Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie napisz cos o sobie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm co by tu...
Uczeń technikum(IV klasa), 19 lat, miejsce zamieszkania - Wrocław.
Przez większość czasu nie poprawny optymista, potrafię milczeć godzinami, by "uruchomiony" przez jakąś osobę/myśl nie móc się zamknąć przez kolejnych 10.
W tym roku czas wypełniają mi: siłownia, bieganie, szkoła, przygotowanie do matury, książki, prawko, przyjaciele i chyba nie długo zacznie też taniec(dzisiaj namówiłem koleżankę, aczkolwiek teraz najcięższe zadanie znaleść kurs, który będzie odpowiadał obojgu pod względem czasu;p). To były zajęcia "stałe" poza tym w między czasie co kilka dni, albo kilka razy dziennie wpadają mi do głowy co raz to, nowe pomysły, rzeczy które chcę zrobić, właściwie nie ma dnia bez nowego pomysłu, idei, pragnienia, nie które nie realne pozostają tylko w sferze marzeń, inne od razu odrzucam, a za inne biorę się do realizacji.
Oprócz tego w mojej głowie cały czas ściera się umysł z sercem, idealistyczna wizja świata, z realnym, emocje z czystą kalkulacją.
Zainteresowania : Historia - to przede wszystkim, poza tym uwielbiam sport, głównie indywidualny, ale gry w siatkówkę nigdy nie odmówię(choć może najlepszy nie jestem ;p). Poza tym czytam dużo książek(chyba wszystkie możliwe gatunki, no może poza erotykami ale może się skuszę kiedyś;p)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Witaj w naszym towarzystwie.
Z Twojego ,,menu,, wynika, ze masz sporo ciekawych zainteresowan .
Az cisnie sie na usta by nazwac Cie madra sowka.
Mam nadzieje na niebanalne i nietuzinkowe dyskusje i przemyslenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi