Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sharon

SA wardega

Rekomendowane odpowiedzi

Temat mówi sam za siebie :mrgreen: na youtubie można znaleźć mnóstwo jego filmików.
słyszeliście o nim?
oglądaliście jego filmiki?
co sądzicie o jego wyczynach?
ostatni taki znany film to chyba pająk - pies :mrgreen:

Oglądajcie:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=jdg8Sp1HUKM[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9dAV7cjnoII[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=YoB8t0B4jx4[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=w8S8Ca0gRiU[/youtube]

a tutaj macie zbiór najlepszych momentów :)

iiii.. pamiętajcie! tylko wariaci są coś warci!!! :mrgreen:

PS. nie wiedziałam w jakim dziale, to umieścić więc trafiło do Hydepark :) jak coś to mozna przenieść.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Zdania sa podzielone co do tych nieziemskich i szalonych wyczynow Wardegi .
Jedni mowia , ze jego pomysly sa niesamowite i super ,inni kaza mu sie walic gumowym mlotem w lepetyne sugerujac , ze brak mu przyslowiowej piatej klepki.
Numer z przebranym psem za ogromniastego pajaka mutanta latajacego po Warszawie to wg mnie numer trafiony w dziesiatke.
Wyobrazam sobie miny wystraszonych ludzikow.
To ci byla z pewnoscia ,,zabawa,, .
No moze nie da tych ktorych przerazal pajak mutant jak pies..
Uwazam , ze rozne szalone dziwctwa tez musza miec swoje 5 minut , bo bez tego
moze byloby zbyt monotonnie i szarawa , a tak przynajmniej czuc zwiekszony poziom adrenalinki u zbyt ospalych ludzi.
Moze filmiki Wardegi i jego popisy choc zakrawaja na szalenstwo sa potrzebne. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od czasu do czasu obejrzę jakiś jego film, ale nie do tego stopnia by od razu cały kanał przeglądać.
Ostatnio oglądałem jak wydał "Mutant Giant Spider Dog" bo w TV o tym trąbili.

Ucz się ucz, nauka to potęgi klucz :>

http://www.kursy-wielun.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wardęga jest super, uwielbiam tego typu poczucie humoru. Pewnie kiedyś dostanie w łeb od kogoś :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-)Nie da sie ukryc , ze Wardega ma dziwaczne pomysly , ale byc
moze ze wzgledu na te szokujaca dziwacznosc jest tak chetnie
ogladany. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) A ja patrze na jego kontrowersyjne wyczyny ,ze zwyczajnym
usmiechem i zaciekawieniem.
To naprawde wymagalo nie lada umiejetnosci by cos takie wymyslec. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]A ja patrze na jego kontrowersyjne wyczyny ,ze zwyczajnym
usmiechem i zaciekawieniem.
To naprawde wymagalo nie lada umiejetnosci by cos takie wymyslec.[/quote]
Często zarzuca mu się, że pomysły "odgapia" od amerykańskich kolegów po fachu.

Ja Wardęgi nie lubię, zwykle nie śmieszą mnie te "pranki", ale ten numer z psem wyszedł mu zabawnie.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) A ,,odgapia,,?
Chociaz ,moze to byc zwykle pomowienie .
Bo jak w gre wchodzi konkurencja to pomawianie jest super
metoda i to bardzo czesto stosowana, w celu potencjalnej
eliminacji zagrazajacego interesom ,,intruza,, w osobie Wardegi. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]A ,,odgapia,,?[/quote] Nie wiem. Nie oglądam amerykańskich kanałów, ale takie parodie pojawiają się już w sieci.
[quote]Bo jak w gre wchodzi konkurencja to pomawianie jest super
metoda i to bardzo czesto stosowana, w celu potencjalnej
eliminacji zagrazajacego interesom ,,intruza,, w osobie Wardegi.[/quote]
No na pewno trochę zazdroszczą, zwłaszcza, że wielu youtuberów ma treści znacznie bardziej ambitne niż Wardęga i nawet lepiej opracowane, ale publiczności takiej nie mają.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ale nikt nikomu przeciez nie zabrania wysilic szare komorki i
walnac jakims nieziemskim i rewelacyjnym pomyslem , ktory
rzuci na kolana konkurencje .
Poki co ,to Wardega jest na topie ze swoim ,,geniuszem,,. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Często zarzuca mu się, że pomysły "odgapia" od amerykańskich kolegów po fachu.[/quote] Nawet jeśli, to co z tego? Polacy mnóstwo rzeczy "odgapiają" od amerykańskich i generalnie zagranicznych kolegów i jakoś to się sprzedaje. Doświadczonych internautów chyba nic już nie zdziwi, obecnie raczej ciężko wymyślić coś szokującego i jednocześnie oryginalnego.

Nie śledzę kanału Wardęgi, ale generalnie śmieszą mnie takie 'pranki'.
Sama lubię od czasu do czasu wyciąć komuś jakiś numer (choć wiadomo, że nie tak hardkorowy i spektakularny, raczej niewinny i w pełni bezpieczny) i czerpię z tego dziką satysfakcję :-P

Taki śmieszek z niego, a mnie to nawet bawi.

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Nie śledzę kanału Wardęgi, ale generalnie śmieszą mnie takie 'pranki'.[/quote] Większość już mi się przejadła, może dlatego, że zaglądam na joemonster, a tam co chwilę coś takiego wrzucają. Hasło "It's a praaank" na prawdę zaczyna być dla mnie irytujące i chyba nie tylko dla mnie, bo jeden z tych "pranksterów" dostał już w zęby za "żart" (to akurat było śmieszne :mrgreen: ).
[quote]Sama lubię od czasu do czasu wyciąć komuś jakiś numer (choć wiadomo, że nie tak hardkorowy i spektakularny, raczej niewinny i w pełni bezpieczny) i czerpię z tego dziką satysfakcję :-P[/quote] To jest cienka granica między dobrym, oryginalnym żartem, a między żenującym wygłupem, który zmusza Cię do śmiania się, kiedy nie masz ochoty. Takie osoby są upierdliwe i nachalne bardziej niż śmieszne. Od czasu do czasu komuś jednak tam wyjdzie dobry żart, z którego można się pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Większość już mi się przejadła, może dlatego, że zaglądam na joemonster, a tam co chwilę coś takiego wrzucają. Hasło "It's a praaank" na prawdę zaczyna być dla mnie irytujące i chyba nie tylko dla mnie, bo jeden z tych "pranksterów" dostał już w zęby za "żart" (to akurat było śmieszne :mrgreen: ).[/quote] Mnie też to rozbawiło. Mnie się takie rzeczy nie przejadają, o ile są to dobre pranki :-P
[quote="Reiv"]To jest cienka granica między dobrym, oryginalnym żartem, a między żenującym wygłupem, który zmusza Cię do śmiania się, kiedy nie masz ochoty. Takie osoby są upierdliwe i nachalne bardziej niż śmieszne. Od czasu do czasu komuś jednak tam wyjdzie dobry żart, z którego można się pośmiać.[/quote] Bez przesady, nie robię nikomu jakichś hardkorowych kawałów. Po prostu nie jestem jakąś poważną osobą, ale ludziom z mojego otoczenia to nie przeszkadza. Może dlatego, że to też są raczej takie śmieszki lubiące czarny humor, a nie sztywni ludzie, z którymi nie można nawet pożartować ;-)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje otoczenie to bardziej preferuje "Dakannowy humor". ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="narkoza"]Wardęga jest super, uwielbiam tego typu poczucie humoru. Pewnie kiedyś dostanie w łeb od kogoś :p[/quote]
albo któś zejdzie na zawał, kiedy spotka się z psem pająkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię czasami oglądać sobie pranki ale coraz częściej zastanawiam się na ile są one prawdziwe. Dzisiaj ponoć niewielki odsetek pranków jest w 100 procentach autentyczny. W filmikach tych zazwyczaj występują koledzy, znajomi i inne osoby związane z autorem. Takie mam wrażenie oglądając m.in. pranki Wardęgi. Choć rzeczywiście należy przyznać, że pies pająk był niezły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ale coby nie mowic , to Wardega odniosl niebywaly sukces i to
w wielu krajach swiata, gdzie obejrzalo jego slawnego pajaka ponad 40.000.000 widzow.
A milion subskrypcji na swoim koncie i promocja You Tubea to napewno nie lada wyczyn. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że odniósł sukces i jeszcze na tym zarabia :) Ustawione czy nie - ciekawi widzów i dopóki oni chcą oglądać jego prankowe pomysły to niech korzysta. Ciekawi mnie jak sytuacja ma się na rynku amerykańskim - czy pranki nadal cieszą się popularnością? Widziałem wiele filmików które pokazują wpadki przy realizacji pranków i niektóre wyglądają naprawdę groźnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) A cos jakby przycichlo o poczynaniach Wardegi?
Moze ta informacja w ub roku o jego rzekomej smierci do tego sie troche przyczynila? :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A moze fakt, ze ma spora liczbe spraw w sadach i juz nie wstawia nic nowego.A jak juz to niezbyt wznioslego.:)
Ale prawda jest ze pokazal jak mamy wysportowana policje ;p strach az ze tacy supermani nas bronia :d

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukas"]Głupota teraz jest w cenie :)[/quote] :mrgreen: Trafiles w samo sedno, bo nie dosc , ze w cenie to jeszcze jest trendy.
A swoja droga to ludziska maja takie niewyobrazalnie szalencze pomysly , ze wlos sie jezy na glowie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I mają gdzie to zaprezentować, to swoje szaleństwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi