Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Portale randkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Mówi się, ze trzeba mieć dużo szczęścia żeby znaleźć odpowiedniego partnera. Taką naszą drugą połówkę jabłka. Pytanie tylko czy to faktycznie szczęście czy może warto wziać sprawy we własne ręce i trochę temu szczęściu dopomóc. Od jakiegos czasu dużo się mówi o portalach randkowych. Stały się normalnym sposobem na poznanie kogoś. Co o tym myślicie? Znacie takie portale? Korzystaliście? Czy to tak samo dobry sposób na miłość jak każdy inny?

[img]http://ocdn.eu/images/pulscms/NDY7MDMsMmU0LDAsMSwx/a7160fe3ac7222178366f4b5e62d1ecb.jpg[/img]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie najważniejsze jest, aby ludzie się kochali i szanowali. To gdzie się poznają nie ma większego znaczenia. Sama poznałam swojego narzeczonego w sieci i nie widzę w tym niczego złego. Interesuje Cię opinia o konkretnym portalu czy pytasz ogólnie? Bo tak się składa, że kilka znam jako iż moja siostra aktywnie poszukuje męża. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No jak wiesz ja też poznałam w sieci ;) Ciekawi mnie raczej jak działają , bo moja znajoma jest po rozwodzie i zapisać się chce na taki portal, gdzie można się próbować zgrać zainteresowaniami. Nie znam się na tym, ale zaciekawiło mnie to. Taki ciekawy sposób poznania.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak szuka na poważnie to ją na Sympatia Plus wyślij. Tam podchodzą dość serio, mają jakieś testy doboru itp. no i sporo dobrego się o tym słyszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Szczerze mowiac portale randkowe to naprawde fajne i niedoceniane miejsce na poznanie wartosciowych ludzi.
Te brednie ktore czasami czyta sie w necie na temat portali randkowych jest autentycznie totalna bzdura i nijak nie przystaja do rzeczywistosci.
Wiem to z wielu kontaktow z osobami ktore sie tam rejestruja w poszukiwaniu na
przyjazni , kandydata na meza , kochanki lub kochanka, czy nawet osoby gotowej
spelnianie wszystkich fantazji erotycznych.
Poniewaz kiedys szukalam materialow do moich zawodowych prac wpadlam na pomysl by poszukac i ocenic , a nawet nawiazac kontakt z ew kandydatami z takiego portalu randkowego , i o dziwo pomysl okazal sie rewelacyjnym i jakze bogatym w te informacje ktorych poszukiwalam.
Pomine szczegoly mojego przedsiewziecia , ale powiem , ze to znakomite zrodlo do poznawania ciekawych , niebanalnych ludzi.
Po tych moich poszukiwaniach pozostaly mi fantastyczne przyjaznie i to bardzo bliskie z Angli , Niemiec i Kanady.
Chce tez powiedziec, ze moja przyjaciolka wlasnie na takim portalu randkowym znalazla swoja polowke i od trzech lat jest jego zona .
Zreszta mieszka z nim w Kanadzie i jest bardzo szczesliwa.
Czyli jak widac , dla milosci nie jest wazne miejsce poznania.
Moj przyjaciel lekarz,swoja zone poznal w kwiaciarni w ktorej kupowal kwiaty itd .
Kto szuka milosci i ciekawych ludzi niech zajrzy na serwis randkowy Fdating.com
Moze komus sie przydadza te informacje. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj ludzie teraz więcej czasu spędzają w sieci często nawet nie wychodząc na zewnątrz, wiec..
Gdzie ich znaleźć jak nie tam ;)
Ja swojego poznałam w sieci, razem już 4 lata ;)

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Had madre i zyciowe slowa. :)
Naprawde sie zgadza , ze mozna tam poznac fantastycznych ludzi na przyjacil,
a przy odrobinie szczescia znalezc swoje przeznaczenie i milosc. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem zdania że wszystko idzie z duchem czasu..
związki też ;)

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakie czasy takie metody - zresztą czy portale randkowe są aż tak innowacyjne? Przecież kiedyś korzystano chociażby z ogłoszeń drukowanych w gazetach czy biur matrymonialnych - wiadomo, że portale to już bardziej zaawansowany sposób, ale ogólne przesłanie jest takie same (jedna połówka jabłka szuka tej drugiej ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No niby nic ich nie odroznia , ale niezaleznie od nazwy czy formy i
tak cel jakby nie patrzec rzeczywiscie jest ten sam.
Przynajmniej ludzie maja gdzie sie poznawac , bo czasami real to jednak
nie stwarza takich mozliwosci poznawczych. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że się da, staje się to coraz bardziej popularne. Trzeba jednak uważać i nie podchodzić do tego zbyt poważnie. Niestety tam relacje nawiązywane są taśmowo i lepiej się zbytnio nie przywiązywać i nie rozpamiętywać. Relacje z internetu można szybko nawiązać ale i zerwać. Dlatego najlepiej mieć do tego racjonalne podejście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi