Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wędrowniczka3

Fitness Parki

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno odkryłam ciekawe zjawisko, jakie rozprzestrzeniło się na polskich wsiach. Powstały tzw. parki fitness, dostępne dla każdego. Czy byłyście w takim obiekcie? jakie są wasze wrażenia? Czy wróciliście, aby ćwiczyć tam systematycznie? Moim zdaniem to świetna sprawa, bo sport powinien uprawiać każdy kto ma ochotę i cieszy mnie perspektywa tego, iż postawiono maszyny do ćwiczeń i nie pobiera się żadnej opłaty za ich korzystanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam tą opcję. U mnie to się nazywa ścieżkami zdrowia. Stają na terenach gdzie naczęściej są biegacze czy jakieś parki gdzie się spaceruje. Silownia wyposażona calkiem fajnie. Można się zrelaxować, ale też porządniej poćwiczyć. Ostatnio mialam nawet zakwasy, więc to już coś dla mnie znaczy. Wyposażone są w róznego rodzaju sprzęt, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

[img]http://i00.i.aliimg.com/img/pb/839/947/409/409947839_533.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze mowiac to mialam okazje na cwiczenia w takim Fitness Parku.
Zreszta zagladam tam ostatnio bardzo czesto , bo niedalego mnie jest cos takiego
usytuowane na ogromnym boisku.
Swietna sprawa.
Przy systematycznych cwiczeniach na tych przyrzadach mozna naprawde poprawic wydolnosc swojego organizmu.
Tylko miec czas i checi na cwiczenia.
Ale widze, ze ostatnio sporo,,grubasek,, cwiczy i dosiada tych przyrzadow. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka dziękuję za zdjęcia, świetnie obrazują zjawisko Fitness Parków oraz wyglądają zachęcająco dla tych którzy jeszcze tego nie próbowali. Osobiście uwielbiam chodzić do tych miejsc, a szczególnie podoba mi się ich lokalizacja, przynajmniej u mnie, bo obok są place zabaw i boiska, gdzie moje maluchy mogą szaleć do woli, a ja sobie ćwiczę i mam ich ciągle na oku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ostatnio podpatrzylam moje dwie sasiadki , ktore systematycznie
maszeruja na boisko by cwiczyc na tych urzadzeniach.
Mysle, ze ludziska chyba przekonuja sie co do dbalosci o swoje zdrowie i ruch.
A te urzadzenia naprawde prowokuja i zachecaja do darmowego cwiczenia.
Fajna sprawa i jaka pozyteczna. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi