Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Reiv

Bielizna Erotyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Bielizna erotyczna to nie tylko bielizna, to także magia dodająca namiętności i wdzięku. Seksowna bielizna damska potrafi namieszać mężczyźnie w głowie. To, jak kusząco działa na męskie oko jest nieprawdopodobne. Kobieta w niej czuje się pewniejsza siebie i bardziej atrakcyjna. Widząc z jakim pożądaniem patrzy na nią mężczyzna od razu czuje się dowartościowana.
[center][img]http://i0.wp.com/www.exitdoor.pl/wp-content/uploads/seksowna-bielizna.jpg?fit=800%2C9999[/img][/center]
[center][img]http://w-spodnicy.ofeminin.pl/g/Kobieta.obiekt3.aspx/600/350/Kobieta/e4cf0d29-f474-480c-927e-a51cdb12c07d_20120118015110_Bielizna-na-walentynki-0.jpg[/img][/center]
[center][img]http://p2.kciuk.pl/p2.kciuk.pl/4c11d7edd7297d099ee63f6bbdda3903.jpg[/img][/center]
Drogie panie posiadacie takową bieliznę?
Panowie, jakie wersje bielizny erotycznej działa na Was najbardziej?
Macie swój ulubiony kolor lub poszczególne części "kobiecej garderoby" ? :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No nie wiem czy aby seksowna bielizna az tak bardzo dzialala
na zmysly.
Cos mi sie wydaje , ze jednak w pewnych kregach, ciala pozbawione jakiejkolwiek bielizny nawet tej najnaj seksowniejszej sa o wiele wiecej nasycone erotyzmem anizeli otulone koronkowa , atlasowa czy jedwabna bielizna.
Jest taki gatunek mezczyzn ktorych wyjatkowo rajcuje bielizna erotyczna i ta cala otoczka z nia zwiazana.
To cale podniecanie sie i uruchamianie wielu zmyslow to tylko element prawdziwego i namietnego szalenstwa polaczonego z akceptowalnym ,,wyuzdaniem ,, i seksowna namietnoscia .
Ale w koncu kazdy facet jest inny i kazdy lubi to co na niego dziala i dodaje mu skrzydel jak oslawiony Red Bull.
Nawet jest tym czyms ma byc wykwintna i seksowna bielizna.
Osobiscie przepadam za golym cialkiem gdzie wszystko jest podane jak na przyslowiowej srebrnej tacy bez tego bieliznianego woalu.
Choc lubie piekna bielizne /w kolorze czarnym i czerwonym/ i zreszta taka zazwyczaj nosze na codzien , to w szalonych chwilach namietnosci i ekstazy nie miewam jej na sobie.
Ale to przeciez kwestia gustu i erotycznych upodoban kobiety i mezczyzny. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uwielbiam seksowną bieliznę... jak leży w szafie a moja kobieta jest całkowicie naga.
Co mnie kręci?? Jak dziewczyna wychodzi w ręczniku spod prysznica i go zrzuca przed łóżkiem, jak chodzi przy mnie nie mając nic na sobie... Jak dla mnie bielizna jest fajna gdy musimy wyjść z domu.. a w domu pełen naturyzm. :)

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W domu, jak w domu, erotycznej bielizny nie widziałbym do noszenia codziennie, więc nie odnoszę się do tego wątku. W domu każdy powinien się czuć swobodnie.
Bieliznę erotyczną traktuję jako bieliznę okolicznościową.

Ja lubię popatrzeć a nawet się pobawić bielizną partnerki, na jakieś rocznice albo okazje. Zwłaszcza, że okazje można sobie wymyślić i sprawić przyjemność drugiej połówce :evil:
Kobiety lubią też kupować bieliznę, co do tego, to byłym skłonny przyglądać się i spędzić kilka godzin w sklepie. :mrgreen:
A tak poważnie już całkiem, zawsze to miły dodatek. Bielizna nie jest przyspawana do kobiety, więc można ją zdjąć, a to też bardzo pociągający "łóżkowy rytuał".

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie nie ten rytuał mnie wkurza... homonta (czyli staniki) majteczki i inne... jak dla mnie nie powinno ich w ogóle być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rozumiem, że Ty na co dzień chadzasz bez majtek i lubisz, gdy Twoje klejnoty ocierają się o spodnie? :-P

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Latem owszem często nie mam nic pod jeansami... i nic mi się nie ociera. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lato i dżinsy są niewygodne dla mnie. A jak już zakładam to tak, żeby się nie ruszać fizycznie jakoś, bo szybciej się człowiek poci (dżinsy to raczej gruby materiał) no i obciera się "przyrząd". :mrgreen: nie wyobrażam sobie stanu mojej skóry, gdybym był nago pod dżinsami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: No tak .
Ile ludzi tyle gustow i upodoban.
I jak sie dobrze zastanowic to kazdy ma swoje uzasadnione przemyslenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja uwielbiam taką bieliznę i kupuję swojej partnerce ;) uważam, że wygląda w niej cudownie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="marti.wisnia"]mój chłopak szaleje gdy zakładam czarne koronkowe body :p[/quote] :) I sie mu nie dziwie , bo chlopak wie co seksowne i podniecajace jego zmysly.
Faceci generalnie uwielbiaja czarne i zmyslowe koronki. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bielizna erotyczna to fajna sprawa niestety nie wiele kobiet sie na nia decyduje a szkoda... Czasem mozna zobaczyc fajna bielizna w filmikach - jak fajne moga byc damskie majteczki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi