Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Roscislaw383

nie mogę rzucić palenia

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Nie jestem palaczka wiec nie bardzo moge Ci pomoc.
Ale zawsze jakis ,,dyplomowany,, palacz sie znajdzie i wymienicie w tej kwestii poglady.
Ale powiem tylko, ze jak zamierzasz walczyc z porzuceniem nalogu to makabryczne przed Toba wyzwanie.
Wspolczuje Ci, bo to z pewnoscia barrrrdzo trrrrudne. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobno Desmoxan działa nieźle. Mój kuzyn dzięki temu rzucił palenie.
Jednak wydaje mi się, że najważniejsze jest samozaparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej jest po prostu wyrzucić papierosy i zaprzestać palić. Silna wola! Po co brać tabletki z nikotyną? Rzucisz palenie aby uzależnić się od tabletek? Super!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Oj mysle , ze chyba najprosciej i najlatwiej jest o tym rzucaniu palenia tylko mowic.
A prawda jest taka , ze ktos kto chce lub musi rozstac sie z paleniem
cierpi doslownie meki piekielne.
A niektorym to i silna wola tez nie wystarczy , bo fizyczne dolegliwosci sa ponoc okrutne. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jest tak źle jak się to przedstawia.
Fizyczne odstawienie nikotyny powoduje tylko i wyłącznie nerwowość. Nerwowość nie z samego braku nikotyny co na brak pewnego zachowania który nam towarzyszył. Pewnych rytuałów (np kawa i papieros) to powoduje rozdrażnienie.
Mówiąc o rzucaniu mi udało się dwu krotni odejśc od nałogu palenia.
Pierwszy raz po prostui przestałem palić i tak wytrwałem lat 4 drugi raz jest w trakcie... z tym że nie do końca rzuciłem a przeszedłem na inne rozwiązanie pt e papieros.
Fakt znacznie mniej się truję... ale to mój świadomy wybór.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: Jak tak tego wszystkiego czytam to dochodze do stwierdzenia, ze
jestem kurcze szczesciara , ze nie mam ciagotek do palenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Najlepiej rzucić 1 dnia i po sprawie.[/quote] ;-) To byloby chyba najlepsze co palacz moze zrobic dla siebie.
Zreszta czesto sie slyszy, ze palacz musi miec silna wole rzucenia palenia .
A tego raczej u palacza ze swieca szukac. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="getitdone"]Kuzyn rzucił po przeczytaniu książki Alana Carra, dużo osób ją poleca[/quote] ;-) Az taki ogromny wplyw miala tresc tej ksiazki?
A moze pod jej wplywem u kuzyna uaktywnila sie jego silna wola? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak nie można rzucić to chociaż ograniczać sytuacje, w których chce się zapalić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale mało kto potrafi rzucić z dnia na dzień.
Mój rzuca przy pomocy desmoksanu, podobno lepszy niż wcześniejszy tabex który wczśniej używał

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="getitdone"]Kuzyn rzucił po przeczytaniu książki Alana Carra, dużo osób ją poleca[/quote] Mój brat ma chyba, że 3 te książki, pożyczyła mu znajoma z terapii rozwiązywania problemów uzależnień, ale nie widzę pozytywnych skutków. Dowiem sie co to za tytuły, to wrzucę na watek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najłatwiej powiedzieć właśnie "miej silną wolę i przestań po porstu palić. nie od jutra czy poniedziałku, ale od teraz" niestety nie jest to takie proste, bo sama z tym walczę :mrgreen: szczerze mówiąc, to naprawdę poddziwiam osoby, którym udało się rzucić to świństwo!!! :mrgreen: chylę czoła po prostu.
[quote="Hadassa"]Ale mało kto potrafi rzucić z dnia na dzień.
Mój rzuca przy pomocy desmoksanu, podobno lepszy niż wcześniejszy tabex który wczśniej używał[/quote]
a u mnie wręcz odwrotnie :mrgreen: używałam desmoksanu, ale na mnie kompletnie nie działał jak i na mojego faceta. tabex kiedyś brałam i udało mi się rzucić na kilka miesięcy. papieros mi wtedy strasznie śmierdział, a wręcz dusił mnie jego dym papierosowy.

najlepiej jednak wypróbować na sobie, bo każdy organizm jest inny i co innego będzie tolerować.
dobrą alternatywą jest e-papieros. chociaż jak zakupiłam sobie ten sprzęt, to dosłownine z buzi go nie wyciągałam bo tak mi smakowało :mrgreen: biedna grzałka.

życzę jednak powodzenai i wytrwałości!
niech moc będzie z Tobą! :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi