 100% przekonana, ze dany smierdzacy medykament , czy mikstura Ci pomoze to mysle, ze chyba bys sie jakos jednak przemogla zatykajac nos i nie myslac co tam lykasz.
Znam ludzi ktorzy sa w stanie wypic wlsne siuski jesli tylko im pomoga. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio zasmakowała mi żurawina i zjadłam jej 0,5 kg :) Ogólnie powiem Ci, że jakbym musiała to bym musiała, ale wolę jak mam wybór inne przyjemniejsze opcje :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ja uwielbiam suszona zurawine, a najlepiej to kandyzowana.
Dla mnie pychotka. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio chleb robiłam z żurawiną.
Ale to kilka owoców na cały bochenek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Nie jadlam takiego chleba z zurawina?
Wyczuwa sie smak dodanej zurawiny? :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też jestem w sumie ciekawa. Sama jadę ostatnio na końskich dawkach choć za smakiem nie przepadam a do tego urofuragina. Coś przeziębiająca ta wiosna przyszła. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zapalenie pęcherza zawsze trzeba leczyć. Nieleczone prowadzi do wielu chorób nerek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]Też jestem w sumie ciekawa. Sama jadę ostatnio na końskich dawkach choć za smakiem nie przepadam a do tego urofuragina. Coś przeziębiająca ta wiosna przyszła. :/[/quote] Ale to suplement czy już lek? I mam nadzieję, że nie na receptę?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Urofuraginum dostaniesz bez recepty i jest to lek na zapalenie pęcherza, z resztą bardzo dobry i skuteczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No poszłam do apteki i kupiłam. Faktycznie skuteczne. Dobrze ze wziełam ten lek a nie suplementy bo pewnie wyladowałabym u lekarza bo juz bylo ze mna zle. Urofuraginum zostanie u mnie w apteczce na pewno.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Dobrze wiedziec , ze jest taki lek i do tego przetestowany przez Was dziewczyny.
Wprawdzie nie mialam zadnego zapalenia pecherza ale roznie przeziez moze byc. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]No poszłam do apteki i kupiłam. Faktycznie skuteczne. Dobrze ze wziełam ten lek a nie suplementy bo pewnie wyladowałabym u lekarza bo juz bylo ze mna zle. Urofuraginum zostanie u mnie w apteczce na pewno.[/quote] To dobrze że podziałał ;) i to szybko... strasznie to nieprzyjemne...

Kika i ciesz się że nie miałaś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sama stosuje UroFuraginum. Od ponad kilku dobrych miesięcy i naprawde nie zamieniłabym na cos innego :) Pomaga mi bardzo szybko, a wiemy przecież jaki ból towarzyszy nam przy zapaleniu pęcherza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi