Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Plasterek

Sposób na grypę

Rekomendowane odpowiedzi

Czym skutecznie leczycie grypę i przeziębienie? Na infekcje wirusowe nie ma chyba jako takiego lekarstwa, leczy się jedynie objawy. A może się mylę. Macie jakiś skuteczny sposób na pokonanie infekcji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja na ogół zamykam się w domciu :) grzeje pod kołderką , pije dużo ciepłej herbatki , łykam olej z wątroby rekina i witaminkę C. To wszystko najczęściej mi pomaga bo lekarza nie wiedziałam już dłuuuuugi czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A podobno w rekinie najwięcej metali ciężkich jest :/ Dorsze są podobno lepsze. Probiotyki też dużo pomagają, ale trzeba o nich pamiętać i codziennie brać.No i dużo, naprawdę dużo wody trzeba pić. Organizm tego potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej miałeś na myśli tuńczyka w puszce :D chociaż to też do końca nie jest takie pewne że ma tyle rtęci i innego badziewia. Ja osobiście za rybkami nie przepadam ale mój luby od wielu lat ma w diecie tuńczyki itd itp i jeszcze nie świeci jak żarówka :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na infekcje wirusowe pomogą tylko leki przeciwwirusowe, jak np. Engystol. Stosuję z powodzeniem od dłuższego czasu. Domowe sposoby też pomogą, ale są bardziej pracochłonne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja staram się pić tran, ale to raczej zapobiegawczo. Nie zauważyłam, żeby jakoś szczególnie pomagał w czasie choroby i skracał jej czas.
Ja też najczęściej zamykam się w czterech ścianach i nie wychodzę z łóżka, chociaż nie zawsze mam taką możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zauwazylam ze zanim rozwinie sie grypa...gdy czujemy, ze nas cos rozbraja warto jesc naturalny miod z cytryną i pic herbatki lipowe.Moja babcia robila nawet takie lipowe cukierki mordoklejki...
Pomagaly niesamowicie szybko.
Niestety ja sama o takiej konsystencji nie potrafie zrobic...Wiec susze kwiaty i peczki lipowe i jak cos mnie "lapie" to juz sb parze.Jak przestygnie to dodaje miodu i cytryny i sie tym poje.:)

O kanapkach z czosnkiem nie wspominam bo to juz kazdy chyba praktykuje.Jak juz ma grypke na karku ;p

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie naleze do osob chorowitych i lapiacych infekcje , wiec nie pamietam
kiedy mialam grype.
Ale jesli by mnie cos zaatakowalo to z pewnoscia wzielabym 25 kropli L-52 4x w ciagu dnia przez 2 dni i po jakiejkolwiek infekcji nie byloby sladu.
Kiedys mialam okazje sie przekonac jaki to skuteczny sposob na grype. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
L-52? to te homeopatyczne leki?
Mialam gdzies z tym stycznosc, ale juz spory czas temu.I nie pamietam, jaki mialy wplyw tak naprawde.:)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Tak to homeopatia.
Zreszta jestem zwolenniczka stosowania wlasnie preparatow homeopatycznych,
jesli juz staje przed jakimkolwiek wyborem . ;-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też wolę homeopatię, jest bezpieczniejsza i zdecydowanie łagodniej wpływa na nasz organizm nie powodując skutków ubocznych. Chociaż nigdy nie sądziłam, że homeopatia może wyleczyć grypę, w tym przypadku zawsze sięgałam po mocniejsze środki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysle, ze na wiele infekcji homeopatia jest niezastapiona i tak
bardzo nie brana po uwage przy stosowanym leczeniu.
A szkoda , bo grypa znika po homeopatii naprawde szybko. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja znam naturalne sposoby typu picie syropu z cebuli, czy mleko z miodem, masłem i czosnkiem. :) To powinno Cię postawić na nogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda , bo to sa sprawdzone i stare sposoby .
A juz napewno pomocne i nieszkodliwe , chociaz syrop z cebuli moze nie byc
dobrze tolerowany przez ludzi z problemami watroby i woreczka zolciowego, bo
ponoc podraznia te organy.
Czyli na grype i przeziebionko moze pomoc , ale zaszkodzic moze watrobie. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli chodzi o ogólne przeziębienie (kaszel, katar) to raczej sposoby naturalne, mleko z miodem, herbata z cytryną, syrop z cebuli a jak to nie pomaga to bronchosol też naturalny więc biorę sama i u dzieci też stosuje gdy jest taka potrzeba, zazwyczaj pomaga i nic większego się z tego nie robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Doskonale radzi sobie z grypa preparat w pelni naturalny o nazwie
GRYPOVITA.
Skladniki to malina , bez czarny ,hibiskus i czarna porzeczka.
Te ekstrakty z owocow sa zamkniete w saszetkach do rozpuszczania .
Naprawde super preparat. :)[attachment=0]12_main.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi