Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Ryba Piła :) - czyli czy pijacie energetyki? (18+)

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://2.bp.blogspot.com/-OEqSOtOV3ds/Tx8fDy0LfhI/AAAAAAAACOU/dTt8wUECHAE/s1600/Christmas_Drink_-_Magma.jpg[/img]

Pijecie energetyki? A jeśli tak to czy działają czy raczej dla samego smaku ? Niestety mnie się często zdarza i działają dość dobrze.Smaki lubie różne, ale classik jednak rulezzzz :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=H3YOVd1EbDQ&feature=youtube_gdata_player[/youtube]

Filmik mocny, więc nie dla dzieci, ani nie dla wrażliwych. Ale ciekawi mnie wasze zdanie.
"Tera żem taka bystra jak woda w klozecie" :mrgreen:

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie pijam. Mój mąż kiedyś pijał codziennie nawet po 2-3. Jak zauważył, że się od nich uzależnił, raczej nie tyka energetyków. Tak samo moim małym piłkarzom nie pozwalam. Jedynie napoje izotoniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie jestem fanka zadnych energetykow , bo nie mam takiej
potrzeby by sie nimi faszerowac pijac je.
A to , ze potrafia uzalezniac i meczyc organizm to tez wiadomo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdecydowanie nie.Raz ze nie lubie ich galaretkowatego zapachu.A dwa nie spieszno mi jakos do tego by faszerowac sie tego typu wynalazkami.Ktore nie posiadaja w sb nic naturalnego.Naprawde wole zjesc czekolade, ktora tez podnosi na nogi a i dodatkowo poprawia mi humor ;)

Poza tym jak widze tych ludkow, ktorzy bez energetyka wygladaja jak martwi, to sie przerazam.Jednoczesnie cieszac sie, ze nie jest pod władza takowego...

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Energetyki są niezdrowe dla człowieka przy dłuższym stosowaniu i w dużych ilościach (podobnie jak kawa).

Używam tylko w ekstremalnych sytuacjach.
Warto wtedy zadbać o najważniejszy w sumie czynnik - czyli o smak.

Coolka - filmik nie działa.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Reiv"]Energetyki są niezdrowe dla człowieka przy dłuższym stosowaniu i w dużych ilościach (podobnie jak kawa).

Używam tylko w ekstremalnych sytuacjach.
Warto wtedy zadbać o najważniejszy w sumie czynnik - czyli o smak.

Coolka - filmik nie działa.[/quote]
Zdarzało mi się czasami zarwać noc kiedy miałem jakiś ważny projekt do skończenia, wtedy kupowałem sobie czteropak MOnsterów i można było na tym pociągnąć całą noc :) Najsmaczniejsze są dla mnie z tych wszystkich energy drinków :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako nocny pracownik powiem co nieco w tym temacie. Energetyki pijam bardzo ale to bardzo rzadko... Wolę zniszczyć na starość wątrobę od alkoholu niż w młodości od energetyków. Serce również ma się jedno. Na jednej z nocek wypiłem kawę z półtora łyżeczki oraz 2 szklanki tego (nie potrafię określić koloru tego czegoś) przetragicznego napoju. Pobudzonym wówczas się stałem jak nigdy ale jednak czułem się dziwnie. Jakbym miał zaraz paść na ziemię. Od tej pory unikam częstego picia taurynowego trunku, ograniczam go do minimum użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie da sie ukryc , ze napoje energetyczne nie sa dobre dla organizmu .
Ale mozna sobie gadac i zagadac sie doslownie na smierc o ich szkodliwosci.
To , ze chwilowo podnosza organizm na duchu to fakt niezaprzeczalny .
Szkoda tylko , ze wiekszosc z tych ktorzy upodobali sobie ten dopalacz wcale o tych zagrozeniach nie ma zamiaru myslec, bo i po co?
Zreszta w nadmiarze chyba wszystko szkodzi i wlasciwie wszystkim bez wyjatku.
Taka jest prawda.
W koncu kazdy chyba wie w co sie pakuje.
Chyba. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi