Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
repretingpa1980

Jedziecie w tym roku na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wiem, bo czekam na odpowiedź od rodzinki. Jak oni nie przyjadą do mnie, to wtedy ja będę mogła wyruszyć. W moich planach miałam/ mam Korsykę.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="towarzysz Stalin"]Mi to się spodobała oferta Rumunii w No Limits. Nie żebym lubił wampiry, ale widoki są bardzo ładne, byłoby co fotografować.[/quote] No tak, rowerek?
A co z tymi wampirami? Jak można ich nie lubić? :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co do tej oferty Rumunii, to link jest tutaj http://www.itaka.pl/no-limits/rumunia/wampiry-na-rowerach,XRUROW1.html?ofr_id=a6160fa0775c7b42c2657671e9fd39e3154ab82fcb5ecc902314c32a85a8e1e2&adults=2&childs=0 podaję jakby ktoś był zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, jak ktoś lubi rower, to dlaczego by się nie przejechać? A orientujesz się czy Itaka załatwia rower, czy trzeba mieć go we własnym zakresie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na urlop wybieram się do pracy w Niemczech na umowę zlecenie :). Trochę grosza wpadnie, a jestem przyzwyczajony do harówki. Znacie może jeszcze jakieś firmy transportowe do Niemiec oprócz [url]http://johnnytraveler.pl[/url]?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W tym roku nigdzie sie nie wybieram na urlop.
Może tylko jakiś weekend w górach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taka wycieczka rowerowa to fajna sprawa. Ale ja obecnie nie mam na takie rzeczy czasu ... Jestem w trakcie remontu i szukam fototapety na których są mosty linowe, w fototapetce podobno mają będę musiała sprawdzić. A co do wycieczek to co sądzicie o podróżowaniu na stopa ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdzie nie byłam bo gości bawiłam a jak gdzieś wyruszyłam, to nic nadzwyczajnego nie było.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może Kaszuby? Okolica nie jest jeszcze tak badzo turystyczna jak nasze nadmorskie oraz górskie kurorty.A znajdziez tam wiele ciekawych zabytków ( na Kaszubach jest sporo średniowiecznych zamków). W okolicy jest równiez wiele parków krajobrazowych.
[url=http://www.wodnyswiatostrzyce.pl/noclegi-domki-na-kaszubach/]Domki letniskowe na Kaszubach[/url] można poza tym wynając sobie czesto w o wiele korzystniejszej cenie niż noclegi nad naszym morzem czy tym bardziej w dużych kurortach w górach.
Wrzesień jest zwykle bardzo ładnym miesiącem, tak wiec jest to dobry czas na wycieczkę wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi