Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Czy wiesz co jesz?

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja ostatnio zaczęłam się lepiej odżywiać nawet korzystam z takich cateringów dietetycznych z fitcare. Widać że wszystko świeże z dobrych produktów a przede wszystkim zdrowe nie żadne tam jakieś fast foody itp. Tylko naprawdę zdrowe i smaczne jedzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
też chcę schudnąć (mam sporą nadwagę), ale problemem dla mnie zawsze było podjadanie, każdy stresik zajadałem czymś słodkim, od niedawna stosuję catering pudełkowy - przywożą mi jedzenie rano i mam na cały dzień - nic innego nie podjadam i to działa!! czuję się lżejszy i bardziej zmotywowany, a jedzenie jest smaczne i świeże, ta firma to fitcare.pl polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze się zastanawiałam, jak to się sprawdza. Skąd wiesz, ze produkty sa świeże i ze faktycznie mają tyle kalorii, ale mają mieć. Czy są dostarczane w odpowiednich warunkach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam duzo nietolerancji pokarmowych i musze uwazac na to co jem.. bo jak przesadze to zaraz mam zatwardzenie i musze pic dicopeg 10g by sobie z tym poradzic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Od jakiegos czasu staram się być świadoma konsumentka i zwracać większą uwagę na to co jem. Czytam etykiety produktów i jeśli widzę, że coś ma zbty dlugi skład to odkładam na półkę.Gotuję. Poza tym wprowadziłam do diety więcej warzyw i owoców.

jeśli macie w okolicy sklepy Netto to proponowałabym się wybrać ponieważ w dziale z warzywami i owocami mają bardzo dużo produktów z ekologicznych upraw Będziecie mieli pewność,ze nie były pryskane szkodliwymi środkami.A to się liczy https://netto.pl/zdrowa-zywnosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi