Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
repretingpa1980

Jedziecie w tym roku na wakacje?

Rekomendowane odpowiedzi

jest lato a ja mam prawie miesiąc wolnego od pracy i zastanawiam się, czy wyruszyć w Polskę, czy też wybrać coś w sprawdzonych miejscówkach typu Hiszpania. Lubię Polskę, ale z tym naszym klimatem to nigdy nie wiadomo, a moi bliscy oczekują fajnych wakacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Masz farta. My mieliśmy plany urlopowe ale wzięły w łeb. teraz pozostają nam tylko weekendowe wypady. Teraz w planach Oblężenie Malborka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) W tym roku nie mam zadnych planow wakacyjnych , bo wszystko
sie zmienilo z chwila najazdu niespodziewanych gosci z bardzo daleka.
Ale i tak bedzie wakacyjny nastroj. :banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Polska już mi się znudziła, zwiedziłem wszystko co się da, teraz czas odwiedzić głębsze zakamarki świata ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wakacje na działce, zakupiliśmy na kredyt domek [url=http://drewnolandia.pl/oferta/domki-letniskowe/5]drewnolandia[/url] i tam spędza się wakacje. Dopóki się nie spłaci to z wyjazdu zagranicznego nici. Ogólnie jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spędzę je albo w warszawie z rodzinka i chlopakiem albo w Świnoujściu na plaży ;) wiem ze większość uzna ze wakacje w wawie to nie wakacje ale w rodzinnym mieście bywam 2 razy do roku takze wakacje tam to raj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) W tym roku to juz napewno nigdzie sie nie wybieram , bo
za pare godzin konczy sie ten roczek. :)
Ale w przyszlym , z pewnoscia tak . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czarnobyl... moje wakacje to planowany wyjazd do CZarnobyla. Pewnie na jedym wypadzie sie nie skończy.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="redorange666"]Czarnobyl... moje wakacje to planowany wyjazd do CZarnobyla. Pewnie na jedym wypadzie sie nie skończy.[/quote] Czarna turystyka? Co w tym fajnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja się wybieram w Bieszczady jak co roku, uwielbiam wędrować po górach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wakacje jak wakacje , ale czeka mnie w tym roku sporo
roznych podrozy .
Mysle, ze wakacje beda przy okazji. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukas"]Ruszam na żagle. :)[/quote] :) To tylko Ci dobrotliwie pozazdroscic tych zagielkow, bo to niesamowita
przygoda nie tylko na wakacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A co to poleniuchować w górach również można. Czasem jak jestem w Zakopanem to wydaje mi się, że większość osób bardzo oszczędnie gospodarują energią za dnia (na szlakach ich nie spotkasz), ale wieczorem co innego - tańce, hulanki swawola.
No dobrze, a poważnie - nad morzem - pływanie, nurkowanie i już nie jest to zwykłe wakacyjne leniuchowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No chyba że myślisz o ofercie zwiedzanie na rowerach to zdecydowanie aktywny wypoczynek - uwielbiam takowe, ale po takim wyjeździe potrzebne mi jeszcze są ze dwa dni w domku - na odpoczynek ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mam nadzieje, ze moje pierwotne plany na wypoczynek zmienia sie na lepsze
anizeli to zakladalam.
Cos tam mi sie jednak z tym wyjazdem kroi.
Oby. ;-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika666 dziel się dziel. Fajnie jest mieć swoje wizje i marzenia wyjazdowe, ale nieraz słuchając rożnych wizji z innej perspektywy nabiera się chęci na nowe kierunki. Jestem podróżniczym łasuchem ten temat dla mnie może się nie kończyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja to właśnie wróciłam do wawy od rodziców to były moje małe miesięczne wakacje :) teraz resztę czasu wolnego jaki mi został spędzę na plaży o ile w końcu pogoda dopisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="indreya"][quote="redorange666"]Czarnobyl... moje wakacje to planowany wyjazd do CZarnobyla. Pewnie na jedym wypadzie sie nie skończy.[/quote] Czarna turystyka? Co w tym fajnego?[/quote] Dla mnie między innymi to że jest to kawał historii i chcę zobaczyć to miejsce... teraz zresztą bardzo piękne miejsce.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja póki co pomyślałam o wypoczynku dla moich rodziców. Jako, że są to już ludzie nieco starsi to opcja z biurem podróży jest dla nich chyba najrozsądniejszą opcją. Wybierają się a alfastarem do Hiszpanii. Samolot, transfer, hotel, wyżywienie i ubezpieczenie. A na bis fajne wycieczki fakultatywne. Wyjazd zbiega się im z 40 rocznicą ślubu. Mam nadziej, że będą zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Starsi ludzie lubią Włochy, zwłaszcza Rzym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Red a kiedy jedziesz?? jakiś zorganizowany wyjazd czy na własną rękę ?
Też bym pojechała....

A my.. cóż.. chyba gdzieś za granicę.
ale zobaczymy jak wyjdzie...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie miałam żadnych planów na wakacje a tu trafiła się super oferta i wyjazd na Kretę. Grzech było nie skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi