Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hadassa

Lumberseksualny pan

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio chyba coraz więcej się mówi o tym, że metroseksualni panowie wychodzą z mody, na ich miejsce wchodzą lumberseksualni.
Co o nich sądzicie ?

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Nie da sie ukryc , ze chyba kobietkom znudzil sie juz model faceta metroseksualnego czyli takiego wydelikaconego i wypacykowanego , choc zadbanego kosmetycznie.
Chca teraz czegos innego , czegos takiego z krwi i z kosci a nie tylko z nazwy czyli domagaja sie faceta lumberseksualnego czyli takiego ktory eksponuje swoja meskosc nie tylko w wypacykowanym wygladzie ale takze w zachowaniu.
Warto wiedziec, ze lumberseksualny facet doskonale potrafi stosowac tzw niedbalstwo pozorowane ktore dotyczy np. jego ubioru itd.
Mysle , ze lumberseksualizm to styl ktory dotyczy nie tylko samych twardzieli ale normalnych facetow ktorzy nie tylko powinni potrafic ,,pachniec,, i dbac o siebie , ale rowniez powinni kojarzyc sie nam kobietkom z facetem ktory potrafi WSZYSTKO , zaczynajac od swojego wygladu , a skonczywszy na zwyczajnych ,,robotach,, wymagajacych znawstwa z roznych dziedzin codziennego zycia.
Przeciez prawdziwy lumberseksualny facet to ktos z przyslowiowymi jajami , ktory potrafi byc silnym oparciem i ramieniem dla kobietki.
I o takiego faceta nam Kobietkom chodzi.
Chyba. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aż musiałem skorzystać z google żeby się coś więcej dowiedzieć na temat "lumberseksualnych" bo, po raz pierwszy natknąłem się na to wyrażenie.
Co ja sądze na ten temat? Mam to, gdzieś czy nazwą mnie metroseksualnym, lumberseksualnym,hipsterem czy co, tam jeszcze wymyślą. Ubieram się w to, na co mam w danym momencie ochotę. Raz zarzuce na siebie skórę, prosty t-shirt i jeansy innym razem chinosy, koszula, płaszcz. Co do zachowania - zachowuję się w zgodzie ze sobą, nie udaję kogoś kim nie jestem.
[quote]lumberseksualny facet doskonale potrafi stosowac tzw niedbalstwo pozorowane ktore dotyczy np. jego ubioru itd.[/quote] To mi się kojarzy z mteroseksualistami, przed oczami widzę faceta stojącego 20 minut przed lustrem i układającego włosy tak żeby wyglądały na zaniedbane.
[quote]Przeciez prawdziwy lumberseksualny facet to ktos z przyslowiowymi jajami , ktory potrafi byc silnym oparciem i ramieniem dla kobietki[/quote] Czyli po prostu mężczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem co to za moda na te wszystkie określenia, też się pierwszy raz spotkałam z nim. Facet powinien być czysty i zadbany, a to jak się ubiera to jego sprawa. Mój podobnie jak kolega wyżej, raz ubiera się luźno, innym razem elegancko. Nie nosi rurek, bo brzydko w nich wygląda, ma za dobrze zbudowane nogi, ale innymi spodniami nie gardzi.

Brody stały się bardzo popularne, ja jednak swojemu nie pozwalam jej zapuścić, bo mnie po prostu kuje. Nie jest to najfajniejsze uczucie. Zresztą on nigdy z propozycją specjalnego zapuszczenia brody nie wychodził, po prostu nie chce mu się golić. ;P

Mi także facet, który na siłę próbuje wyglądać jakby był rozczochrany i odrobinę zaniedbany, bardziej pasuje mi do metroseksualisty niż normalnego faceta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze rozne wydumane czesto okreslenia dla niektorych
lepiej brzmia , wiec moze dlatego je wymyslaja i uzywaja .
A w sumie i tak wiemy o jakiego faceta nam naprawde kobietkom chodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie np przegięciem jest gdy facet szykuje się gdzies dłużej niż ja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Drwale są fajni :)[/quote] :) Pod warunkiem , ze sie drwali lubi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pod warunkiem że są zadbani :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No, bez tego warunku to ani rusz i w ogole nie ma mowy o
jakimkolwiek lubieniu, bo niedomytym i zapluszczonym Panom
zdecydowane NIE. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mysle ze to super ze wreszcie nadeszła moda na męskich facetów :D metro było zdecydowanie nie w moim guście. A brody mają same zalety :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="marti.wisnia"] A brody mają same zalety :p[/quote] Ja brodzie i wąsikom mówię zdecydowanie - nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj zdecydowanie panowie w brodach są bardzo interesujący :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj to sie wydajesz baaardzo interesujący :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hadassa"]Oj zdecydowanie panowie w brodach są bardzo interesujący :evil:[/quote] :evil: A ja dodam , ze doslownie ,,pachna,, nieziemskim seksem
przyprawionym namietnoscia. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No widzę, że opinie podzielone
Czy te brody i wąsiki nie przeszkadzają Wam w trakcie całowania czy to może właśnie jest seksowne????
hmmm to pewnie tak jak z długimi włosami u facetów. Nie wyobrażam sobie takowych u mojego męża ale u naszego znajomego to już innej fryzury niż włosy za ramiona nie wyobrażamy sobie
W sumie tak chyba powinno być, że każdemu co innego się podoba bo inaczej bylibyśmy nudni - ale dokonałam odkrycia :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Róża"] Czy te brody i wąsiki nie przeszkadzają Wam w trakcie całowania czy to może właśnie jest seksowne???? [/quote] Nie przeszkadzają ;)
a np przy.... minetce potrafią dodać jeszcze doznań ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:evil: Oj potrafia i to bardzo , az mozna dostac namietnych dreszczy. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi