Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

stare panny

Rekomendowane odpowiedzi

kochani jak to jest ze stare panny zazwyczaj maja najwięcej do powiedzenia w sprawie związków :evil:
po co wpierniczają sie w czyjeś życie skoro swojego nie mogą pookładać :evil:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:-P Magical obecnie nie funkcjonuje pojecie stara panna , ale singielka.
Ale to oczywiscie szczegol.
Mysle, ze te owe stare panny jak je nazywasz uwielbiaja wtracac sie miedzy sledzia i zakaske bo wydaje im sie , ze z racji bycia osoba niby doswiadczona sa upowanione do ukladania innym zycia i wtracania sie w nie a nawet wlazenia z buciorami w i zycie innych.
Choc same nie ulozyly wlasnego zycia to wlasnie dlatego uwazaja sie za wszystkowiedzace .
Ja mysle, ze to ich frustracja i zgorzknienie powoduje , ze bez zastanowienia wlaza w kazda szczeline zycia innych osob siejac ferment i psujac wszystko.
Wiem , ze to moze wkurzac , ale stare panny w ten sposob wyladowuja swoje nieuporzadkowane zycie emocjonalne .
Sadze tez, ze czasami natura czlowieka powoduje , ze zajmuje sie on wtracaniem i jak mowilam ,ukladaniem zycia innym , mimo ze same sa w czarnej dziurze zyciowej.
Magical nie jestes w stanie tego zmienic , mozesz co najwyzej ciskac gromy pod jej adresem , ale jak znam zycie to nic to po prostu nie da .
Bo to tak jakbys rzucal grochem o sciane.
Mysle, ze ja bym taka osobe olala , bo z glupim nie warto zaczynac. :and: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]starski399[/b], tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wiesz , domyslanie sie to napewno nie to samo ,co
zrozumienie i poczucie na wlasnej skorze tego co w danym momencie
czuje i przezywa dana osoba. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="marti.wisnia"]a do jakiego Waszym zdaniem wieku jest "singielka" a od kiedy to juz "stara panna"?[/quote] ;-) Mysle, ze chyba w XXI wieku takie pojecia juz wychodza z ,,mody,, i nikt rozsadny
nie rozdrabnia sie na takie,,wiekowe,, detale. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja Was bardzo przepraszam ale ja jestem starą panną w dodatku z dzieckiem i baaa nawet chłopa mam. I ze swoim doświadczeniem życiowym śmiało mogę udzielać rad, za to nikt tych rad nie musi słuchać jeśli nie chce. To samo dotyczy i panien i kawalerów i nawet ludzi w związkach - nie musicie ich słuchać jeśli nie chcecie, albo nie odpowiada Wam to co mówią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Dora"]Ja Was bardzo przepraszam ale ja jestem starą panną w dodatku z dzieckiem i baaa nawet chłopa mam. I ze swoim doświadczeniem życiowym śmiało mogę udzielać rad, za to nikt tych rad nie musi słuchać jeśli nie chce. To samo dotyczy i panien i kawalerów i nawet ludzi w związkach - nie musicie ich słuchać jeśli nie chcecie, albo nie odpowiada Wam to co mówią[/quote] :) Zolwikiem nie moge nagrodzic Twojego super szczerego komentarza bo zolwikow
tu nie ma .
Ale daje w zamian , :) ogromne oklaski.[img]http://comps.canstockphoto.pl/can-stock-photo_csp9299744.jpg[/img] :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też już stara.
A najgorsze, że chyba nie wierze w miłość i czy istnieją naprawdę dobre związki.
Byłam w związku parę lat i co i nic... Wkolo ludzie się zenia moje roczniki, a ją stoję w miejscu we wszystkim. Najsmutniejsze, bo chyba tak mogę nazywac, że chłopach którym kiedyś dalam kosza już dawno maja żony.

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Dulcynea"]Ja też już stara.
A najgorsze, że chyba nie wierze w miłość i czy istnieją naprawdę dobre związki.
Byłam w związku parę lat i co i nic... Wkolo ludzie się zenia moje roczniki, a ją stoję w miejscu we wszystkim. Najsmutniejsze, bo chyba tak mogę nazywac, że chłopach którym kiedyś dalam kosza już dawno maja żony.[/quote]
;-) Dulce to wszystko nie jest takie proste jak sie z pozoru zazwyczaj wydaje.
Dostalas pewno solidnie w kosc wiec masz dlatego takie pesymistyczne
spojrzenie na milosc i zwiazki.
Moze dokonywalas fatalnych wyborow i z jakis powodow znanych tylko sobie
te wybory tolerowalas i w nich tkwilas.
Mysle, ze pojecie starej panny w XXI wieku jest w totalnym zaniku , wiec pomimo
takiego zastoju milosnego w Twoim zyciu ,stara panna napewno nie Jestes. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale jak widzi się te zniechęcony sobą małżeństwa to się odechciewa. Chyba najbardziej zakochani są ci w pierwszych etapach związku i o dziwo staruszkowie.

Choć ją nie lubię pytać w stylu masz faceta

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiecie dlaczego? bo zapewne te stare panny są najlepszymi obserwatorami i wszystko widzą lepiej co się dzieje dookoła,a to tylko dlatego, że nie mają innego zajęcia i innych problemów.Stąd ich aż taka wiedza i to na każdy temat. ;-)

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wydaje mi sie ze nie maja do tego prawa skoro nie moga sobie ułozyc zycia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]jak to jest ze stare panny zazwyczaj maja najwięcej do powiedzenia w sprawie związków [/quote] tyle samo co popieprzeni księża o zakładaniu rodziny, wychowywaniu dzieci czy jak mamy uprawiać sex. Jak ktoś wpiernicza się w Twoje życie czy np. w związek to trzeba taką "uczynną" singielkę czy starą pannę sprowadzić do parteru albo usunąć z wszelkich kontaktów. Ty czy Ty z swoją kobietą macie być Panami swojego życia i nikt nie może sie wam "wpier$%$^^lać"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PapieroweLove"]Nie ma czegoś takiego jak "stara panna" :) Obecnie nawet 70-latki decydują się na ślub i welon :)[/quote] :) Przyznaje, madre slowa i zgodne z rzeczywistoscia XXI wieku. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PapieroweLove"]Nie ma czegoś takiego jak "stara panna" :) Obecnie nawet 70-latki decydują się na ślub i welon :)[/quote] W tym wypadku [i]stara panna[/i] to [i]singielka z nadmierną ilością kotów[/i]. :D

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sumie fakt,tak się tych "panienek" nie nazywa, ostatecznie można:...wcześniej urodzone...,a że nie mają tej drugiej połówki - to albo ich wybór,bo nie miały czasu wyjść za mąż,albo są tak ładne,że nikt na nie nie spojrzał. ;-) Zresztą dużo jest osób,które nie mają dzieci,a wiedzą na ich temat najwięcej - niestety.

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi