Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
justfriend

Mój mąż nie daje mi spokoju, cały czas chce nowych pozycji.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój mąż dostał parę dni temu od swoich super inteligentnych kolegów książkę na prezent.
Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że mój mąż teraz cały czas ogląda ten album i wynajduje pozycję w których chce to zrobić wieczorem. A tych pozycji jest tam sporo… A ja po prostu nie mam siły zazwyczaj po pracy i po zajęciu się domem na takie wyszukane pozycje… Wolę to zrobić klasycznie, bez udziwnień. Co mam mu powiedzieć, żeby mi dał spokój z tymi nowymi pozycjami, ale żeby się nie obraził ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie dziwie sie , ze zdrowy facet spragniony jest nowych wrazen
seksualnych i otwarty na sprobowanie ich z wlasna zona.
Wiesz, seks monotonny tez nie jest za dobry , bo w pewnym momencie staje sie powszedni i nudny a w zwiazku zaczyna brakowac tego tak waznego ,,pieprzu,, jakim sa lozkowe ,,nowosci,,.
Byc moze Twoj maz , choc nie mowi tego otwartym tekstem , wlasnie czuje taka monotonie i chce by Wasze pozycie nabralo rumiencow i pikanterii.
Mysle, ze powinnas porozmawiac z mezem tak szczerze i bez gderania czy zaslaniania sie roznymi powodami na NIE.
Faceci zawsze wymowki zle odbieraja i zaczynaja byc niepotrzebne kwasy i tarcia o lozko.
Jesli zrobisz to z wyczuciem to napewno meza nie urazisz i osiagniesz to co chcesz. :evil:
Mysle, ze chyba bardzo roznicie sie temperamentami, wiec moze nie byc latwo, bo dla wielu facetow zmeczenie i nadmiar obowiazkow nie jest czasami dostatecznym usprawiedliwieniem.
Znasz meza lepiej od nas , wiec z pewnoscia dasz rade. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znajdz sama takie pozycje, które Tobie dadzą relax i przyjemność a on że tak brzydko powiem namacha się dupą :D Pewnie mu troche od tego libido spadnie :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka ma rację
Poza tym mój mąż ma też lubi pozycję której ja zdecydowanie nie cierpię - czasami daję się na nią namówić ale często tak odwracam grę, że nie ma siły protestować :evil:
A tak na marginesie może od czasu do czasu sama chwyć za tą książkę i powiedz, że teraz Ty szukasz pozycji dla siebie i jak da Ci trochę czasu to nie pożałuje :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sex tez wymaga sztuki negocjacji czasem :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak.Macie troche racji.Tyle ze do momentu gdy facet wpada w taki stan gdzie z ksiazki wchodzi w film.I potem chce odgrywac sceny dokladnie tak jak w filmie.
Mysle ze warto z nim porozmawiac i znalezc zloty srodek.Bo testowanie pozycji tylko po to by meza nie urazic a samemu sie przy tym meczac to nic dobrego.Po jakims czasie wlaczy ci sie pewnego rodzaju obrzydzenie do sexu.A to z kolei pierwszy krok do niepotrzebnych zwarc, ktore nie zawsze sa mile.
Trzymam kciuki na dogadanie :)
i pamietaj sex ma byc przyjemnoscia a nie przymusem.:)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) O wlasnie. istnieje takie niebezpieczenstwo, o ktorym raczej
malo kto chce pamietac i brac pod uwage.
Trafne spostrzezenie Hexa. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawda jest taka ze kazdy z nas w sexie lubi co innego. Nie zawsze zgrywamy sie idealnie a nie ma sensu całe zblizenia opierać na jednej pozycji która akurat pasuje obojgu bo i nie o to w tym chodzi. Moim zdaniem warto by było pomyslec miej egoistycznie i oboje moga isc na ustepstwa przeciez :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak Cię to męczy to powiedz mu żeby się bujał. Nie jesteś królikiem doświadczalnym!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Katty"]jak Cię to męczy to powiedz mu żeby się bujał. Nie jesteś królikiem doświadczalnym![/quote] To nie jest dobre podejście.
Najważniejsza jest rozmowa. Powiedz, dlaczego nie chcesz stosować bardziej wyszukanych pozycji. Wysłuchaj jego argumentów. Najważniejsze jest, by rozmowa była szczera - bez tematów tabu.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mężowi się raczej nie dziwię,faceci lubią "nowości",ale wystarczy, że porozmawiasz z nim szczerze,bez kłótni - zrozumie - chyba. ;-) Powodzenia w gorącej dyskusji.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co to za seks, który nie sprawia przyjemności? Oboje znajdźcie takie, które będą ok, ale Ty też musisz iść na jakiś kompromis :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PapieroweLove"]Co to za seks, który nie sprawia przyjemności? Oboje znajdźcie takie, które będą ok, ale Ty też musisz iść na jakiś kompromis :)[/quote] O, to to!

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A dlaczego niby kobieta ma iść w tej sytuacji na ustępstwa i kompromisy? ona i tak jest dostatecznie zarobiona,żeby jeszcze uprawiała jakiekolwiek wygibasy w łóżku,a po Bożemu to nie łaska? a tę książkę którą szanowny otrzymał od tych "inteligentnych" kolegów - spal i powiedz mężowi żeby zszedł na ziemię i nie bujał w obłokach. Bo jeśli raz mu ustąpisz,będzie tak zawsze i coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="dobrodziejka"]A dlaczego niby kobieta ma iść w tej sytuacji na ustępstwa i kompromisy? ona i tak jest dostatecznie zarobiona,żeby jeszcze uprawiała jakiekolwiek wygibasy w łóżku,a po Bożemu to nie łaska? a tę książkę którą szanowny otrzymał od tych "inteligentnych" kolegów - spal i powiedz mężowi żeby zszedł na ziemię i nie bujał w obłokach. Bo jeśli raz mu ustąpisz,będzie tak zawsze i coraz gorzej.[/quote] Zdajesz sobie sprawę, że [b]kompromis powinien być z dwóch stron[/b]? Ale widzę, że wychodzą ciekawe rzeczy dotyczące wcześniejszych doświadczeń u niektórych użytkowników. Poza tym rozumiem, że "po Bożemu" nie uwzględnia seksu oralnego wykonywanego na kobiecie? Bo taką książkę ja dostałem i muszę przyznać, że było warto się w nią zagłębić. ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś nie było do pomyślenia,to co niektórzy "robią" dzisiaj i żyli,byli szczęśliwi - ja wiem,że niektórym małżeństwom to się podoba ale,może ja jestem jakimś dziwolągiem - ja mimo wszystko wolę po Bożemu. To jednak nie moja bajka,ale oczywiście na kompromis czasami należy iść,tylko akurat nie w tych sprawach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi