Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Mmmmm słodycze :-) ogólnie to uwielbiam czekoladę oraz cukierki :-) lubię również lizaki i w ogóle ale co tu dużo gadać lubię słodkości :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słodycze niespecjalnie...
chyba, że ta..
ta czekolada z dużymi kawałkami orzechów laskowych...
dla niej wszystko zrobię... :zakochany:

[i jeszcze kremówki lubię ;p ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czekolada i marcepan, na te dwie rzeczy czasami mam ochotę i wtedy nikt mnie nie powstrzyma przed ich zjedzeniem xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystkie czekoladki i batoniki nadziewane, ciasteczka kokosowe, ciasta ,ogolnie chyba wszystko z cukrem lubie . o boze , musze chyba post sobie zrobic , bo strasznie duzo tego cukru zjadam.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystkie ciastka,czekolada mleczna/bakaliowa,cukierki,batony najbardziej Aero Krówki, ptasie mleczko, lizaki i landrynki ,cukierki czekoladowe, żelki,ciasa i inne !! ;O

Ogulnie słodkości ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Notuti ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O matko :mrgreen: temat słodkości jak dla mnie :-P kocham wszystko co zwie się słodycze, ciasta i lody. Nie będę tu wymieniała bo nie ma nic takiego czego bym z ogromną chęcią nie skonsumowała :mrgreen: Możecie mi zazdrościć bo słodycze nie wpływają na moją wagę, więc mogę sobie używać na podniebieniu bezkarnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tyraj misiu 8-)
Czekolada, meduzaaaa :afro:

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Możecie mi zazdrościć bo słodycze nie wpływają na moją wagę, więc mogę sobie używać na podniebieniu bezkarnie :mrgreen: [/quote] no i zazdroszczę bo w przeciwieństwie do ciebie wszystko mi idzie w tyłek
mimo wszystko nie mogę się powstrzymać przed zjedzenie Kinder bueno ,bounty a nawet bloku orzechowego :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="ewelinka"]no i zazdroszczę bo w przeciwieństwie do ciebie wszystko mi idzie w tyłek
mimo wszystko nie mogę się powstrzymać przed zjedzenie Kinder bueno ,bounty a nawet bloku orzechowego :oops:[/quote]
Każdy ma inną przemianę materii... to wiadomo. Ale od tego może zależeć również brak ruchu. Dlatego powinnaś zacząć ćwiczyć... wtedy samo spadnie.

Ja mam akurat taką przemianę materii, że mogę jeść i jeść (wszystko) i nic mi nie rośnie :mrgreen: a do tego dużo ruchu... i sylwetka jak się patrzy 8-)
Edytowane przez Gość

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ewelinka"]no i zazdroszczę bo w przeciwieństwie do ciebie wszystko mi idzie w tyłek [/quote]
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Nie no nie śmieję sie z Ciebie tylko jak to czytałam widziałam moją koleżankę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Wiesz, ona kocha słodycze jak ja, to jest nałóg. Hmmm wygląda jak pączek i to taki jeszcze tłuściejszy , powiedzmy że podwójna porcja. Codziennie sobie obiecuje że już koniec, no ale po chwili leci do sklepiku po kolejnego Grzesia, albo serniczka :mrgreen: gdy nie poczuje słodkiego popada w przygnębienie. Potrafię ja zrozumieć , bo wiem czym jest rozkosz :mrgreen: ale jeszcze trochę , a nie zmieści się w drzwi. Szyja jej sie zlała z twarzą i niestety ale powinna sama sobie narzucić ostre restrykcje, ale jak :mrgreen: Codziennie wszystkich uświadamia że nie tyje od słodkości i że wcale nie musi ich zjadać. No cóż , to samoobrona :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uwielbiam czekolade milke jogurtowa albo z carmelem mmmm... kocham po prostu ;) :D

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kochani moi, każdy lubi słodkości i już tak zostanie, bo kto by nie włożył do buzi takiej słodkiej rozpływającej się w ustach czekolady :-) albo chociaż cukierka owocowego, miętowego bądź inne smaki :-) równie dobrze lizaki chupa chups :-) Mmmmmmmm

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mylisz się :-P znam ludzi którzy nie trawią słodkości i przyznam że dla mnie to okazy :mrgreen: Fakt że słodycze są szkodliwe ale jednak niektóre dobrze wpływają na organizm choćby czekolada. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku , a ja go nie mam :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czekolada i wszystko, co jest z dodatkiem czekolady. Uwielbiam.
A czekolada najlepiej Luksusowa Wedla z tymi dużymi orzechami. :-D

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja staram się ograniczać jedzenie słodyczy, bo się odchudzam. Jednak czasem nie mogę wytrzymać, bo uwielbiam słodycze xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
i tak czekolada z dużymi kawałkami orzechów lasków jest najlepsza..
za nią mogę wszystko ^^
i kremówka... ostatnio mam obsesje..
albo lody :angel:
bakaliowe..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze i o kazdej porze :D Wszelkie rodzaje czekolady (oprocz białej i truskawkowej), batony (bounty, Grzeski, Prince Polo, Snickersy, Aero ach te babelki musujace xD) ptasie mleczko, Rafaello, Toffifee, rózne cukierki, żelki i oczywiscie lody (Big Fruity rzadza! Juz niedlugo zacznie sie sezon na big milki hehe i reszte :D) mmmmm... pychota. Az kubki smakowe zaczeły mi dzialac xD

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kocham czekolade mleczna;D:D nie przejde obojetnie obok orzechowej princessy..;) uwielbiam rafaello;d;d mmm;d i toffifi;D:D hehe;d;d jak to widze to robie niach;D:D

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oj dodam do listy sorbet... niebo, po prostu niebo
jeszcze, żebym umiała taki dobry zrobić jak w Grycanie sprzedają, to bym majątku nie traciła :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubię czasem coś zjeść słodkiego ale nie za dużo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko!
Dosłownie :P

A w szczególności czekolady z nadzieniem i żelki takie baaaardzo ciągnące się xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Praktycznie wszystko :mrgreen:

Czekolada, marcepan, żelki, lody :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żółty Ser u mnie musi być zawsze w lodówce, kotlety sojowe,ryż i mieszanka chińska do tego ryżu :) Wszystko zawsze musi być w domu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uwielbiam słodycze. a co kokosowe to już mmmniam : )
codziennie muszę chociaż zjeść kawałeczek czegoś słodkiego.
nie lubię ptasiego mleczka.
ta czekolada mi nie smakuje.
mogłaby być tylko sama ta pianka.
uwielbiam też żelki x ]
najlepsze są harribo : ] i takie długie twarde i długie rozciągające się x p
poza tym raffaello *.*
z czekolad tooo najlepsza to jest ta z dużymi orzechami w tym czerwonym pudełku z okienkiem. o ! nussbaisr czy jakoś tak x pp
z bakaliami i rodzynkami nie lubię. a fe !
jedyna jaką jem to właśnie ta co ją wyżej wymieniłam *.*
nie lubię też z tymi nadzieniami różnymi.
takie sztuczne to to x P
z lizaków najlepsze to chupa-chups : > (oprócz smaku coli)
z Merci lubię tylko ten kawowo-coś tam smak (chyba śmietankowy) *.*
z ciast uwielbiam lodowca, kopiec kreta, snickersa, milky way, 3 bit, raffaello, sernik.
nie lubię makowca i jabłecznika.
sama nie mam talentu do pieczenia ani też chęci.
wolę jak ktoś upiecze i mi poda x ]
ale umiem zrobić tiramisu, które jest obłędne, takie na zimno, z biszkoptami maczanymi w kawie *.*
torty zależy jakie bo odstraszają mnie te z duuuuuużąąą ilością jakiegoś niedobrego kremu.
pyszny jest tort truskawkowy ***.***

dobre słodycze są z Niemiec *.*

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi