Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Tu rządzicie wy , drogie Kobiety

<t>Twoim Zdaniem dział kobiet powinien</t>  

18 użytkowników zagłosowało

1. 1. Twoim Zdaniem dział kobiet powinien

• 5
    • 4
    • 9

Rekomendowane odpowiedzi

[color=orange][size=18]Drogie dziewczęta, panie, zarówno starsze jak i młodsze, chyba spodobał się wam was własny dział , więc podaje wam kilka informacji .
[/size]

[/color]

1) Dział ten jest widoczny tylko dla was, widzą go jedynie osoby z Grupy Kobiet,
większość facetów nawet nie wie że macie taką swoją kryjówkę, ale cóż, świat nigdy dla nas mężczyzn nie był sprawiedliwy.
Do grupy kobiet automatycznie przypisywany jest każdy kto podczas rejestracji wybrał płeć damską.

By wyeliminować oszustwa z płcią cały czas TEAM SCYPION monitoruje powiązania kont damskich z męskimi . Jednak system jest tylko systemem i czasem przez twarde sito może przejść jakiś facet. Jeśli uważacie że ktoś z damskiej grupy zachowuje się podejrzanie prosimy o natychmiastowe zgłoszenie postu poprzez kliknięcie czerwonej ikony .

2) Szanujemy was i cieszymy się że z nami jesteście , dlatego w tym dziale [u]pozwalamy wam edytować własne posty bez wymogu posiadania dodatkowych rang[/u] ;-)

3) Team SCYPION w tym dziale ma do was wielkie zaufanie :) Nie zawiedźcie nas , liczymy na was :) :blondynka: Stosujcie się do ogólno przyjętych zasad, szanujcie innych użytkowników bez względu na kulturę rasową i wyznanie. Starajcie się zachować jak najwyższą kulturę osobistą i nie zróbcie z waszego działu śmietnika, w końcu jesteście kobietami i porządek to wasza domena .

4) Wiemy że lubicie dużo pisać, i piszcie, jednak licznik postów w tym dziale nie działa
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie podoba mi się ten pomysł.

Po co robić jakieś tajemnice z naszych rozmów - to jest forum ogólnomłodzieżowe, więc niejako musimy się liczyć z tym, że ktoś może wyśmiać czy pochwalic nasze opinie.

A panowie, przeglądając te nasze babskie pogadanki, mogą choć powierzchownie dowiedziec się co gra w duszach płci pięknej. Po co robić jakieś forumowe getta.

Nie mam oporów gadać o miesiączce, podpaskach, ciążach, kosmetykach czy innyh babskich tematach przy kolesiach na żywo, co dopiero na forum.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Szanujemy was i cieszymy się że z nami jesteście , dlatego w tym dziale pozwalamy wam edytować własne posty bez wymogu posiadania dodatkowych rang [/quote] dziekuje slicznie :mrgreen: :mrgreen:

niech ci to Bozia w dzieciach wynagordzi

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Nie podoba mi się ten pomysł. [/quote] Jeśli więcej was będzie nie przychylna do podglądu damskiego działu przez panów to udostępnimy ten dział to wzglądu dla wszystkich .

Jednak dział został stworzony z inicjatywą byście mogły porozmawiać o facetach, nawet z naszego forum, bez ich okach, byście mogły opowiadać o waszych dziewczęcych intymnych sprawach i by męska obecność nie powodowała w was zażenowania .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hm... no wiesz Fox.. zażenowania :-P zawstydzone :-P eh.. tak to możesz stwierdzac w wypadku gdybysmy wszytskie miały po góra 12 lat ;)
Nie wiem jak dla innych , ale ja tak jak [b]Catwoman [/b] jestem za tym aby płeć [size=6=(brzydsza)[/size] przeciwna miała także dostęp do tego działu.. a co niech siędoedukują :evil:

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Jednak dział został stworzony z inicjatywą byście mogły porozmawiać o facetach, nawet z naszego forum, bez ich okach, byście mogły opowiadać o waszych dziewczęcych intymnych sprawach i by męska obecność nie powodowała w was zażenowania .[/quote] Uczestnicząc w forum wystawiamy się w pewien sposób na ewentualne zażenowanie, czy to mówiąc o sympatiach czy orientacji politycznej. Dlaczego robić wielkie tabu ze spraw ekhm ekhm.. kobiecych? Czasem w takich rozmowach przydaje się męskie spojrzenie na sprawę.

Ladies & Gentlemen - keine grenzen.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zgadzam sie z dziewczynami.. gdybysmy chciały cos ukrywac to napewno nie pisałybysmy tego na forum.. ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnić facetom podgląd i pisanie tutaj , czy tylko podgląd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podgląd i pisanie tutaj.

Męskie spojrzenie na sprawę czasami jest wręcz bezcenne.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Podgląd i pisanie tutaj. [/quote]
Rozumiem drogie panie że chcecie zrobić taki HydePark 3

Dział powstał z myślą głównie o was, gdybym myślał aby zrobić go dla wszystkich , to wszystkie wasze tematy porozdzielałbym pomiędzy działy forum takie jak np. HydePark /Erotyka / Moda / Miłość . itp .itp wprowadzając chłopaków ten dział nie będzie się różnić niczym od innych działów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dobra niech zostanie tak jak jest :mrgreen:
po co komplikowac :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]wprowadzając chłopaków ten dział nie będzie się różnić niczym od innych działów.[/quote] To gdzie dziewczyny mają się pytać np o kwestie miesiączkowe? Ginekologiczne?

Stworzenie działu o świecie kobiet jest dobrym pomysłem. Hydepark, mój drogi, służy głównie rozrywce, a w nowopowstałym dziale będzie można poruszać sprawy poważne, no i te mniej serious :-) Z tym, że będzie to zawsze krążyło wokół kobiet.

Panowie też będą mogli się wypowiedzieć - nic nie stoi moim zdaniem na przeszkodzie ku temu.
Po co dzielić ludzi - już przeciez jedni pochodzą z Marsa, drudzy z Wenus, więc po co tworzyć dodatkowe podziały na forach internetowych?

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zawsze można podzielić dział świat kobiet na inne działy

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Macie więc ankietę na 4 dni , jej wynik zadecyduje od tego na jakich zasadach będzie działał ten dział .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Nie podoba mi się ten pomysł.

Po co robić jakieś tajemnice z naszych rozmów[/quote]
o tym samaym napisałam juz wczesniej. wydaje mi sie ze faceci powinni widziec co piszemy.. jednakże nie powinni odpisywać w naszych tematach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]jednakże nie powinni odpisywać w naszych tematach ;) [/quote] A dlaczegóż to? I tak nie będa pisać na niektóre tematy, np na temat bolących piersi czy PMS. Chyba panowie tutaj nie są aż tak głupi, żeby odpisywać na tematy podpaskowo - miesiączkowe.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a nie lepiej żeby autor tematu miał wybór czy chce aby faceci się wypowiadali , żeby byli tylko obserwatorami lub żeby był niedostępny dla facetów ( żeby go nie widzieli )
szczerze mi to jest obojętne niech zdecyduje większość

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]wydaje mi sie ze faceci powinni widziec co piszemy..[/quote] a ja np. nie chciałabym żeby kolesie widzieli o czym my piszemy... bo jeżeli to naprawde sprawy intymne, osobiste, takie typowo babskie to po co to chłopcom... nie każdy temat jest dla faceta... nie mówię że są gorsi ale o pewnych sprawach lepiej żeby nie wiedzieli... ;/

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cat zawsze trafi sie jakaś głupia uwaga od kolesia.. facet to facet i tyle.. ;) nie powinni pisać w dziale dla jajników :) niech zalożą swój plemnikowy dział i my tam tez nie bedziemy mogły pisać :) beda sie wychwalać pod niebosa swoimi klatami, owłosionymi nogami i podbojami miłosnymi.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]utor tematu miał wybór czy chce aby faceci się wypowiadali , żeby byli tylko obserwatorami lub żeby był niedostępny dla facetów ( żeby go nie widzieli )[/quote] i tu monia dałaś fajny pomysł... tak by było fajnie..... no ale ciekawe czy tak da się zrobić...
ale pomysłu gratuluję... ;-)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]o pewnych sprawach lepiej żeby nie wiedzieli... ;/ [/quote] [quote="Wiolaa1989"]po co to chłopcom..[/quote] Dlaczego? Przecież nic, co ludzkie nie jest nam obce, nieprawdaż? Warto gadać o takich sprawach, aby w przyszłości być ewentualnie przygotowanym na podobny temat i mieć względne pojęcie o tym.
A jeśli ktoś zacznie się zrzucac z czyjegoś problemu - zawsze może zostać zablokowany na jakiś czas.
Może w przyszłości powstanie dział dla facetów i tam też będą sobie pisali o problemach. Szczerze powiedziawszy wolałabym także mieć do niego nieograniczony dostęp, gdyż to pozwoli mi lepiej zrozumieć płeć brzydką. I pzrecież nie wypowiadałabym się w tematach, które dotyczą bezpośrednio płciowości chłopaków. Nie wiem, w czym wy widzicie problem moje panie.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po co chlopakom komentowac sprawy tego co nosimy w torebkach albo ile godzin spedzamy przed lustrem.. ?? ONI I TAK TEGO NIE ZROZUMIEJĄ... jak to powiedział DJ na moim weselu.. "Chlop do konca zycia to jest duze dziecko".. niech widza ale niech nie maja mozliwosci odpisywania.. nie lubie czytac ciętych ripost na temat babskich spraw na ktorych oni znają sie wogole... tak jak ja na balecie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]ONI I TAK TEGO NIE ZROZUMIEJĄ... j[/quote] Jeśli mają choć odrobinę klasy i dojrzałości w sobie, nie powinni komentować pewnych kwestii (no, chyba że znajdzie się tu jakiś ginekolog ;-) ).

Jeśli rzuci jakiś krzywy tekst, zawsze będzie można go zwarnować - a potem bojkotować jego osobę. [quote="MoDa"]. niech widza ale niech nie maja mozliwosci odpisywania..[/quote] Oj, MoDa - gdyby naprawdę chcieli coś skrytykować, to mogliby nawet na privie czy ShoutBoxie. [quote="MoDa"]nie lubie czytac ciętych ripost na temat babskich spraw na ktorych oni znają sie wogole...[/quote] To się poznają :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ok..kazdy ma swoj glos na ten temat. wyjdzie wszystko po praniu (czyt. po ankiecie) moje zdanie jest takie:
Niech widza ale niech nie maja mozliwosci odpisywania.. to dzial kobiet wiec niech tak zostanie..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...