Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Agu29

Tańczymy!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę tematu o tańcu (jeśli przeoczyłam to przepraszam).

Czy ktoś z Was lubi tańczyć?

Z pewnością znajdzie się trochę osób. :blush:

Zapisałam się dwa tygodnie temu do Akademii Tańca ( http://naukatanca.com ) i jestem jeszcze na etapie podniecenia tym faktem. ;-)

Szukam innych osób tańczących.

Pozdrawiam,

Aga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubić, lubię ale nie przy każdej muzyce. Jedne kawałki czuję i po prostu nie mogę usiedzieć, a przy innych inni się bawią, a ja siedzę i patrzę ;p
Najbardziej lubię też tańczyć z kimś niż samemu.
Jeśli chodzi o moje umiejętności to, zrobiłem tylko kurs salsy kubańskiej rok temu. Teraz chciałbym zacząć coś nowego( rock & roll, swing albo taniec użytkowy) z tym że strasznie ciężko pod względem czasu: siłownia, bieganie, prawko, matura, przyjaciele, dodatkowe zajęcia w szkole. Ale jak już będę znał dokładne godziny i dni zajęc na prawko to, poszukam jakiejś szkoły tańca we Wrocławiu i spróbuje wcisnąć w swój rozkład dnia :) Pozostaje jeszcze problem znalezienia partnerki na kurs bo, z tego co przeglądałem w nie których szkołach trzeba przyjsc z partnerem ;o

A Ty jakiego tańca się uczysz ? I co lubisz najbardziej tańczyć? Do jakiej muzyki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przed weselem mojej siostry zapisałem się z moją dziewczyną na przyspieszony kurs tańca towarzyskiego i muszę przyznać, że byłem mega pozytywnie zaskoczony! Ze mnie był taki tancerz jak z sosny w parku, ale w 2 miesiące zrobili ze mnie jakaś namiastkę żigola :D
Fajna sprawa, dużo młodych chłopaków wstydzi się tańczyć albo boi się przełamać, takie kursy to dobra sprawa, często jest zabawnie, wszyscy sobie nawzajem kibicują - no i sporo ładnych niewiast na nie przychodzi :;>:

[i][color=#FFFFBF]Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.[/color][/i]

Andrzej Sapkowski - [i]Krew elfów[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi