Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Olejowa kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

:) Oczywscie chodzi tu o kuracje polegajaca na ssaniu oleju slonecznikowego, ktory okazal sie znakomitym srodkiem i sposobem na detoksyzacje naszego organizmu.
Jak podaja znawcy tematu i naukowcy systematyczne ssanie oleju slonecznikoewego jest niezwykle skuteczne w pozybciu sie ogromnej ilosci roznych dolegliwosci jak migreny , uporczywe bole glowy , egzema i inne choroby skorne, dolegliwosci sercowe , zoladkowe itd itd.
Lista tych dobroczynnych dzialan jest bardzo dluga.
Ssanie oleju slonecznikowego nie jest jakas przesadnie trudna czynnoscia ktora mozemy wykonywac kiedy tylko chcemy.
Ponoc skutki nas niesamowicie zadziwia.
Sama kuracja wyglada tak:
1 lyzke oleju slonecznikowego nalezy ssac rano na czczo w jamie ustnej przez 10-15 minut.
Po zakonczeniu ssania olej nalezy wypluc , a usta wyplukac slona woda i porzadnie umyc zeby.
Kolor oleju wskazuje na to co sie dzieje w naszym organizmie i jesli jest bialy to znaczy , ze nastepuje dzialanie procesu detoksyzacji w naszym organizmie.
Mysle, ze jest to bardzo tania kuracja ktora moze pomoc wielu ludziom w ich szwankujacym zdrowiu.
Ci o tym myslicie?
A moze ktos juz tego probowal? ;-)[attachment=0]olej slonecznikowy.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie polecam chociaż może się to wydawać troszkę absurdalne :)
Moja mama żuje olej więc ja też zostałam zmuszona do tych porannych obrzędów.
Nie lubię tego robić, bo po 15 min ledwo ruszam buzią i do tego ledwo to wsyzstko mieści się w ustach dlatego ja nalewam sobie troszeczkę mniej :mrgreen:
[quote] Po zakonczeniu ssania olej nalezy wypluc , a usta wyplukac slona woda i porzadnie umyc zeby. [/quote] o tym trzeba koniecznie pamiętać!!! nie wolno połykać, aby mieszanka bakterii znów nie trafiła do naszego organizmu. A najlepiej wypluwać do muszli klozetowej, aby nigdzie się nie rozprzestrzeniały :)

Czy zauwazyłam zmiany? hmm.. ciężko stwierdzić, ale wydaje mi się, że skóra stała się trochę gładsza. Nie wiem jednak, czy to za sprawą tego magicznego oleju czy picia siemienia lnianego :P
Moja mama jednak jest zadowolona i ssie olej systematycznie :)
Podobno dobrze działa przy bólach zatok.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wiesz ,picie siemienia lnianego wplywa ponoc bardzo korzystnie
na wyglad naszej skory , a jak do tego dolozylas jeszcze kuracje ssania oleju to
dodatkowo wspomoglas efekt leczniczy.
Oleju nie ssalam , ale przymierzam sie by sprobowac.
Natomiast siemie lniane dodaje do musli i zjadam codziennie na sniadanie
zalane wrzatkiem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi