Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
michal39_1975

Hej pomożecie jak zagrać w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę na wasze doradztwo chciałbym zagrać przez Internet z innymi graczami, ale nie wiem, od czego mam zacząć, bo nigdy w ten sposób jeszcze nie grałem moja uwagę zwracają gry ekonomiczne strategiczne i symulatory jak mam wyszukiwać takich gier w sieci żeby zagrać online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zależy czego oczekujesz. Normalnej gry, którą kupisz w sklepie, zainstalujesz i poprzez połączenie z internetem połączysz się z innymi graczami, czy raczej gry darmowej i przez grę online rozumiesz granie w przeglądarce?

Od razu uprzedzam, że gry przeglądarkowe z reguły są badziewne i nie opłaca się poświęcać im zbyt wiele czasu. Nie jestem za bardzo zorientowana w tego typu produkcjach, ponieważ osobiście bardzo ich nie lubię. Ale wystarczy wpisać w google "strategie online" czy "ekonomiczne online" i coś tam pewnie wyskoczy.

Jeżeli chodzi zaś o gry tradycyjne, to zdecydowanie polecam strategiczno-ekonomiczną Civilization V. Gra jest łatwa do ogarnięcia, szybko da się nauczyć podstawowych zagadnień którymi operuje i przede wszystkim bardzo wciąga. Oprócz opcji gry online, daje także możliwość gry ze sztuczną inteligencją i samouczki, co także daje szersze możliwości.

Jeśli chciałbyś zagrać w symulator to sięgnij po EuroTruck Simulator 2. Gra także posiada dwa tryby: online i offline. Polega na tym, że bierzesz dostajesz zlecenie przewozu ładunku z jednego miejsca w drugie. Jesteś typowym przewoźnikiem. Później kupujesz własną ciężarówkę. No i cały czas zarabiasz. Trasy są wiernie odwzorowane temu co jest w rzeczywistości, oczywiście w odpowiedniej skali. Może brzmi nudno, ale bardzo wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masz racje gry przaglodarkowe nie przypadły mi do gustu, ponieważ tu chodzi o gry na PC czy istnieją może jakieś programy, które wynajdują serwery do gier integruje się z nimi no i są lepsze niż hamczi może ktoś wie o taki programie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Widze Michal , ze nie jestes taki cienki Bolo w necie i zaczynasz
sobie radzic calkiem calkiem, skoro gry Cie interesuja. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="michal39_1975"]Masz racje gry przaglodarkowe nie przypadły mi do gustu, ponieważ tu chodzi o gry na PC czy istnieją może jakieś programy, które wynajdują serwery do gier integruje się z nimi no i są lepsze niż hamczi może ktoś wie o taki programie[/quote] Głównie platformy Steam i Origin, tam duża część gier posiada opcje gry wieloosobowej.

Powiedz mi, czy masz jakieś konkretne tytuły, które Cię interesują, czy ogólnie chcesz coś znaleźć i jesteś w stanie wydać pieniądze? Jeżeli chcesz coś znaleźć, to tak jak mówiłem, Civilization V jest dostępna na steam. Nie wiem jak wygląda sprawa z wyszukiwaniem przeciwników, ale na pewno jest możliwość połączenia się z kimś kto chce zagrać. Rywali na pewno można znaleźć na forach internetowych poświęconych danej grze.

Część gier ma wbudowane systemy wyszukiwania serwerów/graczy, na przykład Originowe Battlefieldy, czy steamowy Counter-Strike. Tematyka gier strategicznych nie jest mi jednak tak dobrze znana, żeby mógł sypać tytułami. Jeżeli podałbyś jakieś gry, które Cie interesują, mogłabym pomóc, jednak tak, nie jestem w stanie przytoczyć Ci produkcji, które mają wbudowany system wyszukiwania przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote] gry ekonomiczne strategiczne i symulatory jak mam wyszukiwać takich gier w sieci żeby zagrać online.[/quote] Symulatory czego? Z tych bardziej popularnych polecam darmowe World of Tanks oraz War Thunder. Przeciwników losuje Ci w grze już automatycznie.

Strategie. Tutaj trzeba bardzo często kupować oryginalne gry/startery, bo darmowe "odpowiedniki" są daleko w tyle za takimi produkcjami jak chociażby Starcraft 2, wtedy na takiej platformie jak battle.net masz wszystko, wchodzisz do gry, wyszukuje Ci przeciwnika - grasz.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:mrgreen: Cos mi sie wydaje , ze masz kolega Michal
juz stracil zainteresowanie pomoca.
Bo cos go nie widac od dluzszego czasu. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi