Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Masaze ajurwedyjskie

Rekomendowane odpowiedzi

:) Uzdrawiaja , odmladzaja i upiekszaja .
Ci ktorzy korzystaja z takiej formy poprawy kondycji organizmu doskonale wiedza , ze
takie masaze sa zbawienne i nieocenione , bo usuwaja toksyny z organizmu , uspokajaja.
A jak do tej listy korzysci dodamy usuwanie bolow glowy roznego pochodzenia w tym uporczywych migren to wszystko staje sie jasne, ze warto zafundowac sobie takie masaze.
Relaks jest przeciez podstawa dobrze funkcjonujacego organizmu a co za tym idzie dobrego zdrowia.
Co myslicie o takich masazach ?
Czy warto zadbac o swoje zdrowko stosujac takie metody? :) [img]http://ajurweda.com/wp-content/uploads/3_1.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masaż jest bardzo przyjemną formą relaxu, ale nie wiem czy poszła bym akurat to takich profesjonalistek. Chyba nawet bardziej odprężające byłoby w zaciszu własnego domu z partnerem zorganizować sobie taki wieczór :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wiesz Coolka , napewno duzo racji w tym co mowisz, bo taki
masaz w zaciszu domowym z partnerem, pewno jest bardziej ekscytujacy i moze nawet okazac sie nieziemsko namietny.
Ale napewno nie zastapi takiego zdrowotnego masazu, wykonanego super profesjonalnie ,z uwzglednieniem chocby az 37 punktow energetycznych na skorze naszej glowy, przy masazu cieplym olejem sezamowym.
Niestety, ale wykonanie tego w taki sposob ,jest zwyczajnie w warunkach domowych nie do osiagniecia. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A nigdy nie interesowałam się tym, aż tak dokładnie. Mam znajomego masażyste i kiedyś miałam kilka razy taki masaż leczniczy, bo od pracy przy komputerze mialam problem ze skurczami między łopatkami. Stanowczo jednak wolę z partnerem, który swoją drogą mógłby jakoś leczniczo się naumieć :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ale nauczenie sie takiego masazu nie jest takie sobie latwe.
Sprobuj Coolka to przekonasz sie sama co to za przyjemnosc na wlasnej skorze taki
masaz.
Zreszta rozni sie on zdecydowanie od typowego masazu leczniczego np. takiego
jaki mialas Ty. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi