Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Sztuka nowoczesna

Rekomendowane odpowiedzi

Ogrom dzieł sztuje jest obecnie tworzona bardzo innowacyjnie. Cięzko się nie zgodzić, że jedno to kochają inni znów nienawidzą. Osobiscie moje zdanie jest takie, że każdemu podoba się coś innego, a jak jest z wami. Podoba wam się sztuka w takim wydaniu, czy może jesteście jednak bardziej tradycjonalistami ?

[img]http://pelini.pl/120-thickbox_default/kon-odlewany-w-brazie.jpg[/img]

[img]http://pelini.pl/160-thickbox_default/aniol-odlewany-w-brazie.jpg[/img]

[img]http://pelini.pl/174-thickbox_default/obraz-elzbiety-szolomiak.jpg[/img]

//znaleziona na http://pelini.pl/

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ponoc o gustach sie nie dyskutuje mimo , ze czasami sztuka nowoczesna
potrafi straszyc upiorkami ktore nijak nie przystaja do czegos co mozna
nazwac jakakolwiek sztuka.
Nie przepadam za tzw brzydota , a juz napewno w sztuce.
Zreszta uwazam , ze nowoczesne wypociny okreslane mianem sztuki sa tak od niej odlegle, ze tak naprawde mam problem z ich nazwaniem.
Nie wiem , moze sie myle. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coolka, w tym wydaniu jakie pokazalas jest jeszcze lagodna.Jednak jak ktos postwi krzeslo do gory nogami.Cos pod nim i nad nim i uwaza za sztuke...to przepraszam.
Gdzie tu w takim razie, jest miejsce dla tej sztuki wykwintnej.Sztuki ktora ma przeslanie i ktos jednak wlozyl w nia i czas i serce?
W rzeczy samej Kika.:> Skoro kazda obecnie innowacja uznawana jest za twor zwany sztuka.To zastanawiam sie ile tej true sztuki w ow sztuce pozostaje.I boje sie az sb odpowiedziec :}

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hexa"]Coolka, w tym wydaniu jakie pokazalas jest jeszcze lagodna.Jednak jak ktos postwi krzeslo do gory nogami.Cos pod nim i nad nim i uwaza za sztuke...to przepraszam.
Gdzie tu w takim razie, jest miejsce dla tej sztuki wykwintnej.Sztuki ktora ma przeslanie i ktos jednak wlozyl w nia i czas i serce?
W rzeczy samej Kika.:> Skoro kazda obecnie innowacja uznawana jest za twor zwany sztuka.To zastanawiam sie ile tej true sztuki w ow sztuce pozostaje.I boje sie az sb odpowiedziec :}[/quote]
Ta nowoczesna sztuka na pewno nie jest true ;)

True to są obrazy caravaggio, belloto czy michała anioła, a nie krzesła poukładane w bezładzie czy przekrój toalety, to nazywa się idiotyzm :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja lubię sztukę nowoczesną, ale taką, która ma jakieś granice i nie jest bardzo przegięta, nie podziwiam muszli klozetowej ani snopka siana :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gusta i guściki. Każdy jest inny. Ja tam za bardzo nie rozumiem tej sztuki - jak już wspomniano krzesło do góry nogami i parę dodatków. Na tym trzeba się po prostu znać. Śmiem twierdzić, że przeszłabym bokiem takiego czegoś zupełnie nieświadoma ile takie coś może kosztować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szanuję nowoczesnych twórców, bo tego rodzaju sztuka wymaga często nie lada konceptu i kreatywności, ale osobiście jestem tradycjonalistką, która gustuje przede wszystkim w dziełach renesansu czy baroku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) No i najwazniejsze by zachowac swoja wlasna i niczym nie uzalezniana
perspektywe widzenia owej sztuki zwanej nowoczesna.
Jakby nie patrzec ,to wlasciwie w kazdej dziedzinie lubimy cos tam wydziwiac i dorabiac wlasna ideologie.
W koncu przeciez nie wszystko musi sie wszystkim podobac , nawet jesli jest XXI wiek. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiadomo - ile jest ludzi tyle jest racji, więc kwestia gustu. Ja jednak nie przepadam za sztuką nowoczesną ;)

Carpe diem :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niektóre rzeczy są fajne, natomiast często nie praktyczne.
Różnego rodzaju półki / rzeźby designerskie mogą być koszmarem osoby ścierającej z nich kurze, jak są kosmicznie powyginane :) Ale część z tych rzeczy zdecydowanie jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi