Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
starski399

Oglądanie filmów i sny... Czyli Radzio aktorem w snach..

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem ostatnio, iż po obejrzeniu jakiegokolwiek filmu czy serialu z ulubionych gatunków, w głębokim śnie uczestniczę w akcjach podobnych do tych, które obejrzałem w tv. Miewacie coś takiego? Może ktoś wytłumaczy mi o co chodzi. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Radziu , nie od dzis wiadomo, ze sny sa jednym z naszych najbardziej intymnych doznan.
Dlatego kazde ludzkie przezycie i doznanie , nawet wtedy gdy ogladamy jakis film potrafi znalezc swoje odzwierciedlenie w naszych snach i obrazch sennych.
To normalny stan dosc czesto spotykany.
Czesto bywa tak , ze w takim snie odkrywamy wlasne pragnienia , nadzieje , obawy czy nawet potencjalne fantazje do ktorych brak nam odwagi by sie przyznac w realu.
Sen i jego obrazy staja sie jedyna droga do ich ujawnienia.
Byc moze tak tez jest Radziu w Twoim przypadku.
A wszystkie te obrazy wylaniaja sie z naszej podswiadomosci, ktora w doskonaly sposob zmusza niejako nas do intensywnego myslenia by
cos np zmienic w swoim zyciu .
Nie wiem czy wiesz Radziu , ze sny ktore POWIELAJA obrazy np. obejrzanych scen z jakiegos filmu /tak jak to bylo u Ciebie/,sa sprawdzonym zrodlem tworczego myslenia.
A tworcze myslenie /sny/, dostarcza juz na jawie i w rzeczywistosci roznych ciekawych inspiracji i pomyslow do danych dzialan czy roznych zyciowych planow lub zamierzen.
Pomysl i zastanow sie co Cie trapi lub niepokoi , albo zaprzata Twoja uwage i byc moze sam dojdziesz do swojej wlasnej teorii i koncepcji. :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi