Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Fargo - nowy serial

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś o 20.00 rusza nowy serial na Ale kino+.

"FARGO"
Rok 2006, Minnesota. Do prowincjonalnego Bemidji przybywa tajemniczy mężczyzna, Lorne Malvo. Swoją brutalnością i bezwzględnością wpływa na mieszkańców miasta, w tym na udręczonego przez życie sprzedawcę ubezpieczeń, Lestera Nygaarda.

Ktoś planuje ogłądać? Ja się nastawilam pozytywnie.

[img]http://www.imageupload.co.uk/images/2014/05/14/Watch-Fargo-Season-1-Episode-4-Online-Eating-the-Blame-Free.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"];-) Poogladam i zobacze czy tak naprawde ten serial
jest cos wart. ;-)[/quote]
Kochana no tego nie wiem czy i Tobie przypadnie do gustu, ale w niedzielę od 20.10 na Ale kino+ kolejne dwa odcinki, więc masz szansę zobaczyć. Ciekawa jestem czy Ci się spodoba :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie zakończyłem oglądanie 10 odcinka...
Powiem tak serial zacny... naprawdę zacny. Warty zobaczenia i jest jednym z moich ulubionych.
Szkoda że w zasadzie nie ma szans na sezon nr 2.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to teraz zachęciłeś mnie do oglądania jeszcze bardziej. Fajnie, że takie seriale są wprowadzane. Na Ale kino+ ogólnie lecą niezłe filmy. Czasem się wyciszam przy nich i to bardzo przyjemny relax.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie mam tv. Przez to że tutaj znalazłem polecenie do niego do or razu znalazłem go on line i w przeciągu 4 dni oglądnąłem wszystkie odcinki. Czasami warto zarwać nockę.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi