Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
newteamppa

New Team PPA - Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

O czym jest ten temat:

Na samym początku musicie mi wybaczyć za mój monolog, który będzie dość długi ale jestem człowiekiem konkretnym, który w każdej sprawie woli wyjaśnić każdy temat do samego końca. Na pewno podobne tematy już powstawały na tym forum, więc nie będę oryginalny ale postaram się dokładnie wyjaśnić co chce osiągnąć i na czym mi zależy.

Jak sama nazwa tematu wskazuję szukam wspólnika z którym stworzę tzw. TeamPPA. W swojej przeszłości brałem udział w podobnym projekcie oczywiście projekt był związany z całkowicie inną dziedziną niż PPA, ale również zaliczał się do działu Zarabiania w Internecie z bardzo pozytywnym efektem. Potrafię pracować w grupie i uwielbiam tą metodę współpracy dlatego postanowiłem wdrożyć ją również na rynek jakim jest PPA. Mam już swoje lata(nie nie aż tak stary nie jestem :P) i wiem, że każdy biznes warto rozpoczynać z osobą, którą się zna i której się ufa. Bo wzajemna uczciwość względem siebie jest drogą do osiągnięcia sukcesu. Jednak również jestem osobą, która tą zasadę złamała i udowodniła, że osoby nie muszą znać się realnie aby osiągnąć sukces w danym biznesie, najważniejsze to chęć osiągnięcia wspólnie celu który sobie stawiamy. I ja właśnie będę chciał ponownie zastosować tą drugą metodę. Myślę, że najwyższy czas opisać teraz moją osobę.

O mnie:

Ominiemy kwestie imienia i zostawimy to na później :P A więc mam na imię Bartek (heh taki żarcik :p ) i od dawna interesuję się różnymi sposobami zarabiania w Internecie. W przeszłości bardzo często brałem aktywny udział w takich projektach jak hyip, ponzi, revenue share, matrix, cyclery, bukmacherka, ale nigdy nie interesowałem się tematem PPA. Projekty w których brałem udział były projektami wysokiego ryzyka i niestety rynek ten mnie wypalił, przestał zachwycać(swoje zarobiłem, swoje straciłem). Chciałem spróbować czegoś zupełnie innego i dlatego znalazłem się tutaj. W swojej przeszłości zarządzałem paroma stronami internetowymi opartymi na własnym cmsie(robionym na zamówienie) jak i darmowych cmsach typu joomla, jportal2, jak i również fora dyskusyjne(prowadzenie ich) nie jest dla mnie nowością. Teraz na pewno zastanawiacie się jakie mam otóż doświadczenie w PPA. Mianowicie mam małe doświadczenie jeżeli chodzi o praktykę, bardzo dużo czytałem zarówno poradników jak i for dyskusyjnych i doskonale wiem na czym polega praca w PPA. Był czas gdzie również spróbowałem podjąć próbę indywidualnego startu w PPA i skupiłem się na serwisie firecash i chomikuj. Zarobiłem tam jakieś 100 $ w miesiąc po czym mój chomik po pierwszym miesiącu został zablokowany bez możliwości odblokowania(każdy chyba wie dlaczego). Jestem osobą, którą ciężko załamać ale po tym fakcie zatęskniłem za tym co było wcześniej i dlatego postanowiłem właśnie poszukać odpowiedniej osoby do współpracy ze mną. Teraz na pewno większość osób zastanawia się co mam i co umiem. A więc tak:

- Wykupiłem hosting !
- Wykupiłem domenę !
- Kupiłem na zagranicznym forum unikalny design, który został już dostosowany do mojego bloga !
- WordPress został już zainstalowany i odpowiednio skonfigurowany !
- Zamówiłem i otrzymałem 4 unikalne aplikację pod 4 kategorię, które bardzo łatwo modyfikować(mowa tutaj o VB) !
- Zakupiłem 10 starterów do tworzenia kont youtube !
- Zakupiłem parę tysięcy wyświetleń na qqtube, które można wykorzystać w promocji filmiku !
- Zakupiłem zagraniczny poradnik, który ukazuję pewne możliwości odnośnie wybicia się filmiku na youtube ! (Przekażę go również mojemu wspólnikowi)
- Posiadam tłumacza, który każdego dnia tłumaczy dla mnie teksty z języka polskiego na angielski !
- Posiadam parę unikalnych grafik ukazujących logo mojego serwisu/tzw. reklama !
- Posiadam już artykuły na blogu w języku angielskim !
- Posiadam funpage + mała inwestycja w fanów !

Tematyka bloga jest oklepana, pewnie wiele osób machnie ręką ale mnie to nie załamuje. Mowa oczywiście o hackach do gier na różne platformy. W przyszłości będę chciał oczywiście ruszyć z kolejnymi projektami, ale w chwili obecnej chce bardzo ściśle skupić się na tym blogu którego już mam. Powiem tak, na blogu są aktualnie 4 niszę, i blog w pełni już dzisiaj jest gotowy pod każdym aspektem do oficjalnego STARTU ! Dlaczego nie wystartuję w takim razie ? Bo jak już powiedziałem moje doświadczenie praktyczne jest znikome i nie chce popełnić żadnych błędów a druga sprawa nie potrafię jeszcze wszystkiego. A cel założyłem sobie taki, że serwis ten chce prowadzić w teamie. I nie ruszę z nim dopóki nie znajdę odpowiedniej osoby.

Jestem perfekcjonistą, każdy szczegół jest przeze mnie 3 razy sprawdzany, i również tego samego wymagam od drugiej osoby. Mam swój cel, którym jest zarobienie naprawdę dużych pieniędzy i wiem, że na początku wymaga to ogromnej pracy i również chcę aby ta druga osoba o tym wiedziała a co za tym idzie dysponowała czasem. Dla mnie wszystko musi być ustalone od A do Z, dotyczy to obowiązków, zadań, i przede wszystkim zaangażowania.

Oczywiście każdy z nas jest człowiekiem i ma swoje życie więc nie oznacza to że będziemy musieli 15 h dziennie pracować. Pod tym względem spokojnie dojdziemy do porozumienia, musimy liczyć się z tym, że mamy swoje rodziny, kolegów a i również pojawiają się sytuację losowe na które nie mamy wpływu, najważniejsze dla mnie jest to aby dana osoba faktycznie chciała osiągnąć tak duży sukces jak ja. Czas najwyższy powiedzieć co umiem i czym mogę się zajmować:

- Pisanie unikalnych postów w języku polskim pod nisze !
- Reklamowanie bloga w zagranicznych serwisach/portalach(znam parę tajnych trików) !
- Dodawanie postu na bloga pod względem stylistycznym i ładnym dla oka !
- Modyfikacja 4 otrzymanych aplikacji pod hacki do gier ! (tutaj cały czas się uczę)
- Szukanie nisz(chociaż tutaj doświadczenia dużego nie mam) !
- Komentowanie swoich postów na blogu !(nie używając żadnych robotów)
- Analiza serwisu i wyłapywanie błędów !

Wszystkie kwestie są do dogadania, jestem bardzo otwartym człowiekiem i na pewno z każdą osobą dojdę do porozumienia. Zdaję sobie sprawę, że przede mną jeszcze dużo nauki ale w tej kwestii jestem optymistycznie nastawiony.

Jakiego szukam wspólnika:

Wiek mnie nie interesuję gdyż wiem że takie niuanse nie są wyznacznikiem sukcesu. Na pewno to co mnie interesuję to uczciwość, wielkie chęci, zaangażowanie, otwartość na współprace, chęć osiągnięcia sukcesu i co najważniejsze CZAS. Musi dysponować wolnym czasem w takiej ilości aby start naszego projektu był naprawdę zauważalny. Tak jak powiedziałem początki będą trudne więc i pracy będzie więcej. Co do uczciwości i pozostałych cech zdaje sobie sprawę, że w jeden czy w dwa dni człowiek nie jest w stanie poznać drugiego człowieka, ale jak już mówiłem czas i wspólna praca jest w stanie zbudować etapami odpowiednie relację. Nie podejmę współpracy z osobami, które znikają z dnia na dzień, nie informują o tym czemu tego nie zrobił czy tamtego, nie chce współpracy z osobą nie dojrzałą, która po tygodniu lub miesiącu powie mi „Sorry nie kręci mnie to, rezygnuje”. Ważna dla mnie jest komunikacja, tworzymy coś wspólnie więc komunikacja będzie odgrywała bardzo ważną rolę. Szukam osoby, która jest przenośnie mówiąc zakochana w PPA i która chce tak jak ja osiągnąć sukces, który będzie opiewał dużymi $$. Oprócz powyższych cech dana osoba nie musi mieć wielkiego doświadczenia jak i wielkich osiągnięć finansowych w PPA, ale za to wymagam od niej pewnych umiejętności, mianowicie:

- Musi znać się na skrypcie jakim jest WordPress !
- Musi potrafić tworzyć konta Youtube ! (Niestety mnie ogranicza stałe IP)
- Musi również mieć obeznanie w robieniu/modyfikowaniu aplikacji pod Hacki !
- Również musi potrafić szukać nisz pod hacki !
- Nagrywać wiarygodne filmiki z „niby” działającymi hackami !
- Najważniejsze jednak dla mnie jest aby owa osoba miała jakieś sprawdzone metody odnośnie promocji naszych nisz z wykorzystaniem youtube jak i SEO. To jest dla mnie bardzo ważne.

To wszystko co jest opisane wyżej nie jest wyłącznie wyznacznikiem współpracy, jeden umie to a drugi tamto. Szczerze mówiąc zależy mi na osobie, która zna się na promocji SEO jak i promocji filmików na youtube(metody, tricki itp.) Oczywiście świetną sprawą będzie jeżeli będzie potrafiła pozostałe rzeczy, które opisałem wyżej, ale jak już napisałem kilkakrotnie jestem osobą otwartą i z pewnością jeżeli dwóch ludzi będzie chciało się porozumieć to na pewno się dogada. Każdy jednak wie, że w każdym biznesie najważniejsza jest reklama i na tym chyba warto zakończyć. Ja swoje pieniądze zainwestowałem w ten serwis i w tą dziedzinę i nie żałuję, mam swój cel do którego dążę swoimi sposobami.

Podsumowując, jeżeli uda mi się znaleźć odpowiednią osobę to na pewno zyskami dzielimy się 50/50, w tej kwestii nie ma dyskusji. Również mam przygotowany już plan podziałów obowiązków, który również jest jeszcze spokojnie do przeanalizowania. Jestem osobą bardzo wymagającą również względem siebie więc zależy mi na bardzo poważnej współpracy i proszę o kontakt tylko takie osoby. Również jestem w stanie jeszcze trochę zainwestować, ale wymagać będę również tego od wspólnika. Nie ukrywam, że zależy mi na czasie, ale nie będę podejmował pochopnych decyzji. Tak jak powiedziałem blog jest całkowicie gotowy do startu i ja również. Proszę o kontakt osoby, które faktycznie chcą współpracować w grupie 2 – osobowej.
Dziękuje tym, którzy faktycznie przeczytali cały temat ale chciałem aby zostało w nim zawarte wszystko co najważniejsze, a w prywatnej rozmowie jestem w stanie udzielić jeszcze więcej informacji. Oczywiście moja ilość postów jak i staż na forum nie sprawia, że jestem osobą zaufaną tutaj w Waszym społeczeństwie, ale uważam, że cyferki, czy też daty nie zawsze są wyznacznikiem oceny człowieka.

Bardzo proszę o nie ocenianie mojego postu czy mojej osoby w tym temacie, a proszę tylko o kontakt na E-mail ponieważ nie chce marnować czasu nie wypowiedzi w temacie, każda zainteresowana osoba może ze mną się skontaktować tylko za pomocą E-maila gdzie udzielę odpowiedzi na wszystkie pytania. Preferuję tylko kontakt E-mail gdyż na forum nie przesiaduję często, tam natomiast podam kontakt do mnie na GG lub Skype.

Podobny temat zamieszczę również na innych forach, gdyż chciałbym aby jak największa rzesza ludzi dowiedziała się o mojej propozycji. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że wiele osób jest indywidualistami, ale może znajdzie się ktoś kto optymistycznie patrzy na współpracę w grupie 
Zainteresowane osoby bardzo proszę o kontakt tylko E-mail.

Mój adres E-mail to:

[email protected]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...